dr n. med. Ewa Świebocka

1,7
1,8
1,9
1,6

Okropna,nie powinna pracować z dziećmi. Podczas wizyty miala pretensje do 3letniego dziecka ,że się wierci i "roznosi zarazki". Dodam że co chwila mruczała "proszę jak najdalej ode mnie". Bez żadnych badań, jedynie po osłuchaniu dziecka, gdzie nie stwierdziła nic w oskrzelach,chciała przepisać , na mokry kaszel - uwaga, antybiotyk... na 3 dni. Opryskliwa, niemiła, jakby pracowała za karę! NIE POLECAM!

Pani która za wszystko bierze kasę, wypisanie recepty 50 zł, wypisanie zaświadczenia 100 zł!!! Wizyta czy 5 minut czy 10 minut 100 zł. Podejście średnie, mówi to co chce rodzic usłyszeć. Wstyt mi że w Polsce są lekarze dla kasy a nie z powołania

Nie polecam, nieuprzejma, protekcjonalna, nie słucha pacjenta, wmawia, że coś przepisywała ( a nie przepisywała), pokazuje mi w komputerze, że konsultacja po testach się odbyła, choć się nie odbyła. Koszmar. Wcześniej chodziłam z córką do Puchnarewicz - myślała, że gorzej być nie może, ale jak widać może. Nie polecam, nie polecam, nie polecam. A po braku wyjaśnień dotyczących wizyty, która w komputerze została zarejestrowana, a w rzeczywistości się nie odbyła ręce mi opadły

Nie Polecam - podczas wizyty krzyczała na moją córkę, dziecko się rozpłakało, bardzo nie miła osoba, na koniec diagnoza- nie jeść produktów na które dziecko jest uczulone - tyle to ja sam wiem..

NIE POLECAM PANI DOCENT . NIE PRZEJMUJE SIĘ PACJENTEM JEGO STANEM ZDROWIA, CIĘŻKO WYPISAĆ KARTECZKĘ Z DATĄ WIZYTY BO TO JUŻ NIE NALEŻY DO PRACY PANI DOCENT :( NIE POLECAM

Bardzo kompetentna,miła ,rzeczowa stale się rozwijająca Pani Docent.Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Zapłaciłam 90 złotych w Eskulapie a Pani dr powiedziała że nie wie czy krostki u mojego dziecka to alergia czy zmiany dermatologiczne, więc sugeruje wizytę u dermatologa.

Lekarz godny polecenia, mający dużo pomysłów na konstruktywne o efektowne leczenie.

Jeśli zgodzicie sie brac udzial w badaniu to bedzie mila zrobi wszystko ale jezeli nie podpadasz i leczsie sam okropna baba.

Trudno uchwytna w klinice w godzinach pracy

Trudno uchwytna w klinice w godzinach pracy