lekarz Emil Burek

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę.O każdej porze służył pomocą,poświęcał mi dużo czasu,kompetentny. Nadal będę do niego chodzić na wizyty lekarskiemi mogę go polecić.

Ja polecam dr Emila Burka. Prowadził ciąże wszystkich kobiet w mojej rodzinie i prowadzi również moją. Jestem zadowolona że wybrałam tego lekarza , gdyż mam pewność że jestem pod dobrą opieką. Znam kilkanaście kobiet które rodziły pod opieką tego doktora i one też polecają dr Burka. Lekarz godny polecenia. Nie mogę pominąć również położnej( z ul. Uczniowskiej) Pani J.Łatka ,która jest bardzo miła, uprzejma i pomocna.

Ten lekarz jest małomówny,wszystko trzeba wyciągać pytaniami.Ale jego odpowiedzi są zbyt medyczne,mówi niewyraźnie i denerwował się jak czegoś nie rozumiałam.Oschły.Bada boleśnie.Odbiera telefony w trakcie wizyty.

DOKTOR BUREK BYŁ PRZY MIOM PORODZIE.NIE BYŁ ZAINTERESOWANY MOIM PORODEM,TYLKO ROZMOWĄ Z PANIA DOKTOR PEDIATRĄ O URLOPIE.SZYCIE KROCZA W WYKONANIU TEGO PANA TO KOSZMAR-NARZEDZIA LECIAŁY MU Z RĄK,COŚ TAM MRUCZAŁ POD NOSEM,A TO ,ZE MNIE BOLAŁO MAŁO DOKTORA OBCHODZIŁO,NIE ROBIŁ PRZERW,CHYBA SIĘ SPIESZYŁ.NIE POLECAM.

Miły lekarz, dobry specjalista o dużej wiedzy medycznej, potrafi pomóc pacjentce, jestem bardzo zadowolona i polecam.

Miły i kompetentny lekarz.Prowadził moją ciąże ,byłam bardzo zadowolona.Nadal jestem pacjentką dr Burka.Wszystko dokładnie wyjaśnia,cierpliwie odpowiada na każde pytanie.

doswiadczony lekarz, ale mam duzo ALE. Bagatelizuje problemy, przetacza je w zart zamiast powaznie podejsc do sprawy, wiecej dowiedzialam sie z internetu. Mimo, ze porod moze odbyc sie w kazdym momencie nie otrzymalam jeszcze wszystkich dokumentow ani wynikow, a wizyty sa co 2-3 tyg. Nie omawia wynikow tylko wali ogolnikami. Na kawke tam nie chodze, ale moglby byc milszy. I ostatnie usg zlecone w 28 tyg ciazy a po 34.juz nie...

Jestem pacjentkom dr. Burka od niedawna .Od dawna szukałam lekarza któremu mogłabym zaufać .I to jest właśnie ten człowiek -miły ,kompetentny,drobiazgowy -zbiera b. dokładny wywiad.Chodzę do Niego do por.gin. na ul. Uczniowskiej 21.Gorąco polecam tą por .Również Pani Położna jest b. miła ,Zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze ma b. dużą wiedzę.Miłe Panie nie trzeba iść do gab. prywatnego(zapłacę-ijestem lepiej załatwiona)Polecam por .ginekologiczną na ul. Ucznioskiej i oczywiśżcie P.dr. Burka.

Specjalista w swoim zawodzie poprowadzil moja 1 ciązę w 2006 r.,teraz jestem znowu w ciązy i nie wyobrazam sobie aby kto inny mógł by ją poprowadzic .Bardzo życzliwy,ludzki miałam trudną ciąze zdazało sie że doktor przyjezdżał specjalnie dla mnie do gabinetu abym nie musiała jechac do szpitala w świebodzicach.Polecam przyszłym mamusią i tatusią też.

Doktor Burek to najlepszy lekarz u jakiego się leczyłam po nieudanych ciążach to On się mną zaopiekował, wysłał na badania genetyczne (chociaż wcześniejszy lekarz twierdził, że są zbędne) oraz sprawdził wszelkie inne możliwe przyczyny niepowodzeń. Dzisiaj mam śliczną, zdrową córeczkę. Dodatkowy plus, dr Burek często nie bierze ode mnie pieniędzy za wizyty :).