dr hab. n. med. Elżbieta Baś-Budecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

nie polecam-mila i uprzejma do rozwiązania przed porodem porostu mnie zbyła odsyłając gdziekolwiek źle obliczyła nawet termin porodu. dziecko zmarło a powikłania po porodzie pani doktor nie interesowały-nawet nie chciała przyjechać. to lekarz tylko dopóki płacisz.

Zawsze na wizytach rzeczowo odpowiada na moje pytania i ma indywidualne podejście do pacjenta. Jest osobą bardzo konkretną i miłą, polecam.

Byłam i prywatnie i panstwowo, dzień do nocy. Za kasę potrafi być miła i ma bogate słownictwo. Państwowo potraktowała mnie jak intruza któremu nie nalezy się nawet odrobina wyjasnienia kiedy podaje sie informację że ciąża obumarła... dramat

Bardzo dobry lekarz! Pani dr prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mi mówi jak mam postepować, czego mogę sie spodziewać. Jest konkretna. Ja najpierw chodziłam państwowo do mojej lekarki którą lubiłam ale podczas ciąży coś jej odbiło. A prywatny lekarz ma nie mydlic oczu tylko być konkretnym i dbałym o szczegóły. A dr Baś-Budecka taka jest. Mąż tez na początku myślał o niej że jest niesympatyczna, ale później zmienił zdanie. Cenimy ją za opiekę, prowadzenie ciąży, rzetelność i kompetencje.Serdecznie polecam!

ta Pani jest kompetentna i uprzejma tylko dla tych co za to płacą to niestety bardzo widać

NAjwspanialszy lekarz na świecie. Empatia, wiedza, profesjonalizm. Po prostu dobry człowiek.

dobra jak bierze kasę.wstyd nie polecam jej nikomu

dobra jak bierze kasę.wstyd nie polecam jej nikomu

Pani Dr jest godna polecenia. Konkretna, wzbudza zaufanie jestem w 32 tc i jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze pomocna radą za pośrednictwem sms. Wizyty przebiegają sprawnie, wyczerpująco opowiada co czeka pacjentkę w najbliższym miesiącu, czym należy się nie przejmować, na co szczególnie zwrócić uwagę. Zawsze jest czas na zadawanie pytań i rozmowę. Mam nadzieję że podczas pobytu w szpitalu podczas porodu nic się nie zmieni:) Polecam Panią Dr.

Pani dr jest REWELACYJNA wciągu jednej wizyty potrafiła określić moją przypadłość co przez półtora roku nie udało się nikomu, a to że nie wdaje się w pogaduszki świadczy o jej profesjonalizmie zajmuje się pacjentka a nie pierdołami. Z całego serca ją polecam jest naprawdę genialna.

rzeczowo i na temat /bez zbędnych pogadanek i uśmiechów na pokaz dla przypodobania się/