dr n. med. Dariusz Zejc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Jak najbardziej polecam-kompetentny, profesjonalista, zależy mu na pacjentach i wynikach leczenia. Potrafi podejść indywidualnie i z cierpliwością nawet do panikarza przez duże P:))); po zabiegach czuję się bardzo dobrze i pewnie. Moja siostra również bardzo zadowolona z wizyty.Po prostu-człowiek renesansu. Oby więcej takich Lekarzy;))Marta

WSPANIAŁY lekarz pod każdym względem,wzbudza zaufanie i naprawdę leczy POLECAM Lidia

Niesamowity człowiek. Czapka z głowy za profesjonalizm, kompetencje i trafne decyzje. Jestem po 2 wizytach w gabinecie i jednym zabiegu. Naprawde polecam.

Polecam wizytę u pana doktora. Jest kompetentny i nie owija w bawełnę, leczy kompleksowo. Czasami ma zły nastrój i mniej cierpliwości, ale nie wpływa to na jego doświadczenie i wiedzę. Andrzej.

Szybko, dobrze, bez naciągania i moge teraz nosić spódnice, po latach w spodniach. Polecam teraz wszystkim koleżankom

Zamiast odesłać mnie do gabinetu i skasować, usunął mi nieoperacyjnie żylak w Poradni BEZ KOSZTÓW. Znacie drugiego takiego? Bo ja nie. POLECAM

Polecam szybko i na temat może trochę za mało czasu poświęca pacjentom ale jest konkretny i bardzo dobry. Nie owija w bawełne. Będę polecał znajomym tak jak i mi polecono. Dziękuje Dr.Zejc

Nie owija w bawełne.

Będę polecał znajomym tak jak i mi polecono.

Dziękuje Dr.Zejc

to jedyny lekarz pod każdym względem najlepszy i nie ma takiego drugiego co bu Mu dorównał,

Nie polecam tego lekarza, zamiast leczyć i dać skierowanie na badania leczy tylko tabletkami. Byłam u innego lekarza i dal od razu skierowanie na badania przed podaniem tabletek. Ogólnie zbywa szybko pacjentów.

Jest ok miałam operację żylaków 3 lata temu jestem zadowolona uprzedził mnie wtedy że jeszcze sie spotkamy i właśnie teraz będę miała 2 operację wrocilam do niego bo wiem co mnie czeka nie ma na co narzekac.Jak by było nie tak to bym zmieniła lekarza.