lekarz Elżbieta Paplińska

Endokrynolog

3,7
3,5
3,9

dr. Paplińska przyjmuje mnóstwo pacjentów fakt - ale czy może inaczej? bardzo podobaą mi się teksty typu "...jest nastawiona na ilość..." na bemowie mamy jednego endokrynologa zapisy sa na 4-5 mcy do przodu jednak jeśli choruje sie na tarczycę i bierze leki to niestety kontrole np w moim przypadku muszą być w odstepach ok 6 tyg inaczej nie da sie ustawić leku -zatem idąc tropem myślenia tych którzy wypisują te brednie o 2minutowych wizytach to mnie sie lekarz nie należy, trzeba mieć dużo zdrowia i nic do roboty zeby wypisywać ...

dr. Paplińska przyjmuje mnóstwo pacjentów fakt - ale czy może inaczej?
bardzo podobaą mi się teksty typu "...jest nastawiona na ilość..."
na bemowie mamy jednego endokrynologa zapisy sa na 4-5 mcy do przodu jednak jeśli choruje sie na tarczycę i bierze leki to niestety kontrole np w moim przypadku muszą być w odstepach ok 6 tyg inaczej nie da sie ustawić leku -zatem idąc tropem myślenia tych którzy wypisują te brednie o 2minutowych wizytach to mnie sie lekarz nie należy, trzeba mieć dużo zdrowia i nic do roboty zeby wypisywać takie bzdury zwłaszcza ze tak na prawde to każdy z nas kiedyś potrzebue przyjść bez zapisu a dr nam nie odmawia mimo że nie musi przecież nas przyjmować

"płatne ma od pacjenta"-no trudno zeby wykonywała podwójną pracę za pojedyńcze pieniądze, a może Wy miłe anonimy chodzicie do pracy charytatywnie(?)
ciekawi mnie czy tak samo byście biadoliły np w ciąży lub po kiedy to trzeba ciągle sprawdzać poziom i ustalać dawkę leku no ale każdy patrzy ze swojego punktu widzenia ludzie zapomnieli już myśleć o innych a dr. Paplińska myśli o nas bo na pewno nie o sobie biorąc podwójną pracę na siebie
więc zanim całkiem stetryczejecie zastanówcie sie czy warto tak ludziom psuć opinię bo zawsze przecież można poszukać innego lekarza Warszawa to przecież duże miasto
życzę dużo zdrowia tego psychicznego zwłaszcza

Oceniam Panią doktor na 5, ponieważ w pełni na to zasługuje. Bardzo dobry fachowiec. Mam do niej 100%-towe zaufanie. Pani dr reguluje poziom hormonów w organizmie tak, że pacjent czuje się, jak zdrowa osoba. Dodatkowo Pani dr Paplińska z powodu kilku nieznacznie powiększonych węzłów chłonnych (według niej bardzo podejrzanych), skierowała mnie na wiele różnych specjalistycznych badań. Kiedy okazywało się, że wyniki są dobre wysłała mnie… na kolejne badania, a na koniec postawiła diagnozę RAK TARCZYCY! Dr Paplińska skierowała mnie do Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie lekarze powiedzieli mi, że tak szybkie wykrycie, tak wczesnego stadium raka daje mi duże szanse na całkowite wyleczenie, a to zawdzięczam tylko dociekliwości, a także nie oszczędzaniu na badaniach przez Panią dr Paplińską. Polecam ją każdemu, jako dobrego lekarza specjalistę. Pozdrawiam A.Ziółkowska.

Jestem pacjentem Pani doktor Paplińskiej od ok 2 lat.Skierowała mnie na operację wycięcia prawego płata tarczycy ,która udała się.Teraz jestem nadal pod jej opieką. Jak ktoś się orientuje na Bemowie jest problem z lekarzami tej specjalizacji i ciężko jest z zapisami( od miesiąca czerwca nie ma już zapisów na ten rok!!!) ale pani doktor nigdy nikomu nie odmawia.Jak nie w tym dniu bez zapisu to w następnym ale przy tak dużej ilości pacjentów prędzej czy póżniej przyjmie.Pani doktor jest fachowym i rzeczowym lekarzem,mówi tyle ile trzeba.Moja teściowa też jest jej pacjętką od paru ładnych lat i chwali panią doktor.

Od kilku lat leczę się na tarczycę(niedoczynność). W tym czasie przeszłam przez szereg lekarzy z jednym skutkiem - cały czas złe wyniki. Ponieważ bardzo pogarszął się mój stan zdrowia, trafiłam do dr Papliśkiej i jestem w 100% zadowolona. Jest to jedyny lekarz, który zlecił także dodatkowe badania dzięki czemu rozpoznano dodatkową chorobę nadnerczy (mam 30 lat i z trudem wchodziłam na 2 piętro). Dr Paplińska to jeden na kilku lekarzy na których można polegać w 100%. Jeżeli zleca badania, można mieć pewność że to tylko te które są potrzebne. Nie ...

Dr Paplińska to jeden na kilku lekarzy na których można polegać w 100%. Jeżeli zleca badania, można mieć pewność że to tylko te które są potrzebne. Nie raz zostałam wybawiona z poważnych kłopotów zdrowotnych, polecam Panią Doktor zdecydowanie:)

Pani dr Paplińska to lekarka bardzo kompetentna, dociekliwa i znająca się na swoim zawodzie. Znam ją od zawsze i polecam każdemu kto chce się wyleczyć lub dowiedzieć czemu jest chory. Pomogła zarówno mojemu mężowi, mnie i mojej siostrze. Wizyta zarówno prywatna jaki państwowa jest na jednakowym bardzo wysokim poziomie. Pani dr nikomu nie odmawia pomocy i słucha tego co się ma do powiedzenia w temacie choroby ale też nie lubi jak się ją oszukuje. Serdecznie polecam Dorota Górecka

Dorota Górecka

Bardzo konkretna Pani doktor. Ma wielu pacjentów, co widać na korytarzu. Nigdy nie odmawia wizyty poza kolejką. Dopiero zaczynam leczenie, ale to ona zdiagnozowała u mnie bezobjawową Hasi.

Korzystam z usług Pani Doktor i państwowo i prywatnie, uważam że tak kompetentnych lekarzy jest mało w naszej państwowej służbie zdrowia, zawsze nawet bez umówionej wizyty w przychodni zostaje przyjęta, lekarz naprawdę godny polecenia, niestety tak często jest że niektórzy z zawiści piszą komentarze negatywne, choć myślę że było by ich znacznie mniej gdyby każdy miał się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Dr E.Paplińska jest bardzo dobra w tym, co robi! Chociaż warunki pracy ma trudne, pracując w państwowych przychodniach, gdzie czeka zawsze dziki, niecierpliwy tłum pacjentów, potrafi sprawnie i trafnie ZDJAGNOZOWAĆ PROBLEM I ZALECIĆ ODPOWIEDNIE LECZENIE, Bardzo się cieszę,że trafiłam w tak dobre ręce!!! Wyniki TSH, FT4 i FT3 mam dzięki dr Paplińskiej w normie a było dramatycznie. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR!

Pani doktor Elżbieta jest kompetentną osobą. Leczę się u niej już kilka lat i nigdy się na niej nie zawiodłam. Zawsze jest miła,rzeczowa, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Poleciłam ją wielu znajomym, którzy również są bardzo zadowoleni z efektów leczenia. Dziwi mnie krytyka niektórych osób. U. Duda

Pani Doktor jest osobą kompetentną, rzeczową, sympatyczną i ciepłą. Dzięki jej wiedzy i profesjonalnej opiece mogę mówić o całkowitym wyleczeniu. Podczas wizyty nie tylko skupi się na badaniu ale również porozmawia, doradzi, podtrzyma na duchu. Takich lekarzy nam potrzeba! POLECAM jako najlepszego endokrynologa. Barbara Kurek

Takich lekarzy nam potrzeba!
POLECAM jako najlepszego endokrynologa.
Barbara Kurek