lekarz Firas Albarudi

Jestem zadowolona z wizyt do Pana doktora , wszystko tłumaczy , na pytania odpowiada , punktualny !Dla mnie jak dla kobiety w ciąży jest bardzo ważne aby lekarz był uprzejmy i mily

Jeśli ktoś szuka lekarza, który wypisze potrzebne recepty i u którego wizyty są szybkie, to polecam. Prowadzę u doktora ciążę i gdyby nie opieka położnej Aleksandry podczas wizyt to czułabym się zupełnie niezaopiekowana, bo to ona sprawdza moje wyniki i ona pyta o samopoczucie. Pan doktor wypisuje tylko skierowania.

Lekarz miły, kompetentny. Umówienie wizyty proste i szybkie z jednocześnie łatwą możliwością odwołania . Wykonuje szczegółową diagnozę i zleca wszystkie badania niezbędne do zdiagnozowania pacjentki.Przekazuje zrozumiałe dla mnie i wystarczające informacje na temat mojego stanu zdrowia Pomimo długotrwałej pandemii lekarz zawsze dostępny. Lekarz godny polecenia

Zero uprzejmości, zero zaangażowania, wizyta prowadzona 'na odwal' i to w nieprzyjemnej atmosferze. Masakra.

Pan doktor rzetelny, konkretny. Wizyty odbywają się szybko bez spóźnień , konkretne badanie.

Prowadzę u doktora pierwsza ciążę , jestem bardzo zadowolona z wizyt.Doktor konkretny, zleca wszystkie potrzebne badania, wizyta w miłej atmosferze.Na ogromny plus zasługuje też brak opóźnień w wizytach, wszystkie wyniki sprawdzane i wytłumaczone.Polecam

Profesjonalny, miły i zaangażowany lekarz. To jest moja pierwsza ciąża i bardzo się cieszę, że trafiłam na tego doktora. Wszystko wytłumaczy i we wszystkim pomoże. Super człowiek. Bardzo polecam. Joanna z Soczi.

Joanna z Soczi.

Pan Doktor prowadzi aktualnie moją I ciążę (34 tydzień) i zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania. To konkretny, bezpośredni i sympatyczny człowiek: dokładnie weryfikuje dokumentację medyczną, analizuje wyniki, podpowiada na co zwrócić uwagę. Czuję się dobrze zaopiekowana, bo gdy jakiś wynik wzbudza jego niepewność zleca kolejne badania diagnostyczne w celu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Sam umawia na kolejną wizytę pilnując ciągłości kontroli nad ciążą. Polecam tego lekarza!

Niezwykły profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista. Rozumie potrzeby pacjentek, pomocny o każdej porze, zawsze oddzwania. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry i miły lekarz, prowadzi moją drugą ciążę. Zaangażowany, poświęca czas i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

Bardzo dobry i miły lekarz, prowadzi moją drugą ciążę.
Zaangażowany, poświęca czas i odpowiada na wszystkie pytania.
Polecam.