lekarz Ewa Gwoździewicz-Siwicka

1,9
1,7
1,9
1,8

Nie polecam tej Pani jako orzecznika ZUS. Jest nieuprzejma, arogancka, pacjentów traktuje jak zwyczajne bydło, powinna mieć zakaz wykonywania zawodu lekarza gdyż nie wzbudza zaufania, a jeszcze bardziej szkodzi wykonując badania które prowadzą do większych uszkodzeń ciała.Kwestionuje opinie innych lekarzy (specjalistów), twierdząc, że pacjenci którzy do niej przychodzą: "są zdrowi i udają lub histeryzują". Po wejściu do gabinetu najlepiej zapytać się ile bierze łapówki, to może wtedy wyda opinię pozytywną. Jak przedmówca, proponuję omijać tego lekarza z daleka. Oprócz ul Partyzantów 76/1 przyjmuje na ulicy Kołobrzeskiej 8.

Nie polecam tej Pani jako orzecznik P.Z.U.Zycie SA ,tak pacjenta oszuka żeby nie otrzymał uszczerbku na zdrowiu. Byłem u tej Pani Ewy na badaniu , miałem skręcony lewy staw skokowy a ta lekarz ortopeda kazała rozebrać mi się do slipek i położyć na leżance , i cały czas klepała jedno zdanie nie ma złamania ,raz Pan dostał za nogę 1,5 % uszczerbku na zdrowiu .Po tym badaniu dwa tygodnie nie mogłem ustać lewą nogę .To nie Orzecznik a Lekarz która dla P.Z.U. Zycie SA ,za kasę się sprzeda .Proponuje omijać z korumpowanego lekarza ! Nawet jak poleci go P.Z.U.Zycie SA odmówić ! przyjmuje ul.Partyzantów 76/1