dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

Dr.Dec jest najlepszym ortopedą jakiego poznałam ( a bylo ich wielu).Jest jedynym lekarzem który postawił mnie na nogi, a miałam problemy z kolanem.Śmialo polecam go wszystkim moim znajomym i rodzinie. Oby jak najwięcej bylo takich lekarzy w kraju jak Pan dr. Dośka

Dr Dec jest wspaniałym fachowcem, jestem jego pacjentem od 10 miesięcy i jak do tej pory oceniam jego fachowość oraz współpracę i metody leczenia bardzo pozytywnie. Jest naprawdę miły i bardzo sympatyczny, do tego ma specyficzne poczucie humoru (jak czasem mówi jest zakręcony – oczywiście pozytywnie). Jego tytuł naukowy nie przeszkadza w relacjach z pacjentem. Tłumaczy trudne zagadnienia medyczne w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Jedynym minusem Pana Doktora jest to, iż jest „światowcem i naukowcem”, więc często bywa na szkoleniach i sympozjach zagranicznych co utrudnia kontakt z pacjentem. A plusem jest to że traficie do jednego z najlepszych ortopedów w tym kraju, znającego najnowsze metody leczenia na świecie.

Miałem rekonstrukcje więzadła przedniego. Najlepszy specjalista od kolana.Przyjmuje w Sosnowcu ul.Szkolna 4a pozdrawiam

pozdrawiam

Również słyszałem pozytywną opinię o tym lekarzu. Podobno przyjmuje prywatnie na terenie Sosnowca . Byłoby dobrze gdyby ktoś dopisał adres punktu w którym przyjmuje. Dziękuję

Tytuł tego lekarza to dr n. med. JULIUSZ DEC Najlepszy specjalista, uzdolniony, wyuczony, kompetentny! Zna najnowocześniejsze metody leczenia. Z nauką jest na bieżąco. Kontakt z pacjentem wzorowy, gdybym musiała jeszcze raz skorzystać z leczenia ortopedycznego to wybrałabym tylko jego!!!!!!!!!!!!!! Jedyna wada to koszt wizyty ale naprawdę warto się na nią zapisać jak ktoś musi!

Tytuł tego lekarza to dr n. med. JULIUSZ DEC
Najlepszy specjalista, uzdolniony, wyuczony, kompetentny!