dr hab. n. med. Elżbieta Baś-Budecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

to dzięki pani doktor mam 5 miesięczną córeczke.wspaniały lekarz.

to dzięki pani doktor mam 5 miesięczną córeczke.wspaniały lekarz.

Może na wizycie prywatnej jest miła a w szpitalu zachowuje sie ponizej wszelkich norm. Najwidoczniej zapomniała gdzie nabywała pratykę lekarską oraz że dzięki pacjentom może pracować...

Ta kobieta to DRAMAT. Miałam z nią styczność na USG w Madurowiczu. Oschłe, naburmuszone babsko. Miała minę jakby jej kot narobił do butów. Dosłownie! Traktuje kobietę jak przedmiot, na USG nawet nie raczyła się do mnie odezwac. Dzięki Bogu, że miałam CC i nie musiałam jej więcej oglądać!

Lekarz godny polecenia. Z usg zapłaciłam 150 zł

Lekarz godny polecenia. Z usg zapłaciłam 150 zł

Przechodziłam ciążę z komplikacjami, TYLKO PANI DOKTOR MI POMOGŁA, wcześniej chodziłam do innego lekarza który mnie bardzo zawiódł. Zawsze wszystko wytłumaczyła mnie i mojemu mężowi. Na usg 4d poczekała aż maluch przekręci się "do zdjęcia". Pani doktor pomogła przyjść na świat mojemu dziecku. Oboje i ja i mój syn jesteśmy z całego serca wdzięczni za wszystko!!!Najlepszy ginekolog jakiego znam.

ODRADZAM!!!!!! Pani doktor z początku wydawała się miła, dopóki nie zaczęliśmy zadawać pytania. Następnie skierowała nas do kolegi po fachu, żeby wykonał badania (kolejny lekarz liczący na kopertę). Badanie wykazało niedrożnośc jajowodów. Niestety na tym się skończyło. Pan doktor stwierdził, że pozostało mi tylko in vitro np. w Klinice gdzie pracuje na ul. Szparagowej. Nie wytłumaczono mi nic tylko powtarzano in vitro.Po kilku miesiącach poszłam do innego lekarza i pokazałam wyniki. Przeczytał, zbadał mnie i powiedział, że to cód ale jestem w ciąży. To, że lekarz pracuje długo nie świadczy, ...

ODRADZAM!!!!!!
Pani doktor z początku wydawała się miła, dopóki nie zaczęliśmy zadawać pytania. Następnie skierowała nas do kolegi po fachu, żeby wykonał badania (kolejny lekarz liczący na kopertę). Badanie wykazało niedrożnośc jajowodów. Niestety na tym się skończyło. Pan doktor stwierdził, że pozostało mi tylko in vitro np. w Klinice gdzie pracuje na ul. Szparagowej. Nie wytłumaczono mi nic tylko powtarzano in vitro.Po kilku miesiącach poszłam do innego lekarza i pokazałam wyniki. Przeczytał, zbadał mnie i powiedział, że to cód ale jestem w ciąży. To, że lekarz pracuje długo nie świadczy, że jest dobry!!! Na pewno Pani Doktor Baś-Budecka nie zalicza się do dobrych lekarzy.

Byłam u pani doktor raz z przysłowiowym 'nożem na gardle'. To był mój ostatni raz, jedyna zaleta to to, że pani doktor przyjmuje nawet do 23.

Długo by pisać o zasługach, umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu Pani Dr. Nadmienię zatem jedynie, że dzięki Dr dziś po domu biega mój cudowny synek, który za 10 dni kończy roczek! To sukces nasz i Dr, bo bez Niej pewnie nadal szukałabym powodów, dla których nie mogę mieć dzieci. Niebawem planujemy kolejne dziecko, na wizyty już zaczęłam chodzić, bo wiem, że lepszego fachowca nie znajdę. Do tego świetna opieka w szpitalu, przy porodzie i po, każda pacjentka jest u Niej traktowana wyjątkowo - wiem, bo poleciłam Dr wielu swoim koleżankom i każda odbiera Ją w ten sam sposób. A na podsumowanie dodam , że najlepiej o kompetencjach świadczy to, iż wizyty u Dr kończą się nawet po 24-tej (tyle jest chętnych).

W trakcie wykonywania USG w szpitalu Madurowicza w ogóle nie była zainteresowana odpowiedzią na jakiekolwiek pytania, zachowywała się nie grzecznie. Zdecydowanie nie polecam

bardzo dobry specjalista a to jest najwazniejsze

bardzo dobry specjalista a to jest najwazniejsze