lekarz Elżbieta Paplińska

Endokrynolog

Pani doktor Elżbieta jest kompetentną osobą. Leczę się u niej już kilka lat i nigdy się na niej nie zawiodłam. Zawsze jest miła,rzeczowa, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Poleciłam ją wielu znajomym, którzy również są bardzo zadowoleni z efektów leczenia. Dziwi mnie krytyka niektórych osób. U. Duda

Nie polecam chodzę do niej tylko dlatego, że prywatnie mnie stać. Dr Paplińska nastawiona jest jak to już ktoś wcześniej napisał na ilość a nie na jakość,no bo wkońcu za każdego pacjenta ma kasę. Wizyta trwa może 1-2 minuty,dr chce tylko jak najszybcjej Cię spławić, nic nie tłumaczy,karci jak za dużo pytasz, niechętnie daje jakiekolwiek badania poza tymi podstawowymi co 3 miesiące. Jak kiedyś do niej przyszłam i spytałam czy mnie przyjmie bo źle się czuję (okazało się że z tarczycą było gorzej) a wizytę mam popiero za miesiąc to spytała się czy prywatnie, bo jak tak to ok, a jak nie to muszę poczekać.

Pani Doktor jest osobą kompetentną, rzeczową, sympatyczną i ciepłą. Dzięki jej wiedzy i profesjonalnej opiece mogę mówić o całkowitym wyleczeniu. Podczas wizyty nie tylko skupi się na badaniu ale również porozmawia, doradzi, podtrzyma na duchu. Takich lekarzy nam potrzeba! POLECAM jako najlepszego endokrynologa. Barbara Kurek

Takich lekarzy nam potrzeba!
POLECAM jako najlepszego endokrynologa.
Barbara Kurek

Pani dr Paplińska to lekarka bardzo kompetentna, dociekliwa i znająca się na swoim zawodzie. Znam ją od zawsze i polecam każdemu kto chce się wyleczyć lub dowiedzieć czemu jest chory. Pomogła zarówno mojemu mężowi, mnie i mojej siostrze. Wizyta zarówno prywatna jaki państwowa jest na jednakowym bardzo wysokim poziomie. Pani dr nikomu nie odmawia pomocy i słucha tego co się ma do powiedzenia w temacie choroby ale też nie lubi jak się ją oszukuje. Serdecznie polecam Dorota Górecka

Dorota Górecka

Uprzejma, fachowa, zaangażowana, serdeczna,cierpliwa, dociekliwa w ustalaniu przyczyn choroby . Godna polecenia dla chorych potrzebujących PRAWDZIWEJ pomocy. Wielokrotna pacjentka.

Wielokrotna pacjentka.

Oceniam Panią doktor na 5, ponieważ w pełni na to zasługuje. Bardzo dobry fachowiec. Mam do niej 100%-towe zaufanie. Pani dr reguluje poziom hormonów w organizmie tak, że pacjent czuje się, jak zdrowa osoba. Dodatkowo Pani dr Paplińska z powodu kilku nieznacznie powiększonych węzłów chłonnych (według niej bardzo podejrzanych), skierowała mnie na wiele różnych specjalistycznych badań. Kiedy okazywało się, że wyniki są dobre wysłała mnie… na kolejne badania, a na koniec postawiła diagnozę RAK TARCZYCY! Dr Paplińska skierowała mnie do Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, gdzie lekarze powiedzieli mi, że tak szybkie wykrycie, tak wczesnego stadium raka daje mi duże szanse na całkowite wyleczenie, a to zawdzięczam tylko dociekliwości, a także nie oszczędzaniu na badaniach przez Panią dr Paplińską. Polecam ją każdemu, jako dobrego lekarza specjalistę. Pozdrawiam A.Ziółkowska.

Polecam tę lekarkę jeśli ktoś potrzebuje zwolnienia lekarskiego "od rękię Kosztuje to 60 zł, ale problemów nie ma żadnych. Wczesniej, gdy Pani doktor budowała dom na starym bemowie mozna było przeciągać zwolnienie w nieskończonośc, teraz trochę gorzej, ale wszystko da się załatwić :-) POLECAM

Polecam tę

Wysokiej klasy specjalista. Potrafi wytłumaczyć dokładnie pacjentowi, co mu jest i jak ma dalej postępować. Jeszcze nigdy wcześniej terapia nie przyniosła mi tak pozytywnych efektów. Jak najbardziej polecam:)

U Tego lekarza liczy się ilość pacjentów, a nie jakość leczenia. Wizyta ( raz na poł roku) trwa na ogół 2 minuty. Często karci.

Od kilku lat leczę się na tarczycę(niedoczynność). W tym czasie przeszłam przez szereg lekarzy z jednym skutkiem - cały czas złe wyniki. Ponieważ bardzo pogarszął się mój stan zdrowia, trafiłam do dr Papliśkiej i jestem w 100% zadowolona. Jest to jedyny lekarz, który zlecił także dodatkowe badania dzięki czemu rozpoznano dodatkową chorobę nadnerczy (mam 30 lat i z trudem wchodziłam na 2 piętro). Dr Paplińska to jeden na kilku lekarzy na których można polegać w 100%. Jeżeli zleca badania, można mieć pewność że to tylko te które są potrzebne. Nie ...

Dr Paplińska to jeden na kilku lekarzy na których można polegać w 100%. Jeżeli zleca badania, można mieć pewność że to tylko te które są potrzebne. Nie raz zostałam wybawiona z poważnych kłopotów zdrowotnych, polecam Panią Doktor zdecydowanie:)