dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Trafiłem do doktora z polecenia po kilku konsultacjach u innych specjalistów. Ogólnie wiedziałem co mi jest: uraz narciarski, zerwane ACL i uszkodzona ląkotka. Rehabilitowalem kilka miesięcy. Niestety kolano nadal bolało i było niestabilne. Poszukiwalem miejsca gdzie można było wykonać operacje. Dużo czytałem i brałem pod uwagę kilka miejsc. Niestety po kilku wizytach u "znanych i polecanych" miałem więcej obaw niż przed tymi konsultacjami. Każdy mówił pięknie ale miałem wrażenie, ze treść romowy przebiegała pod hasłem ... zapłaci Pan ..nascie tysięcy i wtedy bedzie dobrze. Cóż kolejny miał być dr. Mickielewicz. I tu niespodzianka, miła rozmowa, konkrety bez czarowania jakoś przekonał mnie. Zabieg 12.05, dalej rehabilitacja. I kurcze jest super ... Dzis zrobilem wycieczkę na Kasprowy w 3 mies. po operacji. Kolano nie boli i trzyma. Polecam gościa, mi pomógł :)

Żaden lekarz nie podszedł do mnie tak fachowo a zarazem tak po ludzku jak Doktor Mickielewicz. Wytłumaczył mi jakie możliowści leczenia mam i plusy i minusy operacji.Nie zbywa, nie utrudnia kontaktu z innymi specjalistami, poświęca mi tyle czasu, ile JA tego potrzebuje i odpowiada na wszystkie pytania. Naprawdę- nigdy innego ortopedy

kompetentny, życzliwy, takich lekarzy potrzeba więcej!

kompetentny, życzliwy, takich lekarzy potrzeba więcej!

Byłam u Pana dr z bòlem kolana (wrociałam z nart). Najpierw trafiłam na ostry dyżur w szpitalu MSWiA (Wołoska) - odradzam, 2 godz. czekania, gościu który był laskaw zerknąć na kolano stwierdił, że jest OK i kazał smarować. Smarowałam przez 2 tyg i było coraz gorzej. Jak już nie mogłam wytrzymać pojechałam do CM Damiana gdzie trafiłam do dr. Mickielewicza. Zbadał dokładnie, stwierdził uszkozenie łąkotki kolanowej. Powiedział, że do artroskopii. Dał skierowanie na rezonans żeby potwierdzic uszkodzenie (niestety w rezonansie potwierdzono uszkodzenie) Dalej jak nie z tej ziemi: skierownie na ...

Byłam u Pana dr z bòlem kolana (wrociałam z nart).
Dalej jak nie z tej ziemi: skierownie na oddział, zabieg (robił sam i pokazywał jak wygląda moje kolanko w środku), następnego dnia do domu. Teraz 3 tyg po operacji, chodze, nic ńie boli. Byłam u doktora w piątek i pozwolił "poszalać" na rowerku. Cud. Polecam jak najbardziej

jak najbardziej na tak! kompetentna osoba, z podejściem do pacjenta, w dodatku bardzo kulturalna i życzliwa

Jak czytam opinie o tym lekarzu,nie mogę wprost wyjść z podziwu jak dwuznacznie podchodzi do swojej pracy. Byłam z dzieckiem u tego pana na usg bioderek. Zrobiono dodatkowo rentgen, ponieważ stwierdził, że "cosś jest nie tak". Diagnoza:dysplazja stawu biodrowego, po czym zalecił włożenie dziecka w szynę. Już w sklepie ortopedycznym dowiedziałam się,że taką szynę powinien założyc najpierw lekarz a przede wszystkim dobrać odpowiedni rozmiar. Poszłam do kolejnych dwóch lekarzy by skonlultować tę diagnozę, obaj stwierdzili, że dziecko nie ma dysplazji, że bardzo dobrze się rozwija. Pytam więc o co tu chodzi??? Bo podobno...Po pierwsze:nie szkodzić!!! Zdecydowanie odradzam!

Bardzo dobry specjalista. Naprawił rączkę po mistrzowsku. W szpitalu kazali czekać kilka tyg.- BO BRAK MIEJSC. A tu szybka pilka: RTG - konsultacja - operacja - po 6 tyg. jak nowy. POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA!

młody profesjonalista - dwie wizyty, zabieg, wizyta kontrolna - kolano jak nowe :)

Świetny lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki takim osobom jak Pan Doktor można uwierzyć, że istnieje ktoś taki jak "lekarz z powołania". Niezwykle życzliwy w podejściu do pacjentów, nie traktuje ludzi w sposób przedmiotowy. Jest bardzo dobrze zorganizowany, Wyraźnie widać, że nieustannie stara się rozwijać swoje umiejętności zawodowe, jego kompetencje nie budzą najmniejszych wątpliwości. Dla mnie Pan Doktor jest osobą godną najwyższego szacunku. Takiego lekarza mogę śmiało polecić wszystkim pacjentom.

Wspaniały lekarz, potrafiący wszystko wyjaśnić o przycznynach choroby, poświęcający pacjentowi dużo czasu, cierpliwości i życzliwości. Nie spotkałam do tej pory lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora jako perfekcjonalistę, a przy tym tak ciepłego i wyrozumiałego dla pacjenta.Podstawą do mojej opinii były kilkakrotne wizyty u pana Doktora. Jestem osobą po 60-ce, a do takich ludzi nie wszyscy mają odpowiednie podejście. Z poważaniem -Helena Stachurska