dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Wspaniały człowiek i znakomity specjalista......

Wspaniały człowiek i znakomity specjalista......

Świetny fachowiec - pomógl mi kilkukrotnie, złożył mi kolano po wypadku, a później usunął śruby. Polecam wszystkim

Bardzo dobry lekarz -fachowiec w pełnym słowa znaczeniu. Skutecznie leczy nie naciągając na kolejne wizyty. A przede wszystkim wspaniały człowiek, który rozumie drugiego człowieka, a to bardzo rzadka cecha u lekarzy.Z czystym sumieniem gorąco polecam. P.S. Po przeczytaniu innych (negatywnych) opinii byłem zaskoczony…. Cóż w moim przypadku sprawdził się i polecam :)

Odradzam i tyle. Jeśli chodzi o wizytę w szpitalu na lindleya!!!!!

Odradzam i tyle. Jeśli chodzi o wizytę w szpitalu na lindleya!!!!!

Z przykrością muszę stwierdzić, iż Pan doktor o tak pięknie brzmiącym nazwisku, nie spełnił kompletnie moich oczekiwań. Spotkaliśmy się w szpitalu przy ul. Lindleya, byłam tam przez tydzień z czego miałam okazję rozmawiać z Nim tylko 3 razy, mimo, że był moim lekarzem prowadzącym. Owszem, Pan doktor jest bardzo kulturalny i miły natomiast w ogóle nie interesował się swoimi pacjentami. Może w prywatnej przychodni, za pieniądze będzie bardziej zainteresowny niż w szpitalu, ale tego sprawdzać nie będę.

Nie polecam doktora, na pierwszą wizytę jest wspaniały, ale jak nie funkcjonuje leczenie, diagnostyka a właściwie jej brak to nie wie co zrobić i nawet nie chce mu sie skonsultować z kolegami, ortopadami, których ma za ścianą. Po pierwszej wizycie byłam zadowolona, a po kolejnych coraz bardziej rozczarowana brakiem chęci diagnozowania pacjenta mi mimo dolegliwości.Zdecydowanie odradzam.

Może prywatne wizyty są przyjemne i "Szanowny Pan" poświęca wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z dolegliwością...natomiast jeżeli chodzi o wizytę na ostrym dyżurze..to już zupełnie co innego...a o badaniu bądź zleceniu badania już nie wspomnę..słów brak dla takiej kultury i zrozumienia pacjenta!

Super lekarz, konkretny, a przede wszystkim ludzki, rozumie cierpienie i obawy pacjentów, wybiorę się do niego prywatnie. Agnieszka

Agnieszka

Byłam u Pana doktora po przeczytaniu komentarzy. Polecam , kulturalny,grzeczny i cierpliwy lekarz o dużym doświadczeniu.Dobry CZŁOWIEK.Polecam!

Pan doktor jest niezwykle uprzejmy, udziela klarownych odpowiedzi i jednoznacznych wskazówek. Naprawdę na 5+.