lekarz Ewa Święszek

1,8
1,9
1,4

Straszna baba !! Bylam u niej w ciazy mialam plamienia a ona stwierdzila ze to normalne !! To nie lekarz , nic kompletnie nie umie !! Odradzam na 100 % !!!

Okropnie niemiła kobieta, nie potrafi leczyć, po zastosowaniu lekow choroba wraca z podwójną siła!!!

Do Pani dr umówiłam się na NFZ. Wizyta krótka, otrzymałam receptę jaką chciałam, no niby ok. Nawet zrobiła usg tak sama od siebie. Jednak empatia na poziomie zerowym. Kiedy zapytałam się o usg piersi bo jestem po 30 - tce, Pani stwierdziła że to dopiero po 50 roku życia. Nie odpuściłam i dopytywałam dalej to otrzymałam odpowiedź że można sobie zrobić badanie, który wykrywa gen odpowiedzialny za nowotwór i wtedy zapada jak to Pani dr stwierdziła zapada "wyrok". I dodała, że co mi z tego że będę wiedziała - obetnę sobie piersi, wytnę macicę, potem są nerki?! Byłam w szoku. Zabrałam receptę, podziękowałam i stwierdziłam, że już nigdy do niej nie pójdę.

Nie mogę wypowiedzieć się o kompetencjach Pani Doktor, natomiast sposób postępowania z pacjentem żenujący. Byłam umówiona pierwszy raz do Pani Doktor (na wizytę czekałam ok. 2 tyg. - NFZ), przychodzę do przychodni i otrzymuję informację, że Pani Doktor wyszła do domu, ponieważ dwie wcześniejsze pacjentki nie przyszły. Po mnie przyszła jeszcze jedna osoba umówiona na konkretną godzinę. Zero szacunku do pacjenta, który czeka na wizytę, zwalnia się z pracy kiedy Pani Doktor olewa ludzi i wychodzi sobie w czasie pracy do domu. Żenada, nie polecam!

Kompletnie nie zainteresowana pacjentem i jego problemem, nie probujaca pomóc... Zadaje mało pytań (to dość dziwne przy pierwszej wizycie), na pytania zadane odpowiada lakonicznie. W czasie wizyty miałam poczucie, że pracuje za kare. Empatia na poziomie 0.

Tragiczne podejście do pacjenta, lekceważenie na każdym kroku. Zero uprzejmości, wręcz bym powiedziała praca lekarki jak za karę. Ignorowanie pacjenta, nie udzielenie podtawowych iformacji w związku z zaistniałym problemem. Nie polecam.

Byłam 2 razy na wizycie u Pani Dr i więcej nie wrócę, spóźnia się i przyjmuje ludzi na akord a potem szybko znika , nie ważne czy ktos jeszcze jest umówiony nie ma go to dowidzenia. Żenada! Sama się spóźnia po ponad pół h. Jak się człowiek nie dopyta to nic się nie dowie, byle szybko i dowidzenia. Najgorszy gnekolog jakiego spotkałam w życiu!!! Nie polecam

Pani Doktor ogólnie sympatyczna, ale nie zajęła się moim problemem. Przez prawie trzy lata walczyłam ze zbyt wysokim poziomem hormonów uniemożliwiającym mi zajście w ciąże. Podczas wywiadu, jaki Pani Doktor robiła, zwróciłam jej na to uwagę jak również na to, że nie przerwałam starań o dziecko. Pani Doktor puściła jednak moją uwagę koło uszu i zaleciła przyjmowanie kwasu foliowego i normalne zajście w ciąże. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani. Szczerze odradzam.

Odwiedziłam gabinet Pani doktor już po rozpoznaniu u mnie zespołu policystycznych jajników. Bardzo pragnęłam zajść w ciąże ale już na pierwszej wizycie usłyszałam, że przy tej chorobie to będzie cud jeśli będę miała dziecko. Mimo, że potraktowała mnie bardzo chłodno postanowiłam dać Pani doktor jeszcze jedną szansę ale niestety po kolejnej wizycie zrezygnowałam z jej usług. Obecnie jestem pod opieką innego lekarza i jestem w 17 tygodniu ciąży, a jednak CUDA się zdarzają Pani doktor !!!!!!

Ja nie wiem co Wy macie do p. doktor. Święszek. Już tyle razy u niej byłam i zawsze mi pomogła. Nie stresuję się podczas wizyt a pani Ewa zawsze mi pomoże:)