lekarz Elżbieta Paplińska

Endokrynolog

Niestety ta pani jest bardzo nieuprzejma. Na sam początek wizyty dosłownie skarciła mnie za żucie gumy i kazała ją wyrzucić. Żaden lekarz do tej pory nie potraktował mnie w ten sposób. Tak się składa, ze nie żułam gumy w sposób ostentacyjny i widoczny, nie ona jest zresztą od tego, by nakazywać mi, co mam robić. Zwłaszcza że akurat kultury osobistej nie trzeba mnie uczyć. Żaden lekarz nie rości sobie chyba prawa do wychowywania pacjentów, zwłaszcza gdy chodzi o tak błahą sprawę. Poza tym dr Paplińska była oschła i bardzo tajemnicza, ...

o tak błahą sprawę. Poza tym dr Paplińska była oschła i bardzo tajemnicza, musiałam dosłownie wyciągać z niej ważne dla mnie informacje.
Etyka lekarska zerowa, krótko mówiąc zdecydowanie nie polecam.

Może moja ocena wynika z faktu prywatnego leczenia znacznej niedoczynności tarczycy.Ponieważ pojawił się guzek a jego onkologiczne badanie nie jest jednoznaczne,więc poradzono mi leczenie publiczne.Jestem emerytką i coraz truniej,ze względu na ogólny stan zdrowia,mogę podejmować pracę zarobkową.