dr Ewa Drzewiecka

Pediatra

2,3

Po przeczytaniu opinii długo zastanawiałam się, czy wybór tej Pani doktor będzie słuszny. Po wizycie powiem tak... Przewrażliwione mamy, może rzeczywiście powinny wybierać lekarza, który Ich i dzieci pogłaska i będzie dla nich super miły, a co za tym idzie prócz tego nic z tej wizyty innego nie wyniknie. Ja, oceniając Panią doktor mogę powiedzieć jedno. Może nie słodzi, czego inni oczekują, ale dla mnie - nie od tego - jest lekarz. Za to jest: UPRZEJMA, KOMPETENTNA i RZECZOWA. A tego oczekuję od lekarza. Wizyta jak dla mnie na 5+. Na pewno wrócimy. Dziękujemy Pani Doktor

Pani Doktor, to lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę, potrafi dobrze i skutecznie dobrać leczenie tak, że dziecko po tygodniu jest zdrowe, a nie jak do tej pory podczas innych infekcji miało przez 3 tygodnie kaszel i słyszeliśmy "poinfekcyjny". A co dla nas najważniejsze, nie daje antybiotyków jak cukierków, tylko stara się leczyć z jak najmniejszą szkodliwością dla małego pacjenta. Mam nadzieję, że będzie jeszcze długo pracowała w Enelmedzie, bo nie wyobrażamy sobie bez Niej leczenia naszego dziecka.

Faktycznie opinie nie zachęcają do wizyty i moje pierwsze wrażenie tez było ze bardzo nie miła dla dziecka. Ale po chwili rozmowy wiem ze to lekarka z powołaniem i mega doświadczeniem bez wykonania nadań krwi postawiła trafna diagnozę a 2 innych lekarzy na to nie wpadło. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Ja z całego serca ja polecam. Ale jeśli chcecie wyleczyć dzieci a nie żeby fo nich cukierkowo mowila.

Nie rozumiem czemu taka osoba pracuje z dziećmi, wszystko jej przeszkadza, dzieci najlepiej jakby po wejściu do gabinetu w ogóle nie oddychały. Bylismy na wizycie w Enel Medzie. Brak jakiejkolwiek empatii z jej strony, byłam sama z dwójką dzieci, Pani doktor bardzo wolno pisała na komputerze, problemy z pamięcią także chyba ma bo o wagę syna pytała 4x, za to badanie wykonała bardzo szybko. Dla mnie ta lekarz jest na czarnej liście. Cieszę się, ze jest mogę wyrazić swoją opinie o tej lekarz i przeczytać co inni piszą, zdecydowanie omijać szerokim łukiem, a Pani doktor niech lepiej pomyśli o emeryturze.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas. Na pewno będziemy wracać do Pani doktor ponownie. Lekarka z ogromną wiedzą, bardzo kulturalna, z dobrym podejściem do dzieci. Leczy skutecznie i uważa co przepisuje dzieciom, nie daje antybiotyków przy każdym kaszlnięciu jak inni.

Bardzo kompetentna i konkretna lekarka. Przez ostatnie półtora roku moje dziecko praktycznie nie choruje, wczesniej miało zerową odporność i wiecznie wpychane antybiotyki. Moja córka uwielbia Panią doktor

Tragedia...Niestety nie znajduje innego slowa, azeby opisac wlasnie teleporade, ktora od tej Pani otrzymalam. Poprosilam o interpretacje wynikow standardowych badan. Po pierwsze Pani na mnie krzyczala, pytajac po co robie dzieku badania, a potem stwierdzila, ze jest sterowana, poniewaz prosze o interpretacje badan. masakra... Zadnej mamie nie polecam!

Najgorszy pediatra na jakiego trafiłam w Warszawie. Niestety złe opinie tutaj mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, zupełnie brak podejścia do dzieci, arogancka. Na córkę przez całą wizytę mówiła „on”, nie słucha co się do niej mówi, pyta po kilka razy o to samo. Radzę unikać tej doktor.

Pani niemiła, opryskiwa i humorzasta. Oprócz fatalnego traktowania najmniejszych pacjetów, mojemu dwuletniemu synkowi poleciła na szmery w oskrzelach podawać Berodual razem z Nebbudem- co jest wielkim błedem. Przez co dziecko było faszerowane 4 dni sterydem i efektu żadnego. Omijać tę Panią szerokiem łukiem. Nie wiem jak można zatrudniać kogoś takiego w prywatnej placówce.

Wg. Mojej oceny a Pani doktor leczy dwójkę dzieci od 6 lat, jest absolutnie warta polecenia. Nie ma choroby, z której by nie wyprowadziła moich dzieci. A obydwoje dzieci za nią przepadają.