Dominika Herlenius-Sawicka

Położna, Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.

Bardzo polecam Pania doktor! Jest ciepłym i miłym człowiekiem. Każda wizyta zawsze szczegółowo omawiana, zarówno przyczyny jak i wyniki badań. W moim przypadku po 9 miesiącach mogę cieszyć się zdrowym dzieckiem i to przede wszystkim dzięki Pani Doktor.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor! Długo szukałam kogoś właściwego... Czytałam wiele komentarzy na temat Pani Doktor i wszystko się zgadza. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, a przy tym bardzo profesjonalną. Na każde moje pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź.

Pani Ewa jest osobą bardzo miłą. Widać, że zna się na tym co robi. W moim przypadku wizyta przebiegła szybko i konkretnie i co też ważne w fajnej atmosferze :)

Wizyta bardzo przyjemna, Pani doktor bardzo sympatyczna, z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo dobrym specjalistą. Z pewnością wrócę na kolejną wizytę i bedę polecać innym osobom!

Pani Dominika jest świetnym lekarzem i bardzo sympatyczną osobą. Leczę się u niej od lat. Cenię bardzo sposób kontaktu z pacjentką, czas jaki poświęca na przekazanie wyczerpujących informacji. Polecam.

Pacjentką Pani Doktor zostałam na początku mojej pierwszej ciąży, gdy szukałam zaufanego lekarza prowadzącego. Od tamtej pory jestem pod opieką Pani Doktor i czuję się bardzo bezpiecznie.

Jestem z wizyty u pani doktor bardzo zadowolona,miła,sympatyczna ,troskliwa, bezpośrednia. Prowadziła mi ciąże do końca z problemami zawsze pod telefonem. Serdecznie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i jak najbardziej polecam Panią Doktor wszystkim młodym dziewczynom :)

Bardzo miła Pani doktor oraz posiadająca szeroką wiedzę. Zrobiła szczegółowy wywiad oraz dokładnie i delikatnie wykonała badanie ginekologiczne. Z wizyty jestem bardzo zadowolona!