lekarz Dorota Sznilik

Pediatra, Wizyty domowe

2,7
2,9
2,7

Pani doktor na prywatnej wizycie bardzo miła, ale na drugi dzień trafiliśmy i tak do szpitala gdzie udawała że nas nie zna.Także nie polecam.

Pani dr jest b.kompetentną osobą. Leczyłam u dr swoje dzieci zawsze trafne diagnozy. Postawiła też trafną diagnozę babci, która od kilku lat b. chorowała i lekarze faszerowali ją lekami na zupełnie inną chorobę

Polecam panią doktor. Jest bardzo kompetentna.

Polecam panią doktor. Jest bardzo kompetentna.

Mam nadzieję , że nie będę musiała z tą panią mieć więcej kontaktu, na żadne moje pytanie dotyczące, w końcu mojego dziecka, nie odpowiedziała. Sprawia wrażenie jakby jej wszystkie matki na oddziale przeszkadzały. Zdecydowanie tej pani dziękuję.

BARDZO ZDECYDOWANIE MÓWIĘ NIE!!!!! AROGANCKA,HUMORZASTA, lakoniczne odpowiedzi na pytania i brak ochoty na wytłumaczenie pacjentowi jego wątpliwości, nie wzbudza zaufania. Miałam z Panią Doktor do czynienia zarówno prywatnie jaki i w szpitalu. Prywatnie miła aż blee... A w szpitalu masakra.... Kochane MAMY omijajcie Panią Doktor z daleka...

Miałam z Panią Doktor do czynienia zarówno prywatnie jaki i w szpitalu.
Prywatnie miła aż blee...
A w szpitalu masakra....
Kochane MAMY omijajcie Panią Doktor z daleka...

Nie polecam bardzo zdecydowanie, aroganckie podejście do pacjenta, lakoniczne odpowiedzi na pytania i brak ochoty na wytłumaczenie pacjentowi jego wątpliwości nie wzbudza zaufania. Nie wiem, czy prywatnie pacjenci traktowani są lepiej, szkoda mi pieniezy, żeby sie o tym przekonać.

Pani doktor bardzo miła, kompetentna, uprzejma.

Pani doktor bardzo miła, kompetentna, uprzejma.

pani doktor tylko miła prywatnie, na nfz dużo brakuje

pani doktor tylko miła prywatnie, na nfz dużo brakuje