dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

3,5
3,7

U doktora Deca leczę się już dobrych kilka lat, rzecz jasna jeśli chodzi o chirurgie kolana jwet to bardzo dobry fachowiec, oceniam to prędkości dochodzenia do zdrowia po rekonstrukcji ACL i braku większych powikłań pooperacyjnych. Co od poświecenia czasu dla pacjentów, kompleksowosci podejścia czy tłumaczeniu choroby i leczenia jest raczej zwyczajnym lekarzem, nie należny się wiec spodziewać komentarzy dotyczących diety, rozszerzonych wskazówek rehabilitacyjnych czy specyficznych porad dotyczących konkretnego usprawnienia, należny za to buc dobrze przygotowanym do wizyty i spodziewać się bardzo konkretnych odpowiedzi na zadane pytania.

Witam lekarz ŚWIETNY jak dla mnie same superlatywy tydzień temu miałam zabieg podejście do pacjenta pierwsza klasa również miło wspominam anestezjologa Dr. Zuber wytłumaczył mi wszystkie moje wątpliwości związane z narkozą jedynym minusem jest to że przyjmuje prywatnie i każda wizyta trochę kosztuję :( Oby więcej takich ŚWIETNYCH lekarzy Pozdrawiam

Super lekarz! Zna najnowsze badania ze swojej dziedziny i leczy zgodnie z najnowszymi i najskuteczniejszymi trendami. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy i wyjaśnia kwestie związane z chorobą. Zdecydowanie polecam.

Mało zainteresowany pacjentem, przyjmowanie prywatne tak dużej ilości pacjentów do godz.23 to jakiś kompletny absurd.Pomimo kosztu wizyty 150 zł zdarzało się ,że czekałem kilka godzin, bo nie jest praktykowane godzinowe umawianie wizyty.W trakcie godziny przyjmuje od 5 do 10 pacjentów.W moim przypadku przeprowadzona operacja nic nie dała, straciłem kilka tysięcy złotych bez efektu.Lepiej było nic nie robić.

jesli ktos chce byc zdrowy to polecam wizyte u dr Deca:)jest suuuper specjalistą.wczesniejszy komentarz o jego rzekomym zainteresowaniu pacjentka w ogole nie biore pod uwage

Odnośnie komentarza z dna 17.07.2010.Żaden lekarz nie ma prawa wywoływać w pacjentce nawet SUGESTII o podłożu erotycznym.Jest to niezgodne z KODEKSEM ETYKI LEKARSKIEJ. Takie postępowanie dodatkowo jest wykorzystaniem stosunku zależności, na co są dwa paragrafy KODEKSU KARNEGO, co może nawet skutkować karą do 3-ch lat więzienia. Niewielu pacjentów, ale chyba i lekarzy nie zdaje sobie z tego sprawy!

To jest fachowe podejcie do sprawy.POLECAM p.DECA .Byłem u innego ortopedy w przychodni przyszpitalnej to wstyd powiedziec ale nawet nie wstał burak od biurka.A dr.Dec zrobił fachowe badania i postawił mnie na nogi.Żałuję że tak późno poszedłem do niego.

DOKTOR DEC WSPANIŁY CZLOWIEK ,ODANY CAŁĄ DUSZĄ DLA PACJĘTA JA JESTEM ZADOWOLONA Z LECZENIA P.DOKTORA.JEST OTWARTY DLA PACJĘTA .

wlasnie wracam od Pana doktora na wlasnych nogach a poszlem na wizyte na jednej a druga byla przykurczona.zrobil usg wytlumaczyl mi co mam zkolanem potem pokazal cwiczenie cos strzelilo i kazal sie przejsc po pokoju nie utykalem.polecam!!!!!!!!!!!!

Witam. NIE POLECAM. Mnie też wydawało się że to świetny fachowiec i miałem wrażenie że tylko on może pomóc. Dopiero teraz wiem jak bardzo się myliłem. Miałem dwa zabiegi. Pierwszy jak najbardziej udany. Drugi niestety nie. Zła diagnoza. Zrobił coś co było zupełnie nie potrzebne. Nie chciałbym wystawić gorzkiego komentarza, ale piszę zgodnie z własnym odczuciem. Mam żal, marnował mi sporo czasu, nie mówiąc już o pieniądzach. Pomógł mi dopiero dr Milka. życzę wszystkim dużo zdrowia.