Skończyłam studia medyczne w Warszawie na Akademii Medycznej, dzisiejszym WUM. Przez wiele lat zajmowałem się pacjentami w Klinice Dermatologicznej pracując kolejno jako asystent a potem starszy asystent i na oddziale z ciężko chorymi i w przychodni, współprowadząc poradnie swiatłolecznictwa i łuszczycową. Medycyna estetyczną zajmuje się od momentu kiedy pojawiła się w Polsce czyli już wiele lat :-) a mimo to ciągle czynnie się uczę i uczę innych jak prawidłowo i odpowiedzialnie wykonywać za...

Zgadzam się z jedną z opinii - lekarz, jak lekarz. Pani doktor wysłuchała co mi dolega, wszystko sobie zapisała, następnie przepisała leki i objaśniła metodę ich używania. Wizyta trwała nie dłużej niż 15 min. Za leki zapłaciłem sporo, bo ponad 120 zł, ale muszę przyznać, że bardzo szybko pomogły, już po paru dniach wszystko wróciło do normy. Ogólnie rzecz biorąc, polecam panią doktor, gdyż widać, że jest kompetentnym i godnym zaufania lekarzem.

swietny dermatolog. Lecze sie juz od prawie roku u pani doktor, zazaczam ze mam chorobe przewlekla i musze korzystac z porad co kilka miesiecy od wielk lat. ale dotej pory czesto zmienialem lekarzy, ze zgledu na brak poprawy lub zaangazowani w leczenie lekarza. Teraz jest inaczej. jestem pod fachowa opieka. polecam!

Byłem i polecam jak najbardziej :) Wszystko OK.

Byłem i polecam jak najbardziej :) Wszystko OK.

polecam, wywiad przeprowadzony szczegółowo, zmiany skórne obejrzane dokladnie, diagnoza trafiona a leczenie nadwyraz skuteczne

Jestem zadowolona z wizyty i to bardzo. Lekarz z dużą wiedzą niezmiernie uprzejmy i poświęcający pacjentowi dużą ilośc czasu. Podczas wizyty robi notatki. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana.

profesjonalna obsluga, profesjonalne podejscie i skuteczne leczenie. Szczerze polecam

dobry dermatolog. ale najwazniejsze ze skuteczny!

dobry dermatolog. ale najwazniejsze ze skuteczny!

Lekarz, który potrafi trafnie określić rodzaj schorzenia i sposób leczenia.

Lekarz, który potrafi trafnie określić rodzaj schorzenia i sposób leczenia.

polecam choc wizyta nie jest tania- 100 zl, ale warto. wyleczona jestem

polecam choc wizyta nie jest tania- 100 zl, ale warto. wyleczona jestem

Lekarz przecietny. Rzeczywiscie skrzetnie notuje informacje, troche zadaje pytan, czyli tak jak przecietny lekarz nic nie wyjasnia, nie przekazuje swoich wnioskow i podejrzen, przepisuje leki i pobiera kaske.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny