dr n. med. Dariusz Zejc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Doskonały specjalista..Polecam mądrym pacjentom, gotowym wyzdrowieć. Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i dużą wiedzę. To rzadko się obecnie zdarza. Zmiana diety może być prostym remedium na uciążliwe schorzenia. Od lat cierpiałam na choroby żylne kończyn dolnych, miałam niedomykające się zastawki, notorycznie puchly mi nogi, bardzo bolały. Byłam gotowa na bolesne kosztowne zabiegi, a P. Doktor wyleczyl mnie w 3miesiace. Wystarczyło zmienić dietę. Od ponad 4 lat choroba nie wróciła, mogłam odstawić też leki. Warto posłuchać mądrego specjalisty! DZIĘKUJĘ P. Doktorze!!!

U pana dr Dariusza Zejc, usuwałam rosnącą u mnie brodawkę znajdującą się na brwi. Bardzo bałam się zabiegu, a także efektu po nim ponieważ brodawka była naprawdę duża i obawiałam się że będą miała dużą bliznę i dziurę na brwi. Jednak pan doktor uspokoił mnie i wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał, a także co będzie później po zabiegu. Podczas zabiegu pan doktor był bardzo miły i podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Zabieg trwał ok. 20min. W ten sam dzień wróciłam do domu jednak przed powrotem pan doktor przyszedł do mnie i szczegółowo powiedział mi co wolno a czego nie wolno mi robić do ściągnięcia szwów. Zakończyło się na 3 szwach, które systematycznie przez 2 tygodnie miałam usuwane, pod obecność pana doktora, a w ostatni dzień pan doktor polecił mi maść która ma spowodować zniknięcie blizny, powiedział mi jak długo rana może się goić, jak będzie się goiła i że zniknięcie blizn będzie trochę trwać, ale jego zdaniem jest ogromna szansa na ich brak. Aktualnie mija miesiąc od zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Widać jeszcze lekko blizny po operacyjne jednak ja sama widzę że jest bardzo duża szansa że nie będzie żadnego śladu.

Jako lekarza oceniam pana doktora bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona z efektu, uważam że pan doktor jest bardzo miłą, profesjonalną osobą, dbającą o swojego pacjenta.

Pan dr stwierdził że będę chorować dopóki będę jeść mięso... Po tym komentarzu stwierdziłam że to moje pierwsza i ostatnia wizyta. Mialam zakrzep w nodze w ciąży.

Bylam u Pana Doktora dzisiaj. Uwierzcie mi ,ze jeszcze nigdy nie spotkalam się z takim zainteresowaniem lekarza swoim pacjentem.Wielu lekarzy juz odwiedzilam w swoim zyciu i wiekszość mnie zbywala. Zaczynam leczenie i jestem dobrej mysli. Doktor wszystko wytlumaczyl, skierowal na badania. Nie jestem znajomą doktora jak tu ktos zarzuca wpisujacym pochwały. Nie bylam też prywatnie. Dużo zdrowia Panie Doktorze.

Powiem tak, pojechałem do doktora na konsultacje w sprawie przetoki do dializ z polecenia znajomego po przeszczepie,jestem po przeszczepie nerki.Tyle lat tułania się po szpitalach, po lekarzach.Wszystko mi wytłumaczył,sympatyczny,konkretny.Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia jeśli będę potrzebował pomocy chirurga naczyniowego.Więcej takich lekarzy i ta nasza służba zdrowia wyglądała by inaczej.Pozdrawiam.

Mam nadzieję, że Pan Doktor nie obrazi się za bezpośredniość określenia: SUPER GOŚĆ. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, z ogromną wiedzą, nie tylko medyczną, i doświadczeniem. Dokładnie tłumaczy przyczynę problemu i sposób leczenia, rozumie i potrafi rozwiać obawy pacjenta przed zabiegiem. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem, uczynny i uczciwy. Niezależnie od mojego statusu jako pacjenta- czy to w ramach NFZ czy też prywatnego (tylko dlatego, że NFZ nie refunduje niektórych procedur) - wszystkie zabiegi były wykonane z taką samą starannością, zarówno od strony medycznej jak i z dbałością o jak najlepszy ...

Podchodzi do pacjenta z szacunkiem, uczynny i uczciwy. Niezależnie od mojego statusu jako pacjenta- czy to w ramach NFZ czy też prywatnego (tylko dlatego, że NFZ nie refunduje niektórych procedur) - wszystkie zabiegi były wykonane z taką samą starannością, zarówno od strony medycznej jak i z dbałością o jak najlepszy efekt estetyczny.
A ponadto jest życzliwym, przesympatycznym człowiekiem.
Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz, rzetelny , miły , profesjonalista. Cechuje się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Wszystko to sprawia , że jako lekarz stanowi doskonałą wizytówkę . Szczerze polecam tego lekarza .

Zakończyłam właśnie leczenie po zabiegu na żylaki.Pan doktor rewelacyjny,oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam go znajomym jako bardzo dobrego specjalistę. Dziękuję doktorze za leczenie :)

Polecam go znajomym jako bardzo dobrego specjalistę.
Dziękuję doktorze za leczenie :)

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!! Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!!
Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

Polecam pana doktora nie wiem skąd te obraźliwe opinie pan doktor jest bardzo miłym i bardzo kulturalnym lekarzem polecam usuwałam żylaka ekspresowo i rzetelnie:)