lekarz Emil Burek

Czytając opinię tutaj poszłam do tego lekarza przerażona i spięta. Nie wiem czy publicznie jest aż tak źle jak piszecie, ale prywatnie dr jest nawet miły, badanie było bezbolesne, podczas cytologii wszystko mi wyjaśniał dokładnie, kazał mi zadawać pytania, abym nie miała żadnych wątpliwości.

Lekarz jest chamski, podchodzi jak do bydła. Po badaniu bolał mnie brzuch. Jest gburowaty i obcesowy. Poświęca zbyt mało czasu pacjentkom, byle szybciej do domu.

Właśnie dzisiaj byłam na wizycie u doktora w Przychodni w Szczawnie Zdroju i mogę polecić go każdej Pani;) Był delikatny, uprzejmy, uśmiechnięty a co najważniejsze potwierdził moją ciążę;)Polecam!!!

Od niemalże dwóch lat jestem Jego pacjętką. Poprowadził moją ciążę od początku do końca. Dr Burek to lekarz na miarę oczekiwań.Jest uprzejmy,(bez znaczenia czy to gabinet prywatny czy też placówka publiczna),kompetentny - co najważniejsze,życzliwy,żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi. Polecam wszystkim kobietom, a także przyszłym tatusiom.

Lekarz nie ma żadnego podejścia do pacjentki. Potraktował mnie obcesowo jak jakąś histeryczke, a w konsekwencji zasponsorował mi otarcie się o śmierć i ciężką chorobę dziecka, z którą będę się zmagać do końca życia. Nie powinien nigdy zostać lekarzem.

jestem teraz w pierwszej ciąży i właśnie Pan dr ja prowadzi. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, jest rzeczowy, miły, delikatny, bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi.

Gorąco polecam Pana dr, miły,w trakcie badania delikatny, kompetentny. Podczas badania w poradni publicznej otrzymałam pełny zakres świadczeń. Jestem zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Super lekarz, zainteresowany pacjentem, wspaniale poprowadził mi ciążę i poród za co mu serdecznie dziękuję...Ola M.

Prywatnie każdy starałby się o pacjenta, ja trafiłam na niego państwowo i nie polecam, gbur, nic nie mówił, na pytania nie odpowiadał a badanie robione przez tego dr-pierwszy raz w życiu miałam takie bolesne.

Zarówno publicznie jak i prywatnie jest lekarzem dokładnym, delikatnym, wyjaśniającym każdy problem. Polecam