lekarz Ewa Święszek

1,8
1,9
1,4

Poszłam do tej pani "doktor" pierwszy i ostatni raz! Nie raczyła zajrzeć nawet do mojej kartoteki, w której jest zaznaczone, że nie podjęłam jeszcze współżycia, dopiero kiedy z bólu poleciały mi łzy gdy usiłowała mnie zbadać spytała oburzona "czy współżyję?". A kiedy ją spytałam, czy zajrzała do mojej karty odpowiedziała "nie wiem". Poszłam po skierowanie na badanie krwi po roku przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych i po receptę na kolejne opakowania, które przyjmowałam ze względu na bardzo silne bóle brzucha,wyszłam z receptą na lek przeciwbólowy. Totalna porażka. Gdyby to była moja pierwsza wizyta u ginekologa zraziłabym się na całe życie. NIE POLECAM!

Byłam dzisiaj drugi i ostatni raz u tej lekarki. Badanie błyskawiczne. Poprosiłam o USG, bo już długo nie miałam a znam przypadek gdzie brak podstawowego badania skończył się usunięciem jajnika! Odmówiła. Powiedziała, że nie ma potrzeby i że mam się ubierać! Prosiłam o harmonet, zapisała kontracept. Więc pytam dlaczego. Odpowiedź: "bo mają ten sam skład i to jest bez różnicy". Z tonu głosu dało się odczuć zniecierpliwienie. Taki lekarz to nie lekarz! Nigdy więcej!

TAK JAK WIĘKSZOŚĆ MOICH PRZEDMÓWCZYŃ NIE POLECAM PANI DOKTOR,JAK WIDAC TYLKO PO WIZYCIE PRYWATNEJ SA POCHLEBNE OPINIE,:-(((CHCIALAM SKIEROWANIE NA USG PIERSI TO DOSTALAM SKIER.DO CHIRURGA ABY ON MOZE ZE SWOJEJ PULI MI JE DAL...SKANDAL PO PROSTU

Pierwszy i ostatni raz zapisałam się do tej lekarki. Rażąca ignorancja pacjenta, wywiad lekarski po łebkach, w skrócie: pacjent - Twój wróg. Podpisuję się pod każdą negatywną opinią!

Witam was kobietki musze przyznac wam racje.Mialam fajnego ginekologa ale niestety w tej mojej przychodni nie zostal przedluzony kontrakt wiec musialam sie gdzies zapisac.Zapisalam sie do medisu trafilam raz i ostatni raz do tej lekarki.Mowilam ze mam problemy z miesiaczkami raz sa raz nie ma itdp.Zbadala mnie ekspresowo nie wyjasnila mi dlatego tak sie dzieje a przeciez moja ciaza byla 2 lata temu nie polecam polecam!

Pani Ewa Święszek nie umiała odczytać wyników mojego wymazu. Wyśmiała mnie (dosłownie!), gdy grzecznie nie zgodziłam się z jej odczytaniem wyników. Kiedy kolejny raz powiedziałam jej, że nie zgadzam się z nią i powinna przeczytać wyniki wymazu uważniej, zrobiła to i przyznała mi rację! jako pacjent-laik umiałam lepiej odczytać wyniki badań od niej! Niestety, jej ignoracja i brak uwagi doprowadziłyby do błędnego przepisania antybiotyku. Dobrze, że ja umiałam przeczytać wyniki! Pani Święszek nie czyta historii choroby, nie robi dokładnego wywiadu z pacjentem, zależy jej na tym, by jak naszybciej "odbębnić" ...

Pani Święszek nie czyta historii choroby, nie robi dokładnego wywiadu z pacjentem, zależy jej na tym, by jak naszybciej "odbębnić" wizytę
Niestety, po roku leczenia oceniam panią Święszek jednoznacznie negatywnie.

Lekarka prowadzi naszą ciążę w sposób profesjonalny. Pani Ewa już w 2 miesiącu poinformowała mnie o możliwości skorzystania ze zwolnienia lekarskiego, gdybym nie czuła się na siłach dalej pracować. Udziela informacji na wszystkie nurtujące mnie pytania, zleca wymagane badania, kieruje na badania prenatalne. A co jest dla mnie szczególnie ważne pozwala uczestniczyć w oglądaniu USG mojemu mężowi :-) Dzięki Pani Ewie odkryliśmy z mężem film "Ciąża dla opornych" - polecamy ;-). Dużym plusem jest to, że gdy się coś dzieje można się umówić "na już" i uspokoić, gdy wszystko jest ...

Dzięki Pani Ewie odkryliśmy z mężem film "Ciąża dla opornych" - polecamy ;-).
Dużym plusem jest to, że gdy się coś dzieje można się umówić "na już" i uspokoić, gdy wszystko jest OK.

Pozdrawiam wszystkie ciężarne ;-)

Potwierdzam opinię powyżej. O wszystko musiałam pytać i sama sobie właściwie odpowiadać. Brak zainteresowania pacjentem. Czułam się jak intruz. Czy w prywatnym gabinecie pokazuje lepszą twarz?

Odradzam Pania ginekolog Święszek (placówka Medis w Katowiach). Brak zainteresowania pacjentką, brak chęci pomocy, brak ogolnego zaangażowania. Jestem w ciazy, po kolejnej wizycie u tej kobiety zmieniłam placowke poniewaz nie wytrzymałm nerwowo. Przechodzac grype w 8 tygodniu ciazy nie raczyła mi pomoc w jakikolwiek sposób ignorujac mnie. Podczas drugiej wizyty nie zmierzyła poraz koleny cisnienia, nie spytała o wage, nie zaleciła kolejnych badan jakie sie przeprowadza w kolejnych tygodniach ciazy, sama zadawałam pytania nie otrzymujac wyczerpujacych informacji bo stwierdziła ze dała mi pomoce edukacyjne na pierwszej wizycie i tam wszystko pisze. Brak skierowania na badania krwi które robi sie co 4 tygodnie. Nie otrzymałam takze L4 pomimo wymiotów, biegunek, zawrotów głowy i ogolnego wyczerpania organizmu bo skonczył sie bloczek a nie miała przy sobie nowego. Porażka!!!!