lekarz Emil Burek

3,7
3,7
3,6

Drogie Panie, jeżeli macie możliwość to idzcie do innego lekarza. Po wczorajszej wizycie u tego pana, po pierwszym dzień dobry już miałam ochotę wyjść! Człowiek niekulturalny, bezczelny, niekompetentny, bez odrobiny powołania, jakby liczyła się dla niego tylko kasa. Jestem w ciąży, Pan Burek stwierdził, że nie potrzebuję USG, a już tym bardziej nie powinnien mi mówić jaka jest płeć dziecka!!!!! Taką otrzymałam od niego odpowiedz na to, czy w 16 tyg. ciąży można to już zobaczyć na normalnym USG. Nie dostałam odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały, nie otrzymałam skierowania na rutynowe badania krwi w trakcie ciąży, ponieważ "lekarz" stwierdził, że on nie widzi takiej potrzeby, Podczas badania zarzucał mi jakieś dziwne rzeczy, poza tym miał gdzieś to kiedy mówiłam do niego, że boli kiedy wkłada wziernik! Kiedy poprosiłam o zwolnienie do pracy, to wypisał je z wielką łaską, a na dodatek, kiedy juz wyszłam z gabinetu to zobaczyłam, że napisał mi jako diagnoze "krwawienie we wczesnym okresie ciąży" . Gdzie nic takiego nie ma miejsca, a poza tym 4 miesiąc ciąży to już nie tak wcześnie. Jest to człowiek chamski, bezczelny, który nie powinien mieć tytułu lekarza.

Od dawna zmagam się z problemami ginekologicznymi,byłam u trzech lekarzy i nie uzyskałam pomocy. Doktor postawił celną diagnozę zastosował konkretne leczenie i wreszcie skończyły się moje problemy.Polecam serdecznie

Bardzo miły i grzeczny kontakt. Duże zrozumienie mojej bardzo poważnej choroby. Opiekował się osobiście mną podczas pobytu w szpitalu. Dzięki temu lekarzowi udało sie szybko rozpoznać zagrożenie dla mojego życia. Polecam tego lekarza.

udało sie szybko rozpoznać zagrożenie dla mojego życia. Polecam tego lekarza.

Ja polecam dr Emila Burka. Prowadził ciąże wszystkich kobiet w mojej rodzinie i prowadzi również moją. Jestem zadowolona że wybrałam tego lekarza , gdyż mam pewność że jestem pod dobrą opieką. Znam kilkanaście kobiet które rodziły pod opieką tego doktora i one też polecają dr Burka. Lekarz godny polecenia. Nie mogę pominąć również położnej( z ul. Uczniowskiej) Pani J.Łatka ,która jest bardzo miła, uprzejma i pomocna.

Genialny lekarz i wspaniały człowiek. Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, dyskretny. Pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki Doktorowi mam piękną i zdrową córeczke. Mogłam liczyć na Jego pomoc przy podejmowaniu trudnych decyzji. Dziękuję Panie Doktorze. Anna Geming-Wolska

Jestem pacjentkom dr. Burka od niedawna .Od dawna szukałam lekarza któremu mogłabym zaufać .I to jest właśnie ten człowiek -miły ,kompetentny,drobiazgowy -zbiera b. dokładny wywiad.Chodzę do Niego do por.gin. na ul. Uczniowskiej 21.Gorąco polecam tą por .Również Pani Położna jest b. miła ,Zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze ma b. dużą wiedzę.Miłe Panie nie trzeba iść do gab. prywatnego(zapłacę-ijestem lepiej załatwiona)Polecam por .ginekologiczną na ul. Ucznioskiej i oczywiśżcie P.dr. Burka.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę.O każdej porze służył pomocą,poświęcał mi dużo czasu,kompetentny. Nadal będę do niego chodzić na wizyty lekarskiemi mogę go polecić.

Specjalista w swoim zawodzie poprowadzil moja 1 ciązę w 2006 r.,teraz jestem znowu w ciązy i nie wyobrazam sobie aby kto inny mógł by ją poprowadzic .Bardzo życzliwy,ludzki miałam trudną ciąze zdazało sie że doktor przyjezdżał specjalnie dla mnie do gabinetu abym nie musiała jechac do szpitala w świebodzicach.Polecam przyszłym mamusią i tatusią też.

Jego podejście do pacjenta idelanie oddaje nazwisko. Burek i tyle... robiąc mi cytologię na chama,krwawiłam po niej przez 4 dni, " na oko" stwierdził, że coś tam się dzieje, czym przyprawił mnie o zawał serca. Nie wiem co to miało być, zemsta jakaś, że trudno było mu wykonać badanie...jak nie ma podejścia, to trzeba było zostać rzeźnikiem. Nawet nie czekałam na wyniki. Poszłam zrobić gdzie indziej badanie, tam okazało się nawet " na oko", że wszystko ok. Panie Burek, jak jest Pan zmęczony, niech pan idzie na emeryturę!!!

Doktor Burek to najlepszy lekarz u jakiego się leczyłam po nieudanych ciążach to On się mną zaopiekował, wysłał na badania genetyczne (chociaż wcześniejszy lekarz twierdził, że są zbędne) oraz sprawdził wszelkie inne możliwe przyczyny niepowodzeń. Dzisiaj mam śliczną, zdrową córeczkę. Dodatkowy plus, dr Burek często nie bierze ode mnie pieniędzy za wizyty :).