dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

Przeprowadził u mnie zbędny zabieg artroskopii kolana,o czym dowiedziałem się na "poprawce" u innego chirurga,gdy wielomiesięczna rehabilitacja po pierwszej operacji nie przyniosła efektów(przyczyna bólu była inna,niż zdiagnozował dr Dec,co za tym idzie,przeprowadzony przez niego zabieg w niczym nie pomógł,pogorszył za to stan kolana).Teraz kolano powoli wraca do normy,a ja już drugi rok nie trenuję i nie wiem,czy jeszcze kiedykolwiek wrócę.Bajecznie.

mnie osobiście nic nie pomógł . Miły sympatyczny ale mało skuteczny.

mnie osobiście nic nie pomógł . Miły sympatyczny ale mało skuteczny.

Mało zainteresowany pacjentem, przyjmowanie prywatne tak dużej ilości pacjentów do godz.23 to jakiś kompletny absurd.Pomimo kosztu wizyty 150 zł zdarzało się ,że czekałem kilka godzin, bo nie jest praktykowane godzinowe umawianie wizyty.W trakcie godziny przyjmuje od 5 do 10 pacjentów.W moim przypadku przeprowadzona operacja nic nie dała, straciłem kilka tysięcy złotych bez efektu.Lepiej było nic nie robić.

Bardzo dobry lekarz . Polecam wszystkim, którzy maja jakikolwiek problem z nogą . Jak iść do lekarza to tylko do doktora Deca

Pan Doktor podczas wizyty wychodzący z gabinetu i przez 10 minut przed gabinetem rozmawiający przez telefon. Cóż, przypadek osobliwy. Wizyta na zasadzie : dzień dobry i następny proszę. Żadnych konkretów w związku z dolegliwościami i schorzeniami

Świetny lekarz. Naprawił mi kolano, które inni lekarze doprowadzili do tragicznego stanu.Dzięki niemu chodzę normalnie i czynnie uprawiam sport. Monitoruje je od kilku lat i wszystko jest pod pewną kontrolą. Wydałabym każde pieniądze, byle by dostać się do niego na wizytę. Świetny specjalista od kolan.

Świetny specjalista od kolan.

Bardzo dobry lekarz. Szybka diagnoza, po niej operacja kolana (więzadło krzyżowe ACL). Wszystko dokładnie wytłumaczył jak będzie wyglądała rehabilitacja, zawsze ma czas dla pacjenta. Operacja udana, wszystko ładnie się goi. Pana doktora Deca miałam z 2 poleceń i jestem bardzo zadowolona i z pewnością sama będę polecań innym.

Szkoda pisać. Bardzo żałuje ze zdecydowałam sie leczyc u niego. Facet ma chyba jakies problemy.

DOKTOR DEC WSPANIŁY CZLOWIEK ,ODANY CAŁĄ DUSZĄ DLA PACJĘTA JA JESTEM ZADOWOLONA Z LECZENIA P.DOKTORA.JEST OTWARTY DLA PACJĘTA .

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec.POLECAM!!!

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec.POLECAM!!!