Ekg Lublin

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Wizyty u doktora są dość drogie jednak na pewno nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Lekarz jest dobrym specjalistą,i na pewno pomoże każdemu maluchowi.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Lekarz z powołania.Dba o chorego człowieka.Lezałam na kardiologii ponad tydzien i nie wykonali mi nawet podstawowych badań.Na pierwszej wizycie u doktora Sochaja od razu dostałam skierowanie na koronarografię.Wlasnie czekam na to badanie
Czlowiek wychodzi od tego lekara zdrowszy.

Czlowiek wychodzi od tego lekara zdrowszy.

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry kardiolog i równocześnie miły człowiek. Wyleczył mojego ojca, teraz będzie leczył mamę. Oddaję ją spokojnie w jego ręce i wiem, że zrobi wszystko jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie.