dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Polecam Doktora jak najbardziej. Operował mnie i moja mamę na haluksy. Bardzo sympatyczny człowiek i ma cudowne podejście do pacjenta. Dziekujęmy Doktorze

Operował moje haluksy. Jak najbardziej polecam. Rzeczowy, profesjonalny i bardzo miły ;) Jedyny minus to długie kolejki żeby sie dostać do doktora.

Jedyny minus to długie kolejki żeby sie dostać do doktora.

Bardzo miły i fachowy lekarz. Operował najpierw moją mamę (halluxy) a teraz mnie. Wszystko szybko, miło i na NFZ POLECAM DOKTORA

Wszystko szybko, miło i na NFZ
POLECAM DOKTORA

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Podchodzi do pacjentów z duża życzliwością. Odpowiada wyczerpujące na wszystkie zadane pytania. Gorąco polecam Pana Doktora.

Przesympatyczny uprzejmy a przede wszystkim profesjonalny lekarz, strasznie dba o pacjenta Polecam tego lekarza naprawde to wyjątkowy człowiek. Cieszę się że wreszcie trafiłam na fachowca. Operował mi haluksy (żeby nie było wątpliwości zabieg na NFZ). Nóżki wygłądają pięknie. Panie dokotorze pozdrawiam.

Pan Doctor bardzo mi pomógł w nagłym wypadku i jest przy tym bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie:) Bardzo Polecam:)

Niezwykle sympatyczny, bezpośredni, profesjonalny. Poostający w kontakcie nawet po operacji. Poświęcający dużo czasu - empatyczny. Serdecznie polecam

Świetny lekarz, wie co robi, sympatyczny, potrafiący rzeczowo udzielić informacji na temat wykonywanych zabiegów oraz leczenia. Polecam

świetny Lekarz-kompetentny, szczery-mówi o plusach i minusach leczenia czy operacji, naprawdę przejmuje się losem pacjenta!POLECAM

Wspaniały lekarz z powołania.Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, wytłumaczy schorzenie w zrozumiały sposób, polecam gorąco.