Lekarze Żory

lekarz Jan Muchowicz

Boryńska 48d
Żory

Dwukrotnie korzystałem z zabiegów chirurgicznych u Pana Dr. Dwukrotnie się nie zawiodłem. Szybkie przyjęcie, szybkie i profesjonalne działanie, miły kontakt z pacjentem. Po kontakcie z takim lekarzem czlowiek zaczyna wierzyc w NFZ.
Opinia dodana przez: Jarosław

Iwona Szendzielorz

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Według mnie nie ma lepszego specjalisty jeśli chodzi o operacje zaćmy w Krakowie. Obie moje babcie przechodziły zabieg u p. doktor i nie miały żadnych powikłań. Świetny lekarz!
Opinia dodana przez: Renata

Bożena Grzonka Dziedzic

Sikorskiego 13b/2
Żory

PANI DOKTOR jest bardzo dobrym stomatologiem!!! mila sympatyczna a przede wszystkim uczciwa... jest lekarzem godnym polecenia!!! Dba i troszczy sie o dobro pacjenta a o to przeciez nam chodzi... po dzisiejszej wizycie daje 5 z duzym plusem!!! joanna

lekarz Irena Badura

3 Maja 35
44240 Żory

Polecam. Słucha,pyta. Nie ma problemu z wystawianiem skierowań do poradni czy specjalistów jesli o to proszę i mowie dlaczego che skierowanie, czy nawet na badania ktore sa mi potrzebne.
Opinia dodana przez: Ola

Michał Michalski

Przychodnia "Na Rondzie"
Al. Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Jestem zachwycona konsultacja związana z ciąża u Pana Doktora ! Pan Doktor jest bardzo empatycznym, szczerym i profesjonalnym specjalista. Z ręka na sercu polecam wizyty i prowadzenie ciąży w Gin Med
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Wiesław Słapek

Hematolog, Internista

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Doskonały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Polecam z całym przekonaniem. Skutecznie leczę się u Pana Doktora od 25 lat !
Opinia dodana przez: Roman

Magdalena Franiel-Grząśko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Elmed
Os. Powstańców Śl.
44-240 Żory

Pani dentystka nie ma podejścia do dzieci. Zadała parę pytań dziecku i po prostu chciała przejść do badania, które nie odbyło się, bo dziecko nie otwarło buzi. Jeśli ktoś reklamuje się jako "zębowa wróżka " to na prawdę powinna potrafić obcować z dziećmi, nie wystarczy puścić bajkę dziecku przed oczami albo obiecać prezent. Dodatkowo pani wyraża opinie nt. nie chodzenia 2,5 letniego dziecka do przedszkola, które nie chce otworzyć buzi. ...
Opinia dodana przez: A

Zbigniew Domański

Laryngolog dziecięcy

ESKULAP
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz.Córka miała ciało obce w nosku.chodziłam po lekarzach i nic.Doktor od razu do szpitala i wyciągnął z noska.Bardzo polecam.

lekarz Wiesław Koper

Rybnicka 65
44-240 Żory

Leżałam w szpitalu po terminie tydzień. Lekarz mówił mi co i jak, po badaniu wiedziałam czy mam rozwarcie czy nie. Co wyszło z badan tez mi powiedział. Lekarz jak lekarz ma pełno pacjentek, którymi musi się zająć. Miałam wrażenie że w szpitalu przebywa prawie 24h na dobę bo bardzo dużo go widywałam na wizytach. Jest stanowczy i bardzo konkretny. Powie co ma powiedzieć i tyle. Ja polecam :-)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jerzy Pasierbek

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

polecam doktora Pasierbka miły wysłucha spokojnie tłumaczy i co wżne trafia z diagnozą znam go ok 20lat i ufam jego wiedzy lekarskiej.
Opinia dodana przez: H

dr n. med. Iwona Pawełczyk

Proktolog

44-240 Żory

Dzień dobry, ja niestety jestem przerażona i zniesmaczona, nie wiem jakie kompetencje ma Pani doktor, ale dla mnie to nieempatyczna, nieuprzejma osoba. Lekarka, która chyba nie wie co to przysięga Hipokratesa. W dniu dzisiejszym podeszłam do pokoju lekarskiego, na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala nr 1 w Sosnowcu, Zegadłowicza, gdzie dyżur miała dr Pawełczyk. Miesiąc temu przeszłam poważną, 7h, operację jamy brzusznej w Katowicach, w obrębie rany operacyjnej zrobił się guz ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Piotr Kuballa

SZpital Żory
Żory

operowal mnie w Zorskim szpitalu- usuwal mi guz piersi. Jestem bardzo zadowolona ,blizna prawie niewidoczna, lekarz uprzejmy sympatyczny.

lekarz Artur Lejtman

44-240 Żory

Bardzo dobry chirurg. Miły, spokojny. Usunął mi 2 kaszaki tak, że nawet nie ma po nich śladu. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Barbara Fiedor

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alfa-Med - Żory
ulica Promienna 1
44-244 Żory

To jest żart i kpina. Dwukrotnie prezesuwana wizyta domowa to osoby obłożnie chorej, ciagle zwodzenie za nos. Dziś to był szczyty szczytów, w poniedziałek miała być wizyta domowa, odwołała po godzinie spóźnienia, umówiła na dziś w godzinach między 9-10. O 11 telefon ze jednak dopiero wieczorem między 18-19. Oczywiście się nie pojawiła, nie zadzwoniła. To jest podejście do pacjenta? Skargi nic nie dają..
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Joachim Maksymilian Hansel

Psychiatra

Poradnia Zdrowia Psychicznego i Uzależnień
os. Sikorskiego 52 D
44-240 Żory

To jest gad a nie lekarz. Totalnie zero wywiadu, żadnego pytania związanego ze stanem zdrowia, żadnej pomocy. Po wizycie czuję się gorzej niż przed. Człowiek zbiera się w sobie, latami, żeby iść do lekarza i podjąć leczenie, a trafia na partacza-kancelistę, który odgania go (dosłownie) ręką jak namolną muchę. NIE POLECAM, ABSOLUTNIE ODRADZAM. Nie raczył nawet przedstawić jaki lek wypisuje i jak poprawnie go przyjmować. Szkoda zachodu i nerwów na ...
Opinia dodana przez: Gad

lekarz Mariusz Skrzydło

Szpital Miejski w Żorach
Dąbrowskiego 20
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza i profesjonalne podejście. Z moimi dolegliwościami męczylam się od dluższego czasu, jednak pan doktor pomógł mi sie z nimi uporac, polecam

Małgorzata Ucher

Ortodonta, Stomatolog

ul. Kościuszki 1a
44-240 Żory

Nie polecam, podejście do pacjenta fatalne, stracilam tylko czas, kiedy udałam sie na wizyte do tej pani.

lekarz Weronika Sklanny-Woźniak

Lekarz medycyny pracy

Gabinet
Żory

Brak słów,nie uprzejma wręcz bezczelna.Nie polecam, a wręcz odradzam. Naprawdę to szkoda nerwów , pieniędzy i czasu.

Antoni Bochniarz

Logopeda

DEMOSTENES
CHOPINA 30a
44-240 Żory

Wspaniały człowiek... niestety już nie ma go z nami. nie był dla tych którzy myślą że czarami da się wyleczyć jąkanie.. nie był dla tych którzy bez wysiłku chcieliby osiągnąć sukces
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Grzegorz Biolik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

44-240 Żory

Pan doktor poświęcił mi sporo czasu. Przeprowadził badania, wszystko wyjaśnił, pokierował. Mam zaufanie do jego kompetencji. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Czekałam na nią około 1,5 roku i to jedyny minus. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena