dr hab. n. med. Elżbieta Baś-Budecka

3,5
3,6
3,7
3,5

Zgadzam się z tymi mniej pochlebnymi opiniami innych. Jeśli płacisz za wizyty pani dr przyjmuje, nawet pisze sms o 1 w nocy byle umówić wizytę a co za tym idzie zasilić swoje konto. Pacjentki zapisuje co 5min i człowiek nie ma poczucia zaopiekowania a przecież przychodzimy do pani dr z problemem, prawda. Chyba pani dr jest zmęczona pacjentkami i wypaliła sie jako lekarz. Po wydaniu na wizyty ponad 2tys zl zostałam odprawiona z kwitkiem i bez zadnych informacji. Nie polecam a myślałam że u Pani dr znajdę pomoc. Może czas juz odpocząć Pani dr.

Korzystałam z usług Pani doktor w celu zrobienia badania USG genetycznego (11-13 tydz.). Wizytę oceniam bardzo dobrze. Zarówno osoba Pani doktor - serdeczna i konkretna, jak i wyposażenie gabinetu - nowoczesne. A co najważniejsze - badanie przeprowadzone bardzo starannie najpierw przez brzuch, następnie przez pochwę. Każdą część ciała (na tyle, na ile to możliwe na tym etapie) maluszka widziałam dokładnie. Pani doktor komentowała to, co widzi, wskazywała na monitorze, bym też widziała. Na zadane przeze mnie pytania - odpowiadała. Udzielała informacji odnośnie terminu porodu oraz innych obowiązkowych i nadprogramowych badań. ...

Specjalista godny polecenia. A ja zamierzam wrócić na kolejne obowiązkowe badanie USG.

Brak kultury osobistej. Zero odpowiedzi na "Dzień Dobry"Zdecydowanie lekarz który minął się z powołaniem. Zachowanie wskazujące tylko na przymusową pracę zarobkową. Brak empatii. Badanie połówkowe wykonane w 5 minut już wraz z wywiadem. Wyrecytowane szybko , jak z książki . Jeśli idziesz z myślą zobaczenia maluszka na najważniejszym badaniu w połowie ciąży. Rozczarowanie. Na pytania o wymiary dzidzi wzruszenie ramionami. Nie polecam nikomu. Badanie taśmowe byle by już wyjść do domu. Wszystkie negatywne opinię z innych portali znalazły swoje potwierdzenie. Mam nadzieję że nigdy już nie będę miała przyjemności.

kompetentna; rzeczowa; konkretna; sympatyczna; nie zbywa zawsze rozmawia i wyjaśnia do końca; nie siedzi z zegarkiem w ręku na wizycie, zawsze wykonuje wszystko kompleksowo. Polecam.

prowadzila moją ciążę niepowikłaną wiec nie bardzo miala sie czym wykazac ale na koniec dala skierowanie do szpitala, zaoferowala ze jesli zawiadomie ze jestem w szpitalu to odzwiedzi - i odwiedzila podczas porodu, zajrzala i wyszla, byc moze cos szepnela poloznaj, moze nie nie wiem. Ogólnie bardzo delikatna, kompetentna uprzejma nie mam powodu zeby narzekac, tyle ze wizyty bardzo zdrozaly i nawet za wypisanie zwolnienia bierze dodatkowo 20zl, za cytologie 30, usg chyba 50zł dodatkowo do 100zl za wizyte, wiec sporo nie da sie ukryc. ogolnie polecam

Długo by pisać o zasługach, umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu Pani Dr. Nadmienię zatem jedynie, że dzięki Dr dziś po domu biega mój cudowny synek, który za 10 dni kończy roczek! To sukces nasz i Dr, bo bez Niej pewnie nadal szukałabym powodów, dla których nie mogę mieć dzieci. Niebawem planujemy kolejne dziecko, na wizyty już zaczęłam chodzić, bo wiem, że lepszego fachowca nie znajdę. Do tego świetna opieka w szpitalu, przy porodzie i po, każda pacjentka jest u Niej traktowana wyjątkowo - wiem, bo poleciłam Dr wielu swoim koleżankom i każda odbiera Ją w ten sam sposób. A na podsumowanie dodam , że najlepiej o kompetencjach świadczy to, iż wizyty u Dr kończą się nawet po 24-tej (tyle jest chętnych).

Bardzo dobry lekarz! Pani dr prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mi mówi jak mam postepować, czego mogę sie spodziewać. Jest konkretna. Ja najpierw chodziłam państwowo do mojej lekarki którą lubiłam ale podczas ciąży coś jej odbiło. A prywatny lekarz ma nie mydlic oczu tylko być konkretnym i dbałym o szczegóły. A dr Baś-Budecka taka jest. Mąż tez na początku myślał o niej że jest niesympatyczna, ale później zmienił zdanie. Cenimy ją za opiekę, prowadzenie ciąży, rzetelność i kompetencje.Serdecznie polecam!

Pani Dr jest godna polecenia. Konkretna, wzbudza zaufanie jestem w 32 tc i jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze pomocna radą za pośrednictwem sms. Wizyty przebiegają sprawnie, wyczerpująco opowiada co czeka pacjentkę w najbliższym miesiącu, czym należy się nie przejmować, na co szczególnie zwrócić uwagę. Zawsze jest czas na zadawanie pytań i rozmowę. Mam nadzieję że podczas pobytu w szpitalu podczas porodu nic się nie zmieni:) Polecam Panią Dr.

Pani dr jest REWELACYJNA wciągu jednej wizyty potrafiła określić moją przypadłość co przez półtora roku nie udało się nikomu, a to że nie wdaje się w pogaduszki świadczy o jej profesjonalizmie zajmuje się pacjentka a nie pierdołami. Z całego serca ją polecam jest naprawdę genialna.

Przechodziłam ciążę z komplikacjami, TYLKO PANI DOKTOR MI POMOGŁA, wcześniej chodziłam do innego lekarza który mnie bardzo zawiódł. Zawsze wszystko wytłumaczyła mnie i mojemu mężowi. Na usg 4d poczekała aż maluch przekręci się "do zdjęcia". Pani doktor pomogła przyjść na świat mojemu dziecku. Oboje i ja i mój syn jesteśmy z całego serca wdzięczni za wszystko!!!Najlepszy ginekolog jakiego znam.