Lekarze Żory

lekarz Dariusz Kałwak

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Po wizycie u Pana doktora mogę powiedzieć tylko tyle, gdzie można znaleźć więcej takich dobrych lekarzy. Podejście do pacjęta, miła rozmowa, kompetencje, po spotkaniu z tym doktorem na pewno zostaną tylko miłe wspomnienia.
Opinia dodana przez: Norbert

mgr Bogumiła Białończyk

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychoterapii
44-240 Żory

Byłam na 1 wizycie, potrzebowałam rozmowy z kompetentną osobą w celu zrozumienia problemu. Pani Bogumiła bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim.

lek. med. Grzegorz Wolniaczyk

Diabetolog

Przychodnia "Na Rondzie"
Al. Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Dr.Wolniaczyk to lekarz z powolania . Ten prze sympatyczny człowiek uratowal mi zycie .Mojej zonie bardzo pomogl czego przez lata nie mogli zrobić inni specjaliści.Goraco polecam
Opinia dodana przez: JAN

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Pro-Neuro
44-240 Żory, Aleja Zjednoczonej Europy 37
Żory

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

lekarz Grzegorz Kielan

Szpital Miejski w Żorach
Dąbrowskiego 20
44-240 Żory

Dziękuję, Panie Doktorze, za skuteczne leczenie. Skuteczne usunięcie dużej torbieli włosowej. W dniu zabiega już mogłem siedzieć i chodzić, gdyż inny chirurg u którego byłem przed tym zapowiadał że będę leżał co najmniej dwa tygodni.
Opinia dodana przez: W

lekarz Andrzej Krentorz

Urolog

Gabinet Urologiczny Andrzej Krentorz
Osińska 27a
44-240 Żory

Świetny lekarz i dobry fachowiec. Od kilku miesięcy miałem stulejkę. Zostałem skierowany do zoperowania jej. Trafiłem do dr. Krentorza. Doktor po zbadaniu mnie, stwierdził że jest to powikłanie cukrzycy i włączył leki. Obeszło się bez operacji za co jestem doktorowi bardzo wdzięczny. Polecam.
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Małgorzata Krentorz

Psychiatra

Osińska 27a
44-240 Żory

Naprawdę fachowe podejście. Pani Doktor nie bała się zmienić diagnozy innego lekarza, przez co wprowadziła u mnie jak się okazało skuteczne leczenie. Pani Doktor zawsze była dla mnie bardzo miłą, spokojną i uprzejmą osobą. Bardzo mi pomogła i jestem jej za to wdzięczna, podejrzewam że bez zmiany diagnozy stałą bym dalej w miejscu.

lekarz Grażyna Jaworowska-Muchowicz

Dermatolog

ul. Boryńska 48D
44-240 Żory

Mogę umówić wizytę prywatną ? Chodzi o skórę na dłoniach.kazdy dzień mi pasuje po 3 sierpnia.dziekuje
Opinia dodana przez: Marcin Walach

lekarz Katarzyna Smolik

Internista, Reumatolog

ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Bardzo dobry specjalista, Pani doktor pomogła bardzo wielu pacjentom i jest człowiekiem szalenie cierpliwym i konsekwentnym w leczeniu. Bardzo dziękuje za Pomoc !!
Opinia dodana przez: Łukasz
Pani Doktor jest bardzo miła,leczyła moją babcie na każde wezwanie była poświęciła czas wolny swój by wspomagać Bardzo dieskuje Zborała Maria

lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

Gabinet
Żory

Trafiłam do Pana Profesora rok temu szukałam pomocy pomimo że od 6 lat lecze się na anemie hemolityczna 2 razy mialam podawana krew raz nawet trafilam do szpitala z bardzo niska hemoglobina bo 4,2 dopiero tam znalazłam pomoc i przyczynę swojej choroby .Kiedy trafiłam na oddział zrobiono mi badania pobrano szpik wyszedł chlonniak jestem poddana terapii która przynosi dobre skutki nie muszę już dostawać sterydu i żelaza tylko dostaje immunoterapia ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Weronika Dziwoki

Lekarz rodzinny

Wiśniowa 46
44-240 Żory

Lekarz pełny empatii, kompetentny i traktujący pacjenta podmiotowo - cechy, którymi każdy lekarz winien się kierować, ale to teoria. Jeśli szukasz wsparcia w chorobie i pomocy zgłoś się do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Halina
Najwspanialszy Dr u jakiego byłam. Profesjonalista który bardzo dobrze zna się na tym co robi. Bardzo miły, sympatyczny, opanowany. Jego uśmiech i ciepło jakim darzy swoich pacjentów powoduje to że będąc na wizycie czujemy się komfortowo. Przy badaniach bardzo delikatny, nic nie boli. Zawsze wszytko tłumaczy, odpowiada na każde pytania :) Cieszę się że trafiliśmy do Dr Cholewy. Mąż też jest bardzo zadowolony z wizyt i z tego jak nas ...

dr n. med. Adam Cywiński

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

Dr n med Adam Cywinski to bardzo dobry, profesjonalny z bardzo duża wiedza medyczna a także o wielkim sercu lekarz okulista z miasta Zor. Dzieki panu doktorowi odzyskałam wzrok. Bardzo polecam pana doktora jak i Śląskie Centrum Leczenia Chorób Oczu w Zorach. Bardzo miło,czysto, profesjonalizm a pacjent jest na pierwszym miejscu. Jeszcze raz BARDZO BARDZO DZIĘKUJE. Pozdrawiam Krystyna B.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Janusz Pabian

Osińska 2
Żory

Pan doktor może i jest miły tylko co z tego skoro spartolił mi operacje. Drugi raz napewno nie operowalbym

Hanna Pietriczenko

Irydolog

ul. Kościuszki 1a
44-240 Żory

Pani Hania zgodnie z deklaracjami wyciągnęła moje dzici z astmy oskrzelowej i w tej chwili są zupełnie zdrowe i bez leków. Co prawda u każdego leczenie przebiega trochę inaczej. U mojego najstaszego syna astma ustąpiła po pierwszym leku przepisanym przez Panią Hanię, a było to 16 lat temu. Z drugim synem było trochę trudniej, szukanie odpowiedniego leku trwało dość długo ale w końcu się udało i w tej chwili mamy ...

Krzysztof Jop

Urolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Jop - GAWEŁ Poliklinika - Gabinety Lekarzy Specjalistów
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz. Trafiłem do niego z ostrym zapaleniem... Przeprowadził dokładny wywiad, zlecił dodatkowe badania i szybko mogłem zapomnieć o całej sprawie.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Mirosław Podolski

Ortodonta, Protetyk

prywatny gabinet stomatologiczny, współpraca z NFZ
os. Pawlikowskiego 14 A
44-240 Żory

Do Pana Doktora trafiłem z naprawdę beznadziejnym stanem zdrowia. Począwszy od trafnej diagnozy i wdrożeniu leczenia, aż do etapu gdy goiły się moje rany po zabiegu Pan Doktor codziennie kontrolował przebieg leczenia, czy jest wszystko okej i nie wziął za to ani złotówki za codzienne kontrolę. I jako człowiek i jako lekarz kompetentny, uprzejmy oraz bardzo kulturalny. Świetnie wyrywa, dobrze szyje rany oraz zawsze dba o dobro pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Witold Nowak

Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Powstańców Śląskich
44-240 Żory

Bardzo kompetentny, rzeczowy i uprzejmy lekarz. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Bardzo popularny i czasem trudno się do niego dostać.
Opinia dodana przez: Anioł

lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o.
44-240 Żory

22 lata temu w wieku 14 lat, przewróciłam się na rowerze i trafiłam niestety do złych specjalistów. Skręcenie stawu kolanowego-zerwanie więzadła krzyżowego, więzadła pobocznego, uszkodzenie łąkotki. Po 6 operacjach po których moje kolano było zmasakrowane, dostałam zapis w dokumentacji „inwalidztwo utrwalone”. Dramat. W 2005 roku polecono nam Pana Doktora Smolika. Tu się pojawia cud! Pan Doktor patrząc na moją sytuację wykazuje się ogromną dozą empatii i wiedzy, znajduje rozwiązanie, szczegółowo ...
Opinia dodana przez: Parandzem