dr hab. n. med. Dawid Murawadr hab. n. med. Dawid Murawa - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje ...

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje najnowszym sprzętem do termoablacji tzw. Mikrofalowej),
- chirurgia jelita grubego i odbytnicy

Znajomość języków obcych:
- Język angielski
- Język niemiecki

Publikacje
Ogólna liczba prac: 328

Liczba prac z podziałem na typ publikacji:
• PRZ polski referat zjazdowy: 98
• PA polski artykuł w czasopiśmie: 64
• PWP polskie wystąpien...

Dr. Dawid Murawa to bardzo kopmpetentny i uprzejmy lekarz, prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Szczerze go polecam innym pacjentom.

Szczerze go polecam innym pacjentom.

Wspaniały lekarz. Wiele mi pomógł. Operował mnie z powodu przerzutu do wątroby. W badaniach kontrolnych jest wszystko dobrze. Wcześniej 2 innych chirurgów nie chciało mnie operować - to był wyrok. On dał mi nadzieję.

W tym zwaryjowanym świecie spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarza, jakim jest Pan docent Dawid Murawa to wielkie szczęście, w jednym momencie zmienia się optyka patrzenia na świat. Kiedy wykryto u mnie raka odbytu - 10.I.2014 r. - Pan doktor zajął się mną kompleksowo. Jestem już dwa tygodnie po pierwszej części operacji, czuję się bardzo dobrze. Panie doktorze dziękuję za wszystko. Z poważaniem pacjent Waldemar Wolski.

Docent Murawa to najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam na swej drodze.Jest specjalistą w swojej dziedzinie, ciągle mu mało wiedzy więc poszerza swoje kompetencje.Przeszłam mastektomię, chemioterapię z głową do góry dzięki jego specyficznym przyjaznym usposobieniu.Teraz jestem w trakcie rekonstrukcji piersi oczywiście operował mnie Docent Murawa.Polecam wszystkim tego specjalistę!!!!

Super lekarz - fachowiec. Operował moją żonę z powodu raka odbytnicy. Bardzo szybko doszła do siebie po zabiegu. Pan docent pomógł też załatwić całą diagnostykę i leczenie przed operacją. Dziękuję.

Docent Murawa leczył moją mamę. Rozpoznano u niej raka piersi w dość wczesnym stadium. Mama bardzo chciała zaoszczędzić gruczoł piersiowy. Pan docent wykonał zabieg robiąc plastyczne nacięcia - zabieg radykalny a zarazem pierś wygląda prawie jakby bez operacji. Zastosował też radioterapię śródoperacyjną wg programu który prowadzi wspólnie z lekarzami z Austrii. Dzięki temu mama miała krótszy czas leczenia po operacji w porównaniu do klasycznych metod. Bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy

Porzadny czlowiek i dobry lekarz. Operowal mnie z powodu przerzutu do watroby w tym roku. W 2010 mialam raka jelita grubego. Odwiedzilam wczesniej kilku lekarzy chirurgow ale albo niewiele tlumaczyli albo tlumaczyli ze to trudny zabieg i w sumie to niewiadomo. Do dr Murawa trafilam z polecenia znajomej ktora operowal na raka piersi. Dziekuje

Bardzo dobry lekarz,zeby wszyscy byli tacy jak on.Jest miły cierpliwy.

Bardzo dobry lekarz,zeby wszyscy byli tacy jak on.Jest miły cierpliwy.

Tragedia ! Nie polecam nikomu. Od chwili wykrycia guza nie potrafi postawić żadnej diagnozy to jest 2 m-ce. Zleca kolejne badania u swoich kolegów również prywatnie, które nadal niczego nie wnoszą do sprawy. Informacje, które uzyskałam u niego można w całości przeczytać w internecie za darmo. Dwa miesiące badań i ani kroku do przodu albo albo. Lepiej do wróżki trzeba się było udać.

Fantastyczny lekarz. Kompetentny i niezwykle cierpliwy, w prosty i zrozumiały sposób wszystko tłumaczy. Swoim podejściem do pacjenta szybko wzbudza zaufanie, a i poczucie humoru nie jest mu obce. Maja

Maja