dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

Może dobry specjalista, ale pacjenta traktuje jak natrętną muchę. Nic ponadto nie umiem powiedzieć o Panu Doktorze

O doktorze Dec dowiedziałem sie od znajomych ponieważ akurat przyjmował w mieście w którym mieszkam w Sosnowcu. Ja wypowiem swoją opinie chociaż jak czytalem to są ludzie bardzo zadowoleni którym ten lekarz pomógł. Ja poszedłem do niego z problemami w prawym barku. Sam jestem fizjoterapeutą ale potrzebowałem konsultacji aby sie upewnić co do mojego stanu. Diagnoza kompletnie nie trafiona, nie wykonał nawet podstawowych testów potwierdzających moją dolegliwość którą miala byc zespół cieśni podbarkowej i od razy stwierdził ze będzie potrzebny zabieg. Do tego cos co kompletnie nie powinno miec miejsca - doktor ten przyjmuje w Sc od godz.18-23. Widac bylo ze jest przemęczony i niezbyt zainteresowany moim problemem. Dzisiaj jestem w pelni zdrowym, uprawiającym sport czlowiekiem i nie potrzebowalem zadnej operacji ani rehab.na cieśń podbarkową. Wiem ze sa ludzie którym ten lekarz pomógl, w szczególnosci sa to ludzie z kontuzjami stawu kolanowego ale jak dla mnie to ta wizyta u dr Deca to bylo kompeltne nieporozumienie i wyrzucenie 150zł. Szkoda ze musze wystawic taką opinie bo zdaje sobie sprawe ze byc moze kogoś krzywdze ale Panie doktorze jest Pan bardzo znanym i cenionym lekarzem. Nie mozna sobie pozwolic na takie bledne diagnozy bo gdybym sam sie na tym nie znal to pewnie bylbym juz po niepotrzebnej operacji. Zreszta przyjmowanie ludzi o 23 kiedy jest juz Pan na wykonczeniu to......ja juz podziekuje.

jesli ktos chce byc zdrowy to polecam wizyte u dr Deca:)jest suuuper specjalistą.wczesniejszy komentarz o jego rzekomym zainteresowaniu pacjentka w ogole nie biore pod uwage

Odnośnie komentarza z dna 17.07.2010.Żaden lekarz nie ma prawa wywoływać w pacjentce nawet SUGESTII o podłożu erotycznym.Jest to niezgodne z KODEKSEM ETYKI LEKARSKIEJ. Takie postępowanie dodatkowo jest wykorzystaniem stosunku zależności, na co są dwa paragrafy KODEKSU KARNEGO, co może nawet skutkować karą do 3-ch lat więzienia. Niewielu pacjentów, ale chyba i lekarzy nie zdaje sobie z tego sprawy!

Witam. NIE POLECAM. Mnie też wydawało się że to świetny fachowiec i miałem wrażenie że tylko on może pomóc. Dopiero teraz wiem jak bardzo się myliłem. Miałem dwa zabiegi. Pierwszy jak najbardziej udany. Drugi niestety nie. Zła diagnoza. Zrobił coś co było zupełnie nie potrzebne. Nie chciałbym wystawić gorzkiego komentarza, ale piszę zgodnie z własnym odczuciem. Mam żal, marnował mi sporo czasu, nie mówiąc już o pieniądzach. Pomógł mi dopiero dr Milka. życzę wszystkim dużo zdrowia.

Super lekarz! Zna najnowsze badania ze swojej dziedziny i leczy zgodnie z najnowszymi i najskuteczniejszymi trendami. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy i wyjaśnia kwestie związane z chorobą. Zdecydowanie polecam.

Przyłączam się do zachwytów dot. dr Deca. Przeprowadził u mnie w Klinice w Żorach rekonstrukcję ACL i wszystko (mam na myśli operację, rekonwalescencję, rehabilitację) odbyło się dokładnie tak jak zapowiedział przy pierwszej wizycie. Bez nerwów, bez powikłań, bez skutków ubocznych i przede wszystkim z POPRAWNĄ diagnozą początkową - a o to często w placówkach służby zdrowia najtrudniej ;/. Do dziś dziękuję Bogu, że nie dałam się leczyć nikomu innemu. Jednym słowem: POLECAM W 100% - moim zdaniem najlepszy specjalista w Polsce jeśli chodzi o kolana.

wlasnie wracam od Pana doktora na wlasnych nogach a poszlem na wizyte na jednej a druga byla przykurczona.zrobil usg wytlumaczyl mi co mam zkolanem potem pokazal cwiczenie cos strzelilo i kazal sie przejsc po pokoju nie utykalem.polecam!!!!!!!!!!!!

Dzięki temu lekarzowi jeszcze chodzę!!!! Naprawdę dobry lekarz!! Musiał naprawiać błędy innych lekarzy, które sam zauważył! Polecam każdemu!!!

Dzięki temu lekarzowi jeszcze chodzę!!!!
Naprawdę dobry lekarz!!
Musiał naprawiać błędy innych lekarzy, które sam zauważył!
Polecam każdemu!!!

Wysokiej klasy specjalista. Jeśli ktoś ma problemy ortopedyczne (w szczególności urazy sportowe) to jest to idealna osoba. Trzeba zapłacić, ale jeśli chodzi o aparat ruchu to nie ma co oszczędzać - głupia próbowałam leczyć się w inst. publicznych :) śmiech na sali - niekiedy miałam wrażenie, że ja będąc po AWF więcej wiem na temat leczenia kolan niż niektórzy lekarze. Dr Dec jest znanym, uznanym specjalistą i nie znam osoby z urazami ortopedycznymi (a troszkę ich znam - wiadomo - sport to zdrowie :D), która nie byłaby zadowolona z jego opieki. POLECAM SERDECZNIE