dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Polecam dr. Mieckielewicza. Jestem 3 tyg po operacji halluksow. Uprzejmy, miły profesjonalista. Operacja NFZ.

Cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. Dr Mickielewicz w sposób jasny,profesjonalny, uprzejmy wyjaśnił na czym polega moje schorzenie i rozpoczął leczenie, którego efekty są widoczne i odczuwalne.Polecam tego lekarza! pacjentka z Piaseczna

Najwyższe noty, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kompetentny, sympatyczny, cierpliwy.Bardzo dobry ortopeda polecam.

Doskonały specjalista,godny polecenia.Nie ma dla niego znaczenia czy jest sie na wizycie prywatnej czy na NFZ,zawsze tak samo podchodzi do pacjenta czyli z pełnym profesjonalizmem.Zawsze usmiechnięty,spokojny.Polecam i oby więcej takich lekarzy.

Żaden lekarz nie podszedł do mnie tak fachowo a zarazem tak po ludzku jak Doktor Mickielewicz. Wytłumaczył mi jakie możliowści leczenia mam i plusy i minusy operacji.Nie zbywa, nie utrudnia kontaktu z innymi specjalistami, poświęca mi tyle czasu, ile JA tego potrzebuje i odpowiada na wszystkie pytania. Naprawdę- nigdy innego ortopedy

Świetny specjalista,miły ,ciepły człowiek...Udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi. Pan Doktor operował mnie dwukrotnie (haluksy) i muszę przyznać ,że wzbudza dużą sympatię i poczucie,że jest się we właściwych rękach... pozdrawiam. Justyna

Bardzo dobry lekarz, cudowny czlowiek. Nie ortopeda lecz pediatra. Wspanialy kontakt z dziecmi. Cala rodzina leczymy sie u Pana doktora. Zyczymy wszystkim pacjentom takiego lekarza rodzinnego ;)

Zyczymy wszystkim pacjentom takiego lekarza rodzinnego ;)

Polecam doktora. Robił mi ACL w styczniu i już śmigam bez stabilizatora i kul. Cieżko do niego sie dostać (kolejki kilka tyg) ale warto

Polecam doktora. Robił mi ACL w styczniu i już śmigam bez stabilizatora i kul.
Cieżko do niego sie dostać (kolejki kilka tyg) ale warto

Bardzo dobry specjalista. Naprawił rączkę po mistrzowsku. W szpitalu kazali czekać kilka tyg.- BO BRAK MIEJSC. A tu szybka pilka: RTG - konsultacja - operacja - po 6 tyg. jak nowy. POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA!

Wspaniały lekarz, potrafiący wszystko wyjaśnić o przycznynach choroby, poświęcający pacjentowi dużo czasu, cierpliwości i życzliwości. Nie spotkałam do tej pory lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora jako perfekcjonalistę, a przy tym tak ciepłego i wyrozumiałego dla pacjenta.Podstawą do mojej opinii były kilkakrotne wizyty u pana Doktora. Jestem osobą po 60-ce, a do takich ludzi nie wszyscy mają odpowiednie podejście. Z poważaniem -Helena Stachurska