Lekarze Żory

lekarz Michał Holecki

Główna 64 A
44-240 Żory

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Justyna Duch

Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Powstańców Śląskich
44-240 Żory

Bardzo miła i uprzejma pani doktor. Nie lekceważy pacjenta i jego choroby, empatyczna, profesjonalna, opiera swoje leczenie na badaniach. Bardzo żałuje że nie przyjmuje już w przychodni Elmed w Żorach. Lekarz godny polecenia. Gdyby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta to leczenie byłoby przyjemnością.

lekarz Maciej Muchowicz

Warszowicka 11
44-240 Żory

Miły, uprzejmy, super podejście do pacjenta, potrafi dokładnie wyjaśnić, kompetentny i bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Anna Stańczyk-Franiel

Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Powstańców Śląskich
44-240 Żory

Pełną empatii,zrozumienia ,kompetentna ,rzeczowa. B.dobry Specjalista z podejściem do Pacjenta. Z doświadczeniem. Lekarz z sercem. Z powołania. B.polecam.
Opinia dodana przez: Barbara Maria

lekarz Elżbieta Kuballa

Psychiatra

Kuballa – Gabinet medycyny estetycznej i chirurgicznej
Dworcowa 11
44-240 Żory

Do pani doktor trafiłam z polecenia innej chorej. Poświęca duzo czasu. Zadaje czasem trudne pytania ale prowadzą one do zastanowienia nad swoim postępowaniem i korygowaniem tego. Wyjaśniła mi skad mi się bierze mój problem, wyjaśniła dlaczego powinnam brać leki. Dobrze dobrała leki- przy czym nie daje dużych dawek. Nie zalezy jej na uśpieniu pacjenta ale na utrzymaniu jego aktywnosci w społeczeństwie. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Dyskretna i godna zaufania. Nie ...
Opinia dodana przez: Karolina
miła kompetentna zawsze ma czas dla mnie
Pan doktor z powołania. Miły, wzbudza zaufanie. Nie straszy pacjenta, dokładnie wszystko tłumaczy. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

lekarz Elżbieta Łabęcka

Neurolog

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam ...
Opinia dodana przez: Ludmiła

dr n. med. Dariusz Karasek

Diabetolog, Internista

Med-Art
44-240 Żory

Fantastyczny, kompetentny, cierpliwy lekarz. Tylko on! Polecam! Ludzkie podejście do pacjenta. Od dłuższego czasu korzystam z porad pana doktora.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Maciej Kohut

Internista, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

lek. dent. Elżbieta Ramuś-Jakubiak

"Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Oś. 700-lecia 15 b
44-240 Żory

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, praktyka,doświadczenie i dostępność na wysokim poziomie. Pełna rekomendacja z mojej strony.
Opinia dodana przez: Ilona
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lekarz Anna Stefańska

Jarzębinowa 70
44-240 Żory

cudowna kobiete wie jak podejść do dziecka ,gorąco polecam
{'id': 22335, 'name': u'\u017bory'} Kardiolog
                                       lek. med. Patryk Hyła

lek. med. Patryk Hyła

Kardiolog

Przychodnia "Na Rondzie"
Al. Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Pełen profesjonalizm. Lekarz o fantastycznym podejściu do pacjenta, empatyczny, zaangażowany, uprzejmy a nade wszystko kompetentny, rzeczowy a w konsekwencji skuteczny. Świetny specjalista i zarazem fajny człowiek.
Opinia dodana przez: Dawid
Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Jarosław Skulski

Szpital Miejski w Żorach
Dąbrowskiego 20
44-240 Żory

Polecam dr. Jarosława Skulskiego . Konkretny lekarz o szerokiej wiedzy , kompetentny, zaangażowany no i przede wszystkim skuteczny . Wie jak podejść do tematu . Naprawdę polecam , właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Wojciech Mencel

Poradnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
os. Sikorskiego 52 D
44-240 Żory

Lekarz prowadzący moje 2 ciąże . Bardzo dobry uprzejmy lekarz . Dodam że chodziłam do niego panstwowo i nie odczulam żadnej różnicy. Podejście miał bardzo dobre od początku do końca . Lekarz się mną interesował gdy wyczuł zagrożenie kierował do szpitala gdzie mogłam być pod stałą kontrolą . Jestem zadowolona i co najważniejsze mam zdrowe kochane dzieciaczki :) :)
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Michał Jamrozik

ulica Herlinga-Grudzińskiego 5
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz , miły sympatyczny pomoże w kazdej chorobie zawsze dobrze doradzi takich lekarzy jak pan doktor Jamrozik trzeba więcej serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Oskar sikora
Najlepszy pediatra, leczy naszego syna, który jest autystą a także od niedawna córkę, ktòrej zmieniliśmy lekarza. Ufamy tylko jemu. Dziekujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Witold Buchman

Psychoterapeuta

GABINET PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ I WSPÓŁUZALEŻNIEŃ "LEPSZE ŻYCIE"
ul. Dolne Przedmieście 7
Żory

Długo nie mogłam się przemóc, żeby iść do terapeuty. Byłam świadoma problemu, ale bałam się i wstydziłam. W pozornie dobrej sytuacji utrzymywał mnie fakt, że przecież nie piję codziennie, albo, że umiem wytrzymać bez picia przez jakiś czas – nawet 2, 3 miesiące. Jednak z czasem przez moje picie szkody były tak wysokie, że zdecydowałam się spotkać z Panem Witkiem. Musze przyznać, że na początku bałam się różnicy wieku – ...
Opinia dodana przez: Grażyna