lekarz Dorota Sznilik

Pediatra, Wizyty domowe

2,7
2,9
2,7

Jednym słowem tragedia . Na wizycie miałam wrażenie ze pani doktor miała pretensje ze wogole się coś od niej chce. Poszliśmy bo nasz synek był przeziębiony a ona zamiast go zbadać to odrazu kazała nam jechać do szpitala. Zdecydowane NIE dla tej pani

Takk for hjelpen greet:),Jeg vet at jeg kan alltid stole på deg, du vennlig hilsen, hjertelig velkommen til deg selv som du vil bare kunne, det venter, vi ønsker deg en fin dag

Zdecydowanie polecam, korzystam z usług Pani doktor od kilku lat. Zawsze stawia właściwe diagnozy, kieruje na badania i szczegółowo wszystko tłumaczy. Zarówno moja córka jak i siostrzenica ją uwielbiają. Bardzo sympatyczna i cierpliwa. POLECAM!!!

Po poznaniu pani doktor zadaję sobie pytanie: czemu jednośtki Aspołeczne wybieraja zawod lekarza i to jeszcze pediatry? Pani doktor olewa dosłownie pacjętów, odwala tylkow szpitalu godziny bo to pewnie wynika z umowy o pracę. 0 zainteresowania pacjetami, brak jakiejkolwiek informacji o stanie zdrowia dziecka. Zdecydowanie polecam OMIJAC JAK NAJWIEKSZYM ŁUKIEM

Zdecydowanie polecam OMIJAC JAK NAJWIEKSZYM ŁUKIEM

Do Pani Doktor trafiłam z niemowlakiem z silną biegunką. Pani Doktor jest bardzo kompetentna, szczegółowo zbadała dziecko, zleciła dodatkowe badania, co dało możliwość postawienia właściwej diagnozy. Jest przy tym bardzo miła i szybko łapie kontakt z małym pacjentem i rodzicem. Zaczęliśmy od wizyty domowej, bo nie chciałam by synek złapał jakiegoś dodatkowego wirusa, ale z uwagi na niebezpieczeństwo odwodnienia i tak było potrzebne leczenie szpitalne. W szpitalu Pani Doktor traktowała nas równie dobrze jak podczas wizyty prywatnej, wyczerpująco odpowiadała na moje i męża pytania, zlecała dodatkowe badania, dopytywała o zdrowie drugiego bliźniaka, starała się stworzyć warunki umożliwiające mi kontakt z obydwoma synkami. GORĄCO POLECAM tego lekarza i jestem pewna że jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy pediatry w Ciechanowie to udam się do Pani Doktor

SUPER !!! Postawiła trafną diagnozę, miła, kompetentna.

SUPER !!! Postawiła trafną diagnozę, miła, kompetentna.

Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą a przede wszystkim kompetentnym lekarzem wytłumaczy co się dzieje z dzieckiem żaden lekarz nie zbadał w taki sposób mojej córki. Polecam każdemu Panią doktor co prawda wizyta droga jak na Ciechanów.

miła ,kompetentna lekarz,bardzo pomogła i pomaga mojej coreczce,oby wiecej takich lekarzy

A więc szanowna Pani ordynator, nie będę opisywać szczegółów mojego pobytu z dzieckiem na oddziale dziecięcym, krótko i na temat: zadając pytanie,nie śmiała nawet zatrzymać się w miejscu mając się nie wiadomo za kogo, olała nas krótko mówiąc przysłowiowym ciepłym moczem. NIE POLECAM!

Pani doktor ma bardzo aroganckie podejście do pacjenta, lakoniczne odpowiedzi na pytania i brak ochoty na wytłumaczenie czegokolwiek. Podobno prywatnie traktuje pacjentów zdecydowanie lepiej, ale koszt takiej wizyty jest dość duży jak na Ciechanów 150 zł.