dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

Na Dzień dobry milczenie i przez kilka minut nos w komórce, brak przepraszam, że to ważne, na Do widzenia to samo. Trudno ocenić mi kompetencje, bo przedstawiłam rozpoznanie i rtg, oczekiwałam rady czy gips można zamienić na ortezę. Pierwsza czynność to próba zrobienia rtg, choć miałam ze sobą sprzed 2 dni i nogę w gipsie, więc przemieszczenie kości mało prawdopodobne, zamiast tego usg, które potwierdziło rtg. Pośpiech, szczątkowe zainteresowanie problemem pacjenta, lekceważenie, zdjęcie półszyny gipsowej i założenie ortezy, no i do kasy, bez dziękuję. Ortopeda z NFZ wykazał się dużo większym zaangażowaniem, tylko nie zaproponował alternatywy gipsu. Sobie nie polecam takiej wizyty.

Znakomity diagnosta i operator. Mam "wstawioną" przez Pana Doktora endoprotezę stawu biodrowego z mało inwazyjnego dostępu przedniego (Direct Anterior Aproach). Metodę tą bardzo polecam bo po 2 dniach można już zapomnieć o kulach ( mam 60 lat ) a rehabilitacja jest błyskawiczna i praktycznie bez pomocy kosztownych fizjoterapeutów. Polecam Pana Doktora, bo tak mało teraz fachowców wśród lekarzy a dodatkowo jest to lekarz, który nie naciąga na kasę stawia szybką diagnozę i szybko działa. Wszystko odbyło się tak jak ustalono na pierwszej i jedynej wizycie. Metoda którą stosuje jest super ...

Znakomity diagnosta i operator.

Metoda którą stosuje jest super skuteczna i unikalna w naszym kraju.

Bardzo mi przykro pisać ta opinie Pan doktor zamiast sie zająć pacjentem zajmował sie telefonem to ze wizyta kosztowała mie 180 zł dla mie to jest dużo dla Pama doktora chyba to jest jak 1 grosz Panie Doktorze do Pana przychodzą ludzie z problemami. Ktoś musi sobie odłożyć tych kilka setek aby przyjść do Pana i Bynajmiej po mojej wizycie dla Pana jest zysk dlamie pluton w portfelu Oby Pan Kiedyś Nie musiał tak cierpieć Choć nie życzę Panu Straciłam pieniądze a ja dalej cierpię i za 180 zł dostałam poradę na wkładkę do botów Bardzo żałoje Może nie pieniędzy tylko ze dalek cierpię ale Panu może do budżetu brakowało. Te 180 zł Pacjentka z Sosnowca

Pan doktor bardzo, ale to bardzo nieuprzejmy i zrozumiały człowiek. Zepsuł mi kolano, a ponad to zostałam zarazona gronkowcem podczas operacji. Bardzo żałuję, że się do niego zgłosiłam i zaryzykowalam operacje. Przez tego człowieka juz nigdy nie wrócę do sprawności.

Moi drodzy, trafiłem do dr. Deca z polecenia. Jestem 2 miesiące po operacji kolana. Jest wybitnym fachowcem- wie co robi i robi to dobrze. Czy jest kontaktowy, empatyczny i towarzyski ? NIE. Jest lekarzem i leczy ludzi - jak ktoś chce porozmawiać niech idzie do psychologa. Pan doktor Dec w ciszy zbada pacjenta, krótko opowie co jest nie tak i co z tym zrobi. Mnie wystarczyło bo nie jestem lekarzem i i tak bym nic nie zrozumiał z medycznego bełkotu. Sam pobyt w klinice fantastyczny (o ile pobyt w szpitalu ...

Sam pobyt w klinice fantastyczny (o ile pobyt w szpitalu może być fajny). Jednoosobowy pokój z łazienką i telewizorem, wygodne łóżko, pielęgniarki pomocne i miłe. Znieczulenie bezbolesne zupełnie. Na miejscu rozmowa z rehabilitantem. Dr. Dec wpadł na 30 sekund do mojego pokoju, powiedział, że operacja poszła ok, co wolno robić a czego nie. Powiedziałem DZIĘKUJĘ a Pan dr. wyszedł. Wykonał swoją pracę wzorowo. Dzisiaj już chodzę, pływam, jeżdżę na rowerku, nic mnie nie boli. Jestem wdzięczny Panu Decowi za transfer jego wiedzy i umiejętności do mojego kolana.
POLECAM

Trudny przypadek dla tego dr to już problem, którym nie warto się zajmować :( Zleca badania, które są już zrobione ale nie w klinice czyli znowu trzeba płacić chociaż z góry wiadomo, że dr nie będzie leczył.

Trudny przypadek dla tego dr to już problem, którym nie warto się zajmować :(

Odradzam wizyte u dr Juliusza Deca z powodu braku kultury osobistej pana doktora. Lekarz z Londynu polecil mi Sport Klinike w Zorach. Zorganizowalem wiec wyjazd, aby zasiegnac opinii o kolanie, ktore doznalo kontuzji. Na miejscu przywitaly mnie sympatyczne panie pielegniarki. Nastepnie wszedlem do gabinetu dr Deca. Pani pielegniarka, ktora asystowala przywitala mnie serdecznie. Na moje "Dzien dobry" pan dr nie raczyl odpowiedziec. Czytal sobie cos jakby mnie tam nie bylo. Po kilku minutach zaczal ze mna rozmawiac w arogancki sposob. Teraz wiem ze zrobilem blad, poniewaz juz wtedy powinienem podziekowac ...

Na miejscu przywitaly mnie sympatyczne panie pielegniarki.

Nastepnie wszedlem do gabinetu dr Deca.
Pani pielegniarka, ktora asystowala przywitala mnie serdecznie. Na moje "Dzien dobry" pan dr nie raczyl odpowiedziec. Czytal sobie cos jakby mnie tam nie bylo. Po kilku minutach zaczal ze mna rozmawiac w arogancki sposob. Teraz wiem ze zrobilem blad, poniewaz juz wtedy powinienem podziekowac i poprosic o wizyte u innego lekarza. Na wszelkie moje pytania odpowiadal w bardzo nieprzyjemny sposob. Kiedy mnie poinformowal, ze ok. 10 procent operacji sie nie udaje, istnieje mozliwosc zgonu, ataku serca itp. to jako osoba ktora zajmuje sie zawodowo sportem, biochemia, chcialem wiedziec cos wiecej o powiklaniach itp. W tamtym momencie dr Dec doslownie mnie wysmial. Pani pielegniarka pozegnala mnie serdecznie i odnioslem wrazenie, ze przykro jej bylo z powodu zachowania pana dr Deca. Po wizycie bylem wiec bardzo zawiedziony.

Wszystko sie zmienilo kiedy w tej samej klinice wszedlem do gabinetu pana rehabilitanta Mariusza Wiera Rymarczyka, ktory okazal sie byc przesympatycznym profesjonalista z pasja, spokojnie wyjasnil wiele kwestii i rozwial duzo watpliwosci, ktore mialem po wizycie u dr Deca.

Zdecydowanie odradzam dr Juliusza Deca, jednak nie kwestionuje fachowosci tego lekarza, poniewaz poruszajac moja noga szybko postawil diagnoze, ze konieczna jest operacja kolana. Bardzo mozliwe ze ta diagnoza jest trafna, okaze sie to wkrotce.

Dodam ze doszkalam sie stale z zakresu komunikacji z ludzmi i pracuje systematycznie z 600 klientami. Mysle ze jestem komunikatywna osoba. Jednak nie moglem sie dogadac z panem Dr Juliuszem Decem.

Uwazam ze pan Dr powinien przede wszystkim nauczyc sie manier, a nastepnie szkolic z zakresu komunikacji z ludzmi.

JAK CENICIE WŁASNE ZDROWIE, CZAS, PIENIĄDZE I NIE CHCECIE STRACIĆ WIARY I NADZIEI W LEKARZY OSTRZEGAM NIE IDŹCIE NA WIZYTĘ DO DR DECA!!!!!!!!!!!!!! Omijajcie tę Klinikę a w szczególności Dr J. Deca szerokim łukiem, on nie leczy, nie szanuje pacjentów brak mu empatii to bezwzględny typ, który weźmie pieniądze (za nie wykonanie pracy ) i nie pomoże pacjentowi w powrocie do zdrowia potraktuje was jak śmieci to kłamca i oszust !!!! ( Jesteście dla niego tak ważni jak papier toaletowy na którym jest reszta jego stolca - czyli czym prędzej ...

Omijajcie tę Klinikę a w szczególności Dr J. Deca szerokim łukiem, on nie leczy, nie szanuje pacjentów brak mu empatii to bezwzględny typ, który weźmie pieniądze (za nie wykonanie pracy ) i nie pomoże pacjentowi w powrocie do zdrowia potraktuje was jak śmieci to kłamca i oszust !!!! ( Jesteście dla niego tak ważni jak papier toaletowy na którym jest reszta jego stolca - czyli czym prędzej wrzucić do muszli) , a ty pacjencie jak zapłaciłeś to po co wchodzisz do gabinetu !!!! Przestrzegam nie tracie czasu i pieniędzy na wizytę u dr J. Deca!!!!!!!!!!!!!!!
Certyfikaty którymi sie tak szczyci nie są warte papieru na którym zostały wydrukowane
Pan dr przyszedł 30 minut po czasie żadnej informacji od pracowników recepcji, że są opóźnienia o przeprosinach nie mam mowy widać taka u nich norma!
Jak już się zjawił w trakcie przyjmowania pacjentów wychodził sobie po około 1 H od umówionej godziny zostaję przyjęta.
Przez dr w zszarzałym fartuch ziewającego, trącego oczy, bujającego chyba ze znudzenia w fortelu .
Wizyta prywatna w Żorskiej Klinice, na którą czekałam 1,5 m-c za, którą zapłaciłam 275 zł ( jak umawiałam wizytę podano mi inną cenę jakieś 20 zł mniej). Trwała z 2 minutowy badaniem ( kręceniem nogą) niespełna 10 minut nie zapoznał sie z przebiegiem leczenia i mizerny skutkiem 1 rocznej rehabilitacji po operacyjnej nie zebrał żadnego wywiadu nie widział , wewnętrznych uszkodzeń kolana o ok 3 cm przesunięć a nawet fizykoterapeuta to zauważy ( fizykoterapeuta a lekarz z tytułem zawodowym dr + liczne kursy w tym USA – sami oceńcie wartość jednego i drugiego !!!! ) , których nie da się skorygować poprzez rehabilitację . Opowiadał bzdury jak jakiś czarnoksiężnik, szarlatan.
Aby złagodzić pacjentom kiepskie wizyty są wręczane darmowe wizyty w gab. fizjoterapeuty, który jest wyjątkiem w tej klinice jest profesjonalistą mam wiedzę i rzeczywiście reh. pod jego okiem mogła by pomów, gdyby trwała dłużej niż 20 minut.

Pan Doktor to cudowny człowiek, przede wszystkim lekarz oczywiście ale poprostu cudowny ludzki człowiek, dzięki niemu po prawie roku "chodzenia" o kulach przez poprzedniego lekarza, stanełam na nogi i zaczęłam normalnie chodzić i wkońcu mogę normalnie zajmować moim rocznym dzieckiem :) Bardzo jestem mu wdzięczna, jest to lekarz, który nie naciąga na kase stawia szybką diagnozę i szybko działa. Należy mu się wielki szacunek i dzięki niemu wróciła mi wiara w normalne życie. Poleciłabym go każdemu bez zastanowienia się.

Świetny chirurg ortopeda. Znakomity zarówno jako diagnosta jak i operator.Polecam bo mało tak znakomitych fachowców i dodatkowo wspaniały człowiek. Mnie operował więc wiem co mówię.