lekarz Firas Albarudi

Konkretny lekarz,mily ,troche krzyczy na placenta no ale jak sie nie robi badan to ma racj!! Czyje sie swobodnie na wizycie . Polecam Dr.Firas Albarudi.

Czyje sie swobodnie na wizycie .
Polecam Dr.Firas Albarudi.

Wizyta u tego lekarza to był skandal! Na dzień dobry nakrzyczał (to właściwe słowo) na mnie, że założyłam siedząc nogę na nogę i obraziłam go tym. Zrobił mi zdjęcie bez pozwolenia, żeby mieć dowód jak siedzę na krześle!!! Pretensje miał o wszystko. W ogóle nie zbadał. Coś niewyobrażalnego. Sprawa zostanie zgłoszona.

Najgorszy ginekolog z jakim kiedy kolwiek miałam do czynienia. Zero empatii, nakrzyczał na mnie i nawet nie zbadał.

Nie polecam wizyt u tego lekarza. Byłam 3 razy i za każdym razem czułam się niekomfortowo. Zero empatii. Nie słuchał co miałam do powiedzenia. O cytologię musiałam się "prosić", to samo o skierowanie na badania hormonalne. Stwarza bardzo nerwową atmosferę, wszystko w pośpiechu bo są następne pacjentki. Jak na taśmie produkcyjnej w fabryce. Jestem bardzo niezadowolona.

To jest lekarz, który nie bada. Przyszłam pierwszy raz ok 7 mcy po porodzie CC, poprosiłam o zbadanie, cytologię, otrzymałam odmowę. Wypisuje skierowania na inne badania, a cytologii nie chce pobrać. Najpierw czekałam prawie miesiąc na wizytę, potem badania zlecone przez lekarza kolejne 3 miesiące. Razem prawie pół roku oczekiwania na pobranie cytologii??? To za dużo. Do tego zlecił mi wykonanie mammografii w 3 miesiące po zakończeniu karmienia piersią, czego jak się później dowiedziałam, nie robi się tak wcześnie. Nie wróciłam już do tego lekarza i nie polecam wizyty.

Prowadziłam już u Doktora swoją pierwsza ciążę a teraz poradzę druga. Każda moja dotychczasowa wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pan Doktor jest sympatycznym człowiekiem i profesjonalnym lekarzem. Badania i skierowania są wystawiane planowo. Serdecznie polecam!

Jestem zadowolona. Pan doktor rzeczowy,kulturalny i sympatyczny.Polecam.Leczę się u tego lekarza,nie robi problemów ze skierowaniami. Jest ok.

W życiu nie widziałam takiego braku empatii i zainteresowania u żadnego lekarza. Mówi z całkowitą ignorancją, ewidentnie nie lubi kobiet i dziwi się, że ktoś może czegoś nie wiedzieć. I to nie jest przesadzone, jego ton i fakt, że nie chciał mnie zbadać, a jako powód podał, że po prostu nie zrobi tego bo nie. Pomyłkę w zapisaniu na wizytę przez położoną zrzuca na pacjenta i także potrafi podnosić głos absolutnie bez powodu. Będąc w gabinecie czułam się niekomfortowo. Osoba, która z nim pracuje powiedziała mi, że jest on zawsze bardzo nieprzyjemny i takie traktowanie pacjentów nie jest niczym nowym. Nigdy więcej.

Ten lekarz nie lubi kobiet i nie chce im pomoc. Takie mam wrażenie. Zakłada, ze jak mam 45 lat, to jestem babcia, mam męża, nie miesiączkuje już od dawna, więc nie pyta o takie "szczegóły". Nie prowadzi kart pacjenta. Na badanie cytologiczne potrzeba 3-ech wizyt i na żadnej nie odbędzie się badanie. Co to jest?? Na pytania o starzenie się narządów rodnych odpowiada po chamsku, ze jak się jest stara, to narządy się starzeją i co tu chcieć więcej. Tyle w temacie. Koszmar!

Polecam serdecznie dr z całego serca!! Wzbudził zaufanie od pierwszej wizyty.konkretny i miły ,super specjalista .Najlepszy ginekolog na którego trafiłam .Polecam Doktora wszystkim kobietom .Polecam jak najbardziej w 100% ,jeżeli chodzi o moją osobę, czułam się pod opieką doktora znakomicie oraz bezpiecznie. Prowadził moją pierwszą ciążę .Wizyty w miłej atmosferze .Polecam serdecznie!!!