dr hab. n. med. Dawid Murawadr hab. n. med. Dawid Murawa - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje ...

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje najnowszym sprzętem do termoablacji tzw. Mikrofalowej),
- chirurgia jelita grubego i odbytnicy

Znajomość języków obcych:
- Język angielski
- Język niemiecki

Publikacje
Ogólna liczba prac: 328

Liczba prac z podziałem na typ publikacji:
• PRZ polski referat zjazdowy: 98
• PA polski artykuł w czasopiśmie: 64
• PWP polskie wystąpien...

Świetny, kompetentny i młody lekarz! W półtorej tygodnia od diagnozy byłam już po szybkim i bezbolesnym, mało inwazyjnym, nowoczesnym zabiegu. Pełny profesjonalizm ze strony Pana doktora sprawił, że wszystko poszło ekspresowo i w ramach NFZ (!). W Polsce tempo i jakość leczenia wręcz niespotykana!!! Fantastycznie. Pomijam już wspaniałe podejście do pacjenta i szczerą sympatię jaką Dr Murawa wzbudza! Życzę każdemu takiej opieki medycznej! PEŁEN PROFESJONALIZM!!! :)

Pozytywne komentarze to chyba sam sobie Pan dr wpisuje !!! Przyjęcie na Oddział następnego dnia - owszem po wizycie u ojca lub syna. Sam uśmiech i psychologiczne podejście do pacjenta to nie wszystko. W pracy lekarza potrzeba szacunku wobec zespołu , pokory i więcej samokrytycyzmu. Zdecydowanie odradzam !

Pozytywne komentarze to chyba sam sobie Pan dr wpisuje !!!
Zdecydowanie odradzam !

Zdiagnozowano u mnie raka piersi, chciałam jak najszybciej wyciąć guza i tak trafiłam do dr Murawy. Wspaniały człowiek i lekarz. Wszystko mi wytłumaczył, w ekspresowym tempie zoperował i pokierował na dalsze leczenie. Ciepły człowiek, wzbudza zaufanie i ma poczucie humoru. Sprawił, że przestałam się bać i miałam siłę w sobie aby walczyć z chorobą. Teraz wszystko wskazuje na to, że będę zdrowa. Serdecznie dziękuję. GORĄCO POLECAM !!!

Pan doktor operował mojego raka piersi prawie rok temu. Kiedy zgłosiłam się do niego sprawił, że przyjęto mnie na oddział już następnego dnia! Empatia tego cudownego lekarza zachwyca. Teraz czuję się świetnie, cieszę się pełnią życia. Dziękuję Panie Doktorze!

Świetny lekarz. Byłam poinformowana o czekającym mnie zabiegu. Jestem zadowolona i wdzięczna za operację oszczędzającą piersi. Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję bardzo

WSPANIAŁY LEKARZ,POŚWIĘCA SIĘ CHOREMU BEZGRANICZNIE,MIŁY ,WESOŁY WZBUDZA ZAUFANIE I DO TEGO BARDZO PRZYSTOJNY!!!

Przychylam się do pozytywnych ocen Dr Murawy. Wspaniały lekarz. Operował dwie osoby z mojej rodziny - żonę z powodu wola tarczycy i siostrę na raka piersi z zastosowaniem śródoperacyjnej radioterapii. W obu sytuacjach kontakt z panem doktorem był super. Wiedzieliśmy o leczeniu wszystko od początku do końca. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Wspaniały człowiek. Leczył moją mamę ponad rok temu. Z uwagi na zaawansowanie dr Murawa wykonał wtedy mastektomię z węzłami chłonnymi. Potem pomógł i zorganizował cały proces leczenia po zabiegu - chemioterapia i hormonoterapia. Obecnie chodzimy do niego na kontrole. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To super człowiek i ludzki lekarz.

Docent David Murawa to Bardzo dobry lekarz!Ma wyjątkowe podejście do pacjenta!Cierpliwie tłumaczył,wyjaśniał,poświęcał nam dużo czasu podczas każdej wizyty! Wyjątkowy ,wrażliwy człowiek a przede wszystkim BARDZO DOBRY specjalista!Oprócz kompleksowego podejścia do problemu zdrowotnego przekazuje również pacjentowi dużo pozytywnej energii a jakże to również ważne w chorobie!Inni Lekarze powinni brać wzór z Docenta Murawy! Wyjątkowy człowiek o dużym sercu!Zdecydowanie polecam!!

Wyjątkowy człowiek o dużym sercu!Zdecydowanie polecam!!

Doc Murawa operował moją mamę na raka jelita grubego. Trafiliśmy do niego przez przypadek z Poradni przyszpitalnej. Naprawdę świetny chirurg, zaangażowany lekarz. Przed leczeniem wyjaśnił wszystkie problemy i opowiedział o zasadach leczenia. Miał dla nas czas, choć widać jak wiele rzeczy i w jakim tempie robi na Oddziale. Operacja bez problemów. Co ważne po uzyskaniu wyników poprowadziła nas dalej kontaktując z lekarzami na chemioterapii. Mamy jak najlepszą ocenę pana Doktora!!