dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

3,5
3,7

Miałem rekonstrukcje więzadła przedniego. Najlepszy specjalista od kolana.Przyjmuje w Sosnowcu ul.Szkolna 4a pozdrawiam

pozdrawiam

Mam nadzieje ze kolano zrobi dobrze, gada sie z nim troche jak z niemowa, jak bym sama nie zapytala to nic by nie powiedzial.

Również słyszałem pozytywną opinię o tym lekarzu. Podobno przyjmuje prywatnie na terenie Sosnowca . Byłoby dobrze gdyby ktoś dopisał adres punktu w którym przyjmuje. Dziękuję

Szkoda pisać. Bardzo żałuje ze zdecydowałam sie leczyc u niego. Facet ma chyba jakies problemy.

pan Dec taki wspaniały??? wykorzystuje pacjentki do swoich własnych celów i chodzi z nimi do łóżka??? rzeczywiście, wspaniały!

pan Dec taki wspaniały???