Dermatolog Estetyczny Bydgoszcz

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią doktor zabiegu ,efekt natychmiastowy. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Polecam ,kompetentny, miły,profesjonalne podejście do pacjenta

Polecam ,kompetentny, miły,profesjonalne podejście do pacjenta

dr n. med. Wioletta Weiss-Konek

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Centrum Diagnostyczno - Medyczne "Victoria"
Kurpińskiego 12/6a
85-096 Bydgoszcz

Kompetentna lekarka i konkretna osoba. Postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiedni preparat, który pomógł już po 2 aplikacjach. Lekarka godna polecenia!

Opinia dodana przez: Iwona

Barbara Sokal

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

kurpińskiego 12a
Bydgoszcz

Nie polecam. Pani doktor traktuje pacjenta jak zło konieczne, z wymuszonym uśmiechem na ustach udziela minimalistycznych informacji na temat schorzenia i patrząc jak najszybciej pozbyć się pacjenta z gabinetu. Czuje się, że nie pacjent jest ważny, ale pieniądze które za niego zapłaci NFZ.