dr n. med. Juliusz Dec

Ortopeda, Traumatolog

3,5
3,7

Trudny przypadek dla tego dr to już problem, którym nie warto się zajmować :( Zleca badania, które są już zrobione ale nie w klinice czyli znowu trzeba płacić chociaż z góry wiadomo, że dr nie będzie leczył.

Trudny przypadek dla tego dr to już problem, którym nie warto się zajmować :(

Przyłączam się do zachwytów dot. dr Deca. Przeprowadził u mnie w Klinice w Żorach rekonstrukcję ACL i wszystko (mam na myśli operację, rekonwalescencję, rehabilitację) odbyło się dokładnie tak jak zapowiedział przy pierwszej wizycie. Bez nerwów, bez powikłań, bez skutków ubocznych i przede wszystkim z POPRAWNĄ diagnozą początkową - a o to często w placówkach służby zdrowia najtrudniej ;/. Do dziś dziękuję Bogu, że nie dałam się leczyć nikomu innemu. Jednym słowem: POLECAM W 100% - moim zdaniem najlepszy specjalista w Polsce jeśli chodzi o kolana.

Przeprowadził u mnie zbędny zabieg artroskopii kolana,o czym dowiedziałem się na "poprawce" u innego chirurga,gdy wielomiesięczna rehabilitacja po pierwszej operacji nie przyniosła efektów(przyczyna bólu była inna,niż zdiagnozował dr Dec,co za tym idzie,przeprowadzony przez niego zabieg w niczym nie pomógł,pogorszył za to stan kolana).Teraz kolano powoli wraca do normy,a ja już drugi rok nie trenuję i nie wiem,czy jeszcze kiedykolwiek wrócę.Bajecznie.

Gratuluję komuś kto się wypowiedział poniżej! Brawo!! Bo akurat pan doktor Dec to nie ma z kim sypiać tylko ze swoimi pokrojonymi pacjentkami.... Już widzę jak ktoś w to uwierzy. A nawet jeśli to niech sypia z kim chce. Ważne, że jest rewelacyjnym ortopedą. Mój ACL można by rzec aż się błyszczy... Czuję jak bym miała nogę ze złota. Jeśli była by taka potrzeba każdą kosteczkę, każdy staw w moim ciele oddała bym pod jego opiekę!!! A ranking?? Bez względu na to jak Go ocenicie i tak będzie rozchwytywanym lekarzem z rękami pełnymi roboty - dobrej roboty!

Wysokiej klasy specjalista. Jeśli ktoś ma problemy ortopedyczne (w szczególności urazy sportowe) to jest to idealna osoba. Trzeba zapłacić, ale jeśli chodzi o aparat ruchu to nie ma co oszczędzać - głupia próbowałam leczyć się w inst. publicznych :) śmiech na sali - niekiedy miałam wrażenie, że ja będąc po AWF więcej wiem na temat leczenia kolan niż niektórzy lekarze. Dr Dec jest znanym, uznanym specjalistą i nie znam osoby z urazami ortopedycznymi (a troszkę ich znam - wiadomo - sport to zdrowie :D), która nie byłaby zadowolona z jego opieki. POLECAM SERDECZNIE

Bardzo dobry lekarz. Szybka diagnoza, po niej operacja kolana (więzadło krzyżowe ACL). Wszystko dokładnie wytłumaczył jak będzie wyglądała rehabilitacja, zawsze ma czas dla pacjenta. Operacja udana, wszystko ładnie się goi. Pana doktora Deca miałam z 2 poleceń i jestem bardzo zadowolona i z pewnością sama będę polecań innym.

Dr Dec jest wspaniałym fachowcem, jestem jego pacjentem od 10 miesięcy i jak do tej pory oceniam jego fachowość oraz współpracę i metody leczenia bardzo pozytywnie. Jest naprawdę miły i bardzo sympatyczny, do tego ma specyficzne poczucie humoru (jak czasem mówi jest zakręcony – oczywiście pozytywnie). Jego tytuł naukowy nie przeszkadza w relacjach z pacjentem. Tłumaczy trudne zagadnienia medyczne w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Jedynym minusem Pana Doktora jest to, iż jest „światowcem i naukowcem”, więc często bywa na szkoleniach i sympozjach zagranicznych co utrudnia kontakt z pacjentem. A plusem jest to że traficie do jednego z najlepszych ortopedów w tym kraju, znającego najnowsze metody leczenia na świecie.

Świetny lekarz. Naprawił mi kolano, które inni lekarze doprowadzili do tragicznego stanu.Dzięki niemu chodzę normalnie i czynnie uprawiam sport. Monitoruje je od kilku lat i wszystko jest pod pewną kontrolą. Wydałabym każde pieniądze, byle by dostać się do niego na wizytę. Świetny specjalista od kolan.

Świetny specjalista od kolan.

Bardzo dobry lekarz . Polecam wszystkim, którzy maja jakikolwiek problem z nogą . Jak iść do lekarza to tylko do doktora Deca

Wielki fachowiec!!! Po ciężkim wypadku grupa ortopedów uratowała mi nogę ale powiedzieli że nic więcej nie da się zrobić, jednak jeden z nich był na tyle uprzejmy że po cichu mi powiedział że jeżeli by mi się udało dostać do dr Deca to jest duża szansa że będę mógł normalnie chodzić... Obecnie jestem pół roku po operacji i na 99,9% będę normalnie chodził.