dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Dziś byłem pierwszy raz u tego lekarza z bólem pleców , sugerując sie opiniami na jego temat. Jestem bardzo zadowolony - widac , ze zna sie na tym co robi. Jest dociekliwy i naprawdę zależy mu na tym żeby pomoc. Polecam

Operował moje haluksy. Jak najbardziej polecam. Rzeczowy, profesjonalny i bardzo miły ;) Jedyny minus to długie kolejki żeby sie dostać do doktora.

Jedyny minus to długie kolejki żeby sie dostać do doktora.

Świetny lekarz, wie co robi, sympatyczny, potrafiący rzeczowo udzielić informacji na temat wykonywanych zabiegów oraz leczenia. Polecam

Nie polecam. Traktuje Cię na prywatnej wizycie jak w przychodni rejonowej.Poprzewracało sie w głowie.Nie sobie leczy tak u Siebie , czyli gdzieś na wschodzie skąd pochodzi a nie w płatnej przychodni w Polsce.

Trafiłam do dr. Mickielewicza z polecenia i po przeczytaniu komentarzy (na rożnych forach). Operował haluxy koleżance (jest zachwycona) i przed 2 mies zdecydowałam sie sama. Efekt super. Wszystko na NFZ. Polecam jak najbardziej Pozdrawienia dla doktora Ania 32 l

Pozdrawienia dla doktora
Ania 32 l

Polecam doktora. Robił mi ACL w styczniu i już śmigam bez stabilizatora i kul. Cieżko do niego sie dostać (kolejki kilka tyg) ale warto

Polecam doktora. Robił mi ACL w styczniu i już śmigam bez stabilizatora i kul.
Cieżko do niego sie dostać (kolejki kilka tyg) ale warto

Bardzo dobry lekarz, miły człowiek- ma świetne podejście do dzieci

Bardzo dobry lekarz, miły człowiek- ma świetne podejście do dzieci

Niezwykle sympatyczny, bezpośredni, profesjonalny. Poostający w kontakcie nawet po operacji. Poświęcający dużo czasu - empatyczny. Serdecznie polecam

Po 3 latach "leczenia" trafiłam na dr w LM. I bez mała był to najlepszy dzień w moim życiu pacjenta :) Naprawił mi łokieć tak skutecznie, że po 6 dniach od operacji mogłam już prowadzić samochód :) Jest baaaaaaaardzo uprzejmy, fachowy i troskliwy dla swoich pacjentów. Teraz jestem po operacji drugiego łokcia i też bez jakichkolwiek zastrzeżeń do dr. Obie operacje finansowane z NFZ. Dziękuję Mu bardzo serdecznie. (i nie polecam, bo potem czas oczekiwania na wizytę strasznie się wydłuża :P)

Dziękuję Mu bardzo serdecznie.
(i nie polecam, bo potem czas oczekiwania na wizytę strasznie się wydłuża :P)

Dr.Mickielewicy operował mi halluxy ,- przemiły człowiek do tego-profesjonalizm pełną parą !! Na pierwsze wizycie wyjasnił problem, opisal sposób operacji i rekonwalescencji, a w dniu zabiegu- wielka kalsa -> lekarz przyszedł przywital sie, uspokoił i ciepłym podejsciem do pacjenta "kupił" mnie w sekunde ;) Same warunki i opieka już po zabiegu w szpitalu Damiana. W dwóch zdaniach: personel na wysokim poziomie, zarówno sam zabieg jak i czas po nim,, ocena na 5 + bez wachania Pięlęgniarki przekochane osoby! nic im nie było ciężko,, we wszystkim pomagały, polecam Dr. Mickielewicza z czystym sumieniem . Dawno nie spotkałam takiego lekarza, uwielbia swoją prace :) a ja uwielbiam (ten konkretny) efekt pracy-> na moich stopach :) Pozdrawiam Asia (l.24)
P.S. Operacja i pobyt na NFZ ;)