dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

Jeden z najbardziej obeznanych w temacie lekarz ortopeda w Polsce. Polecam!!

Jeden z najbardziej obeznanych w temacie lekarz ortopeda w Polsce. Polecam!!

Gratuluję komuś kto się wypowiedział poniżej! Brawo!! Bo akurat pan doktor Dec to nie ma z kim sypiać tylko ze swoimi pokrojonymi pacjentkami.... Już widzę jak ktoś w to uwierzy. A nawet jeśli to niech sypia z kim chce. Ważne, że jest rewelacyjnym ortopedą. Mój ACL można by rzec aż się błyszczy... Czuję jak bym miała nogę ze złota. Jeśli była by taka potrzeba każdą kosteczkę, każdy staw w moim ciele oddała bym pod jego opiekę!!! A ranking?? Bez względu na to jak Go ocenicie i tak będzie rozchwytywanym lekarzem z rękami pełnymi roboty - dobrej roboty!

pan Dec taki wspaniały??? wykorzystuje pacjentki do swoich własnych celów i chodzi z nimi do łóżka??? rzeczywiście, wspaniały!

pan Dec taki wspaniały???

Super lekarz warto zaplacic i dostac dobnra opieke

Super lekarz warto zaplacic i dostac dobnra opieke

Mam nadzieje ze kolano zrobi dobrze, gada sie z nim troche jak z niemowa, jak bym sama nie zapytala to nic by nie powiedzial.

U doktora Deca leczę się już dobrych kilka lat, rzecz jasna jeśli chodzi o chirurgie kolana jwet to bardzo dobry fachowiec, oceniam to prędkości dochodzenia do zdrowia po rekonstrukcji ACL i braku większych powikłań pooperacyjnych. Co od poświecenia czasu dla pacjentów, kompleksowosci podejścia czy tłumaczeniu choroby i leczenia jest raczej zwyczajnym lekarzem, nie należny się wiec spodziewać komentarzy dotyczących diety, rozszerzonych wskazówek rehabilitacyjnych czy specyficznych porad dotyczących konkretnego usprawnienia, należny za to buc dobrze przygotowanym do wizyty i spodziewać się bardzo konkretnych odpowiedzi na zadane pytania.

Wielki fachowiec!!! Po ciężkim wypadku grupa ortopedów uratowała mi nogę ale powiedzieli że nic więcej nie da się zrobić, jednak jeden z nich był na tyle uprzejmy że po cichu mi powiedział że jeżeli by mi się udało dostać do dr Deca to jest duża szansa że będę mógł normalnie chodzić... Obecnie jestem pół roku po operacji i na 99,9% będę normalnie chodził.

Witam lekarz ŚWIETNY jak dla mnie same superlatywy tydzień temu miałam zabieg podejście do pacjenta pierwsza klasa również miło wspominam anestezjologa Dr. Zuber wytłumaczył mi wszystkie moje wątpliwości związane z narkozą jedynym minusem jest to że przyjmuje prywatnie i każda wizyta trochę kosztuję :( Oby więcej takich ŚWIETNYCH lekarzy Pozdrawiam

To jest fachowe podejcie do sprawy.POLECAM p.DECA .Byłem u innego ortopedy w przychodni przyszpitalnej to wstyd powiedziec ale nawet nie wstał burak od biurka.A dr.Dec zrobił fachowe badania i postawił mnie na nogi.Żałuję że tak późno poszedłem do niego.

JEST KONKRETNY,RZECZOWY,MIŁY,UPRZEJMY. ROZMAWIAŁ ZE MNĄ TAK,JAKBY MÓJ PRZYPADEK TRAKTOWAŁ JAK COŚ OSOBLIWEGO,A NIE KOLEJNA OPERACJĘ,KTÓRYCH ZROBIŁ TYSIĄCE.