Lekarze Żory

lekarz Jerzy Ataman

Osińska 2
Żory

Jerzy Ataman ; lekarz - doktor - chirurg. B.dobry chirurg ! niestety , taka jest prawda ; sam sprawdziłem...na sobie.Kiedyś...może to było z 14- 15 lat temu.... Umówił "się" ze mną na termin (tak lakonicznie...) i.... był ! Usunął - wyciąg dość duże dziadostwo mi , które mnie uwierało...., b.dokuczało jak siedziałem na brzuchu. Skąd to było..? Pan Bóg raczy wiedzieć...(parę ładnych lat !). Chyba już nie pracuje w Katowicach ...
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Hanna Chmiel-Pietriczenko

Irydolog

ul. Kościuszki 1a
44-240 Żory

Homeopatia to nie placebo. Dr Hanna Chmiel-Pietriczenko dwukrotnie wyleczyła mojego psa, kiedy weterynarze nie mogli mi pomóc. Pierwsze było przewlekłe zapalenie ucha, gdzie objawy osłabły po trwającym 2 miesiące leczeniu weterynaryjnym, jednak stan zapalny ustąpił całkowicie dopiero po podaniu homeopatii. Od tamtej pory( 1,5 roku) pies nie ma żadnych z uchem. Drugi przypadek to bardzo poważne zapalenie gruczołów okołoodbytniczych, leczone przez Panią weterynarz ponad 6 tygodni trzema różnymi antybiotykami, bez ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Sebastian Gogol

Słoneczny Gabinet
44-240 Żory

Lekarz godny polecenia, wszystko dokładnie tłumaczy, daje czas do namysleń , usługi przeciętne cenowo, ale przeprowadzone w sposób profesjonalny i nie wymagający poprawek, robiłam u niego już kanałowe leczenie zębów, wszystkie udało się uratować i mimo, że było to już 7 lat temu to nadal zęby pod mikroskopem wyglądają doskonale, wstawiałam już koronkę i mostek, tez mimo upływu lat wszystko wygląda świetnie i nie ma żadnych zastrzeżeń , ponadto możliwości ...
Jest naprawdę wspaniałym lekarzem, który się interesuje co ci dolega i wtedy cie bada a nie leczy z fusów.

Danuta Boruch-Szwedko

Stomatolog, Ortodonta

os. Księcia Władysława 8f lok. 1a
44-243 Żory

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

lek. dent. Henryk Frelich

Protetyk

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
św. Stanisława 22
44-240 Żory

Dentysta godny polecenia, znalazł najlepsze rozwiązanie na moje problemy, więc wyszedłem zadowolony.
Byłem stałym pacjentem u Pana doktora. Zęby leczyłem tylko u niego. Nigdy nie wykonał zdjęć, nawet przy leczeniu kanałowym. Aktualnie po zrobieniu tomografii zębów, okazało się, że dwa zęby leczone kanałowo muszę ponownie leczyć, tym razem pod mikroskopem. Koszt jednego ok 2500 tyś. Straciłem pieniądze i czas. Nie rozumiem, dlaczego nigdy nie wykonywał zdjęć przed leczeniem kanałowym. Zawiodłem się i to bardzo.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Bogdan Dobija

Ginekolog położnik, USG

Gabinet
Żory

Bardzo dobry lekarz, korzystam od lat i bardzo dobrze pracuje się z Panem doktorem
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Justyna Walczak

Neurolog

NZOZ "Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 700-lecia PU 15
44-240 Żory

Jest to lekarz z powołania i dla pacjenta. Osoba potrafiąca nawiązać kontakt z pacjentem w ciepły i przyjazny sposób. Wyczuwa pacjentów lekceważących leczenie. Zorganizowana, cierpliwa, kompetentna i uczciwa wobec pacjenta. Z trudem szukać kogoś tak pochłoniętego obowiązkami. Zawsze jest na czas, zawsze pamięta, doradzi i wytłumaczy. Neurologia to zakres chorób które nie mijają pstryknięciem. Jako lekarz, ma coś więcej do przekazania pacjentom i trudno szukać innej takiej osoby w Jastrzębiu. ...
Opinia dodana przez: Krzysław

mgr Katarzyna Planicka-Sroga

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Bardzo miła Pani. Umie obchodzić się z dziećmi. Na każdą wizytę dziecko wybiera się z uśmiechem na twarzy. Zawsze jest przygotowana na zajęcia. Dziecko z zajęć na zajęcia zaczyna coraz więcej mówić.
Opinia dodana przez: Wojtuś

lekarz Dorota Lisikiewicz

Orzeszkowej 16
44-240 Żory

Nasza pani doktor zawsze stawia słuszne diagnozy, jeżeli nie jest pewna to kieruje pacjenta do specjalisty, a nie leczy na własną rękę. Zawsze ma czas, jest uprzejma, życzliwa, ale zarazem stanowcza i konkretna. Jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach swojej pracy! Gorąco polecam! K.

dr n. med. Władysław Gaweł

ulica Sądowa 5
44-240 Żory

Pan Doktor "prowadził" moją ciąże. Dlaczego "prowadził"? Podstawowe badania takie jak morfologia i badanie moczu, które są w ciąży bardzo ważne miałam robione tylko 3 razy (w 10 tygodniu, 5 miesiącu i koniec 7 miesiąca). Zawsze od pana doktora słyszałam, że jest bez zastrzeżeń, a jakichkolwiek pytań bałam się po prostu zadawać, bo pan doktor sprawiał wrażenie, że jak ja w ogóle moge o takie oczywiste rzeczy pytać?! Kontakt - ...

dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Internista, Kardiolog

Med-Kom
Jarzębinowa 141
Żory

Bardzo dobry specjalista. Widać, że ma duże doświadczenie i że zależy mu na pacjencie. Szorstkości nie zauważyłam ale też nadmiernej sympatii u lekarzy nie oczekuję. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie i tutaj nie zawiodłam się.

mgr Agnieszka Wojnar

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Żory

Chodziliśmy jesienią ok.5 lat temu. Nie wiem jak teraz ( czy nadal ta Pani przyjmuje) ale wtedy było ok., dobry kontakt, miła aparycja, więc Polecam!
Opinia dodana przez: Aga i Piotrek

Magdalena Janczak

Psycholog, Psychoterapeuta

Anima & Animus Centrum Psychotrapii i Rozwoju Osobistego
Jana Pawła II 27
44-240 Żory

Trafiłam do tej psycholog z polecenia i nie żałuję. Mój pierwszy psycholog, który nie tylko potrafi słuchać, ale też mówić. Otwarta, wzbudzająca zaufanie, nie jest tak sztywna i formalna, jak poprzedni terapeuci, z którymi miałam kontakt. Dzięki niej (chociaż ona mówi, że to sobie to zawdzięczam) czuję, ze wychodzę na prostą.

dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

JAK CENICIE WŁASNE ZDROWIE, CZAS, PIENIĄDZE I NIE CHCECIE STRACIĆ WIARY I NADZIEI W LEKARZY OSTRZEGAM NIE IDŹCIE NA WIZYTĘ DO DR DECA!!!!!!!!!!!!!! Omijajcie tę Klinikę a w szczególności Dr J. Deca szerokim łukiem, on nie leczy, nie szanuje pacjentów brak mu empatii to bezwzględny typ, który weźmie pieniądze (za nie wykonanie pracy ) i nie pomoże pacjentowi w powrocie do zdrowia potraktuje was jak śmieci to kłamca i oszust ...
Opinia dodana przez: EWA

dr hab. n. med. Bartosz Czuba

Ginekolog położnik, Specjalista USG

dentalspa clinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
al. Wojska Polskiego 3
44-240 Żory

Faktycznie nie jest to typ człowieka wylewnego, ale mi to odpowiada, bo nie należę do osób, które mają potrzebę uzewnetrzniania się ludziom wokół. Jest fachowcem, a to jest dla mnie bezcenne.

lekarz Ewa Szczepańska-Pankiewicz

Alergolog, Pediatra

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

lekarz Monika Kita

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Alfa-Med - Żory
ulica Promienna 1
44-244 Żory

Bardzo rzetelny lekarz . Jeszcze nigdy nikt mnie tak dokładnie nie zbadał i to za każdym razem. Pokazała i wytłumaczyła mi z płyty z rezonansem gdzie jest problem. Szczerze i bardzo drobiazgowo odpowiedziała na pytania, które jej zadałam
Opinia dodana przez: Kornelia

Marta Smal

Fizjoterapeuta

Revital
os. Sikorskiego (I piętro w budynku Przychodni Rejonowej NZOZ)
44-240 Żory

Zdecydowanie polecam! Bardzo sympatyczna a jednocześnie kompetentna pani rehabilitantka. Nawiązała rewelacyjny kontakt z moim dzieckiem. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z naszej współpracy