lekarz Ewa Flens-Ornoch

Dermatolog, Wenerolog

1,6
1,5

Głęboki PRL nie polecam zero empatii i uprzejmości,zapytałam czy Pani dr mnie przyjmie to raz że powiedziała że mój problem jest błachy to jeszcze że ma pełno pacjentów....A na korytarzu żywej duszy haha ŻENADA

Pani dermatolog zdalnie dokonuje oględzin zmian chorobowych z za biurka,bez badań szczegółowych feruje wyroki.Strach się bać.Zero empatii,przyjmuję za karę.najlepiej odpłatnie bo w ramach NFZ to brak inwencji,pojawiający się intruz jak najszybciej powinien wyjść i nie zawracać głowy"bzdetami"Leki wypisane nie pomogły a wręcz zaostrzyły objawy.WIZYTA u tej PANI To STRATA CZASU i KASY.

Szkoda, że nie przeczytałam opinii zanim poszłam do Pani Dr. Podsumowując - nie wie co to u mnie za wysypka. To nic nie jest, samo przejdzie. Nie przechodzi, pojawiają się nowe zmiany. Chciałam ponownie iść do Pani Dr, ale sprawdziłam opinie, i już wiem, że mam szukać innego lekarza.

Ciemny gabinet, Pani zza biureczka powiedziała "co mam" na nogach bez wstania z krzesła. Do tego gdy poprosiłam ją o sprawdzenie znamion powiedziała, że za późno i mój czas się skończył. Strasznie niesympatyczna. Ogółem masakra.

Ogółem masakra.

Pani "Dermatolog" nie ma zielonego pojęcia o tym co robi na co dzień. Siedzi tam i piję kawę. przyszedłem z wysypką i zostałem odesłany z niczym. Pani "doktór" nie wie w ogóle co to jest. Ja mam wiedzieć?

Tego mogłam się spodziewać po wczesniejszych opiniach. Przyszłam naprawdę z nagłą sprawą. Mimo, że załatwiłam potrzebne skierowanie w ciągu 30 minut (wystawił mi je inny lekarz) kobieta wyrzuciła mnie z gabinetu i nie przyjęła. W poczekalni nie było żywego ducha, więc nie wiem czym była zajęta - na pewno nie pacjentami. Oczywiście nie obyło się bez zaproponowania wizyty odpłatnej - na takie widocznie pani ma czas. Żenada i tyle w temacie. Nie płaćcie tej kobiecie złamanego grosza, bo spotka was rozczarowanie i potraktowanie gorzej niż kundla. O kulturze tej osoby można napisać tylko "mniej niż zero". Nie uświadczysz słów jak "dzień dobry", "do widzenia" czy "przepraszam".

Nie polecam !!! Nie spotkalam w zyciu takiego lekarza. Lekcewazy swoich pacjentow . Na dodatek nie zna nowoczesnych metod leczenia . Jest bardzo niemila . Nie umie wypisac dobrze recepty . Pracuje jakby zostala zmuszona do tej pracy . Naprawde brak slow ..

nie polecam!! poszłam z trądzikiem, który teraz wyglada już nieciekawie; pani dr z trudem podniosła głowę z nad biurka, żeby na mnie spojrzeć - organoleptycznie oceniła, że jest to trądzik ludzi dorosłych, mówiąc na poczatku, że mam cerę tłustą, po czym później zmieniając zdanie, mówiąc, ze mam jednak mieszaną; kazała ściągnąc koszulkę, żeby sprawdzić, jak wyglądają plecy. W ogole mi nic nie wyjaśniła, nie zleciła badań - nie wiem, dlaczego, mając idealną cerę- niemając pryszczy w wieku dojrzewania, zaczęłam je mieć w wieku 24 lat, do tego cera stała się tlusta, gdzie powinno byc wszystko już unormowane. Polecała tylko najdroższe - francuskie kosmetyki (Vichy, La roche-posay), choć mówiłam jej, że używałam kremów tej firmy i byly dla mnie za ostre. Nie polecam!!!! Będę musiała wybrac się jeszcze raz, bo moja twarz woła o pomstę do nieba

To co ona jeszcze robi w tym zawodzie?! Robić grupowe skargi i wywalić na zbity pysk!

zdecydowanie nie polecam!!! pani doktor jest bardzo niemiłą osobą a także leniwą-na godzine przed zakonczeniem swojej pracy juz miała zamknięty na klucz swój gabinet i nie dala sobie wytłumaczyc że ktos potrzebuje jej pomocy...