dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Trafiłam do dr. Mickielewicza po nieudanym zabiegu na haluksy w szpitalu (operowali mnie w szpitalu Kolejowym w Miedzylesiu). Po 2 mies od operacji stopa wyglądała gorzej niż przed. Koleżanka poleciła mi doktora ( robiła u niego dwie stopy i jest super). Wiec pełna obaw poszłam. Cóż, obejrzał, zrobił RTG i powiedział, że sie da naprawić. Operację wyznaczył na początek sierpnia. Minął miesiąc i nareszczie mogę patrzeć na stopę. Jest zgrabniutka. Chodzę już w zwykłym obuwiu (muszę nosić wkładki) Polecam doktora jak najbardziej.

Polecam doktora jak najbardziej.

Świetny lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki takim osobom jak Pan Doktor można uwierzyć, że istnieje ktoś taki jak "lekarz z powołania". Niezwykle życzliwy w podejściu do pacjentów, nie traktuje ludzi w sposób przedmiotowy. Jest bardzo dobrze zorganizowany, Wyraźnie widać, że nieustannie stara się rozwijać swoje umiejętności zawodowe, jego kompetencje nie budzą najmniejszych wątpliwości. Dla mnie Pan Doktor jest osobą godną najwyższego szacunku. Takiego lekarza mogę śmiało polecić wszystkim pacjentom.

Bardzo uprzejmy i miły człowiek. Trafiłam z polecenia koleżanki z pracy z problemami stóp (haluksy). Co się spodobało to rzeczowa rozmowa i konkretne propozycje. Zabieg na jedna nóżkę już maiłam (na NFZ). Teraz czekam na drugi. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Świetny specjalista,miły ,ciepły człowiek...Udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi. Pan Doktor operował mnie dwukrotnie (haluks i rekonstrukcja ACL po nartach) i muszę przyznać ,że wzbudza dużą sympatię i poczucie,że jest się we właściwych rękach... pozdrawiam Kalina S.

Pierwszy raz trafiłam w ręce dr Mickielewicza jakieś 7-8 lat temu na ostry dyżur na lindleya. Świetny człowiek rozpoznał uszkodzenie łękotki i na stół. Do tej pory kolanko funkcjonuje normalnie. Kolejny raz trafiłam do niego 2 lata temu po wypadku z rozwalonym kolanem już prywatnie przez abonament do LUX MED-u. Rozpoznanie uszkodzenie łękotki, zerwany ACL, zniszczona chrząstka. Mimo, że byłam u niego prywatnie - operował mnie państwowo. Rewelacyjny lekarz, super specjalista z czystym sumieniem polecam!

Doktora Mickielewicz poleciła mi koleżanka... i teraz nie zamienię tego lekarza na innego.Chodzimy z naszymi problemami kręgosłupowymi i kolanowymi razem z mężem. Bardzo dobry fachowiec i do tego przemiły człowiek, poświęcający z uwagą dużo czasu pacjentowi- człowiekowi. Nigdy nie widziałam zniecierpliwienia, natomiast uśmiech zawsze. Jest tylko jedno "ale" tak trudno ustalić termin wizyty.

Znakomity lekarz. Operował moje kolano (zerwane wiązadła, pęknięta łękotka). Cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny. Wytłumaczył na czym polega uszkodzenie, prezdstawił możliwe sposoby leczenia i zalecenia rehabilitacyjne.

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

Miły, o przyjemnej aparycji, kulturalny, a co najważniejsze, świetny lekarz. Mimo wielu pacjentów pod jego gabinetem( Ci którzy już u niego byli mieli bardzo dobre zdanie na jego temat) miał czas dla mnie, tłumacząc mi wszystko bardzo jasno i przejrzyście. Zdecydowałam się na zabieg artroskopii kolana i po zabiegu(usunięcie łękotki) kolano jak "nowe". Bardzo polecam tego świetnego lekarza

Trafiłam do dr. Mickielewicza z polecenia i po przeczytaniu komentarzy (na rożnych forach). Operował haluxy koleżance (jest zachwycona) i przed 2 mies zdecydowałam sie sama. Efekt super. Wszystko na NFZ. Polecam jak najbardziej Pozdrawienia dla doktora Ania 32 l

Pozdrawienia dla doktora
Ania 32 l