dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Polecam Pana doktora. Jest naprawdę świetnym fachowcem i przemiłym człowiekiem. Jestem po operacji halluksów. Pan doktor odpowiedział mi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Po każdej operacji każdy dzień wyglądał dokładnie tak jak opisał go lekarz. Nie wahałam się ani minuty po pierwszym zabiegu, zoperować drugą nogę. Jestem zachwycona efektem. Wszystkim jeszcze raz serdecznie polecam tego lekarza.

Super uprzejmy, konkretny, miałam operowany haluks lewej nogi, czekam na operację drugiej nogi, żadnego bólu. Panie doktorze jest PAN WIELKI - dziękuję. Urszula Idzkiewicz

Urszula Idzkiewicz

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie- duże poczucie humoru :),mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktorze.Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów.

Wizytę miałem w ramach abonamentu w Luxmedzie, przyszedłem z "rozsypanym" kręgosłupem sprawdził, odpytał sie o odczucia bólowe, spokojnie wysłuchał całej historii choroby na 5 lat wstecz, poczem bez zbędnej gadaniny skierował na rezonans magnetyczny, wypisał leki przeciwbólowe i L4 stwierdził że życzy wszystkiego najlepszego w walce o zdrowie, ponieważ miałem juz wymyslony plan leczenia w innej klinice, bardzo normalny człowiek bez zadęć i fochów, jak kiedykolwiek będe miał problem z kończynami a nie kręgosłupem to też sie do niego wybiorę, polecam

Po 3 latach "leczenia" trafiłam na dr w LM. I bez mała był to najlepszy dzień w moim życiu pacjenta :) Naprawił mi łokieć tak skutecznie, że po 6 dniach od operacji mogłam już prowadzić samochód :) Jest baaaaaaaardzo uprzejmy, fachowy i troskliwy dla swoich pacjentów. Teraz jestem po operacji drugiego łokcia i też bez jakichkolwiek zastrzeżeń do dr. Obie operacje finansowane z NFZ. Dziękuję Mu bardzo serdecznie. (i nie polecam, bo potem czas oczekiwania na wizytę strasznie się wydłuża :P)

Dziękuję Mu bardzo serdecznie.
(i nie polecam, bo potem czas oczekiwania na wizytę strasznie się wydłuża :P)

Bardzo miły , uprzejmy, kompetentny lekarz, przemiły człowiek -polecam - operował mi pan doktor haluksa u prawej nogi , wybieram się z drugim haluksem

Również podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami pod adresem Doktora. To przemiły, cierpliwy człowiek, doskonały fachowiec i traktuje pacjenta z należytą uwagą, mimo wizyty w prywatnej klinice, gdzie mam abonament, starał się tak ustalić rehabilitację, abym mogła korzystać w ramach nfz - podpowiedział, jak należy to zrobić. Mam kłopoty z kręgosłupem i do tej pory byłam zbywana przez ortopedów. Lekarz leczy całą moją rodzinę, najmniejeszą córkę od niemowlęctwa. Polecam, bo to lekarz przez duże L.

Lekarz leczy całą moją rodzinę, najmniejeszą córkę od niemowlęctwa.
Polecam, bo to lekarz przez duże L.

Byłem u Pana doktora po urazie kolana (rolki jednak nie samo zdrowie). Bolało jak cholera. Doktor założył mi szyne na kolano i wysłał na badania. Okazało sie że mam uszkodzoną lękotke i jakiś fragment chrząstki. Potrzebna była szybka operacja. I tu pierwsza niespodzianka, doktor powiedział że może zrobić to na NFZ (byłem nastawiony na kilka tysiakow). Zabieg po 3 dniach. Teraz już minęło 6 tyg i chodzę bez bólu, bez kul i mam zamir wyciągnąć rolki ;) Polecam doktora. Mam bardzo dobre podejście do ludzi i relanie pomaga

Polecam doktora. Mam bardzo dobre podejście do ludzi i relanie pomaga

Polecam doktora Mickielewicza z czystym sumieniem. Operował moje (a raczej poprawiał po innych) haluksy. Miałam już 2 operacje na stopę wykonane w szpitalach (pierwsza na Solcu, następnie poprawka w MSWiA) w ciągu roku. Stopa wyglądała obrzydliwie. Dostałam sie z polecenia koleżanki do Doktora. Trochę "kręcił nosem" na widok stopy i wiedziałam że niechętnie podchodzi do poprawek po innych, poplaklam sie z rozpaczy. Wiec już od 6 tyg mam "nowa nóżke", dziś założyłem normalne obuwie i mam zamiar zatańczyć w sylwestra ;). Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ogromne podziękowania dla doktora Mickielewicza

Ogromne podziękowania dla doktora Mickielewicza

Super lekarz! Miły, wyczerpująco wyjaśnia zawiłe procedury medyczne, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam.