dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. Dr Mickielewicz w sposób jasny,profesjonalny, uprzejmy wyjaśnił na czym polega moje schorzenie i rozpoczął leczenie, którego efekty są widoczne i odczuwalne.Polecam tego lekarza! pacjentka z Piaseczna

Polecam doktora Mickielewicza z czystym sumieniem. Operował moje (a raczej poprawiał po innych) haluksy. Miałam już 2 operacje na stopę wykonane w szpitalach (pierwsza na Solcu, następnie poprawka w MSWiA) w ciągu roku. Stopa wyglądała obrzydliwie. Dostałam sie z polecenia koleżanki do Doktora. Trochę "kręcił nosem" na widok stopy i wiedziałam że niechętnie podchodzi do poprawek po innych, poplaklam sie z rozpaczy. Wiec już od 6 tyg mam "nowa nóżke", dziś założyłem normalne obuwie i mam zamiar zatańczyć w sylwestra ;). Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ogromne podziękowania dla doktora Mickielewicza

Ogromne podziękowania dla doktora Mickielewicza

Przesympatyczny uprzejmy a przede wszystkim profesjonalny lekarz, strasznie dba o pacjenta Polecam tego lekarza naprawde to wyjątkowy człowiek. Cieszę się że wreszcie trafiłam na fachowca. Operował mi haluksy (żeby nie było wątpliwości zabieg na NFZ). Nóżki wygłądają pięknie. Panie dokotorze pozdrawiam.

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko dokładnie. Widać, że przejmuje się pacjentem. Bardzo miły i sympatyczny. Operowal mi haluksy, teraz stopa wygląda pięknie. Naprawdę polecam.

Trafiłam do dr. Mickielewicza po nieudanym zabiegu na haluksy w szpitalu (operowali mnie w szpitalu Kolejowym w Miedzylesiu). Po 2 mies od operacji stopa wyglądała gorzej niż przed. Koleżanka poleciła mi doktora ( robiła u niego dwie stopy i jest super). Wiec pełna obaw poszłam. Cóż, obejrzał, zrobił RTG i powiedział, że sie da naprawić. Operację wyznaczył na początek sierpnia. Minął miesiąc i nareszczie mogę patrzeć na stopę. Jest zgrabniutka. Chodzę już w zwykłym obuwiu (muszę nosić wkładki) Polecam doktora jak najbardziej.

Polecam doktora jak najbardziej.

Miły, o przyjemnej aparycji, kulturalny, a co najważniejsze, świetny lekarz. Mimo wielu pacjentów pod jego gabinetem( Ci którzy już u niego byli mieli bardzo dobre zdanie na jego temat) miał czas dla mnie, tłumacząc mi wszystko bardzo jasno i przejrzyście. Zdecydowałam się na zabieg artroskopii kolana i po zabiegu(usunięcie łękotki) kolano jak "nowe". Bardzo polecam tego świetnego lekarza

Pierwszy raz trafiłam w ręce dr Mickielewicza jakieś 7-8 lat temu na ostry dyżur na lindleya. Świetny człowiek rozpoznał uszkodzenie łękotki i na stół. Do tej pory kolanko funkcjonuje normalnie. Kolejny raz trafiłam do niego 2 lata temu po wypadku z rozwalonym kolanem już prywatnie przez abonament do LUX MED-u. Rozpoznanie uszkodzenie łękotki, zerwany ACL, zniszczona chrząstka. Mimo, że byłam u niego prywatnie - operował mnie państwowo. Rewelacyjny lekarz, super specjalista z czystym sumieniem polecam!

Po urazie w lutym trafiłam do szpitala, inny ortopeda nic nie zdiagnozował. Kilka mies. ćwiczeń (bo miało być dobrze) i w końcu trafiłam do doktora Mickielewicza. Wystawił poprawną diagnozę, którą potwierdził rezonans magnetyczny. Sama zdecydowałam się na zabieg. Musialam chwile czekać kiedy to szpital uzyskał nowe limity od NFZ. Z zabiegu wycięcia łękotki byłam bardzo zadowolona (szybko wróciłam do sprawności bez komplikacji). Teraz rehabilituję sie po rekonstrukcji ACL i dopiero za 2 miesiące będę w stanie ocenić, czy zabieg zakończył się sukcesem. Wiem jednak, że sukces operacji zależy w bardzo dużym stopniu od rehabilitacji. Jeśli ktoś nie słucha się zaleceń, to może mieć problem. Jak dotąd bardzo dobrze oceniam tego lekarza i poleciłabym go innym pacjentom. Myślę, że o rehabilitacji lepiej rozmawiać i ortopedą i z rehabilitantem o wieloletnim stażu, który codziennie widzi, jakie zabiegi skutkują po jakich urazach.

Byłem u Pana doktora po urazie kolana (rolki jednak nie samo zdrowie). Bolało jak cholera. Doktor założył mi szyne na kolano i wysłał na badania. Okazało sie że mam uszkodzoną lękotke i jakiś fragment chrząstki. Potrzebna była szybka operacja. I tu pierwsza niespodzianka, doktor powiedział że może zrobić to na NFZ (byłem nastawiony na kilka tysiakow). Zabieg po 3 dniach. Teraz już minęło 6 tyg i chodzę bez bólu, bez kul i mam zamir wyciągnąć rolki ;) Polecam doktora. Mam bardzo dobre podejście do ludzi i relanie pomaga

Polecam doktora. Mam bardzo dobre podejście do ludzi i relanie pomaga

Osoba bardzo kompetentna i konkretna. polecam

Osoba bardzo kompetentna i konkretna. polecam