lekarz Elżbieta Raczko

2,6
2,5
2,5
1,8

Bardzo niemiła pani. Nie polecam wizyty nigdy nawet w duzej potrzebie.

Bardzo niemiła pani. Nie polecam wizyty nigdy nawet w duzej potrzebie.

chyba tylko dobrze traktuje swoich stałych pacjentów których przyjmuje prywatnie, tych co przychodzą na NFZ i sporadyczie traktuje jak zło konieczne albo jak intruzów.

bardzo nieprzyjemna Pani!!! dzisiaj znalazłam numer tel. na oficjalnej stronie bez żadnych ostrzeżeń że nie można dzwonić po piętnastej! i okazało się że Pani pomimo podania oficjalnie numeru telefonu potraktowała mnie jak petenta i zapytała jak śmiem dzwonic do niej o 20 ? szczególnie, że od 09 jutro ma akurat przyjęcia ? to ja mam nie pojechać do pracy pójść pod gabinet i dowiedzieć sie że teraz to mnie nie przyjmie!Co beszczelność.

bardzo nieprzyjemna Pani!!!

Nie polecam zdecydowanie! Jako lekarz ok, jako człowiek tragedia. Bardzo niemiła, niekulturalna, ciągle pospiesza, poucza, całkowity brak szacunku do pacjenta!

Bardzo kompetantna pani, życiowo podchodzi do problemu, życzliwa i chętna do pomocy. Jedynie może komuś się nie spodobać mówienie na "Ty"... Polecam!