lekarz Firas Albarudi

Polecam. Pierwszy lekarz, tóry powiedział mi jak mam się ułożyć do badania cytologii, by było bezbolesne i szybkie.

Trafiłam do dr będąc w ciąży. Przez 6 msc prowadzenia mojej ciąży badanie na fotelu miałam 1 raz podczas pobierania cytologi. Do tego pretensjonalny ton i wiecznie podniesiony głos. Wizyta może trwała 5 minut. Siedząc pod gabinetem słychać co dr się wydziera do pacjentki w środku. Dzięki Bogu chodziłam również do innego lekarza, bo nwm jak by się to skończyło z problemami które później wyszły u córki. Najgorszemu wrogowi nie polecę tego dr.

Jestem bardzo zadowolona i Pan doktor jest godny polecenia, każda wizyta jest miła i zrozumienia. Każdy ma prawo do wyboru.

Pan doktor jest niesamowita ciepła osoba z indywidualnym podejściem do pacjentów. Badania są przeprowadzane bardzo delikatnie co dla mnie jest bardzo ważne udziela informacji rzeczowo i daje jasne wskazowki. Jestem pacjentka w ciąży której wyniki się poprawiają ale i ze względu na swój stan podchodze do wszystkiego bardzo emicjonalnie u dr. Albarudi mogę czuć się komfortowo podczas każdej wizyty . Serdecznie go polecam ja akurat korzystam z jego wiedzy w poradni na ul. Soczi na Mokotowie co również jest ważne bo lekarz przyjmujacy na NFZ i z empatia to e tych czasach zadość. Serdecznie zachecam

Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarze wie co zrobi na kazdej wizycie omawia moje badania. Jestem w 25 tygodniu ciazy i zawsze mam obawy przed wizyta czy wszystko jest w porzadku ale gdy widze usmiech na twarzy pana doktora kiedy przeglada moje badania to wiem ze nie mam powodow do niepokoju. Ciesze sie ze na doktora trafilam a nie na kogos innego jest bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. M.A. :)

PAN DOKTOR PROWADZIŁ MOJĄ DRUGĄ CIĄŻĘ, I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DOKTOR GODNY POLECENIA, WIZYTY SZYBKIE, FACHOWE, KONKRETNE. ZAWSZE ZNAJDZIE CHWILĘ, NAWET POMIĘDZY PACJENTKAMI I ROZWIEJE MOJE WĄTPLIWOŚCI. PRZYJMUJE Z UŚMIECHEM I , OBY TAK ZAWSZE!

Miły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty, profesjonalny. Nie ma problemu z terminami wizyt. Polecam serdecznie.

Pan Doktor Albarudi moim zdanie jest jednym z lepszych lekarzy pod każdym względem.Po pierwsze co najważniejsze dla nas kobiet, Pan Doktor wzbudza na tyle zaufanie że nie czuje się skrępowania można swobodnie dać się zbadać i porozmawić o problemie co jest bardzo komfortowe,a po drugie jest kompetentny i za każdym razem potrafi odkryć co to za choroba i coś temu trafnie zaradzić.

Bardzo uprzejmy , konkretny i wyrozumiały lekarz :)

Bardzo uprzejmy , konkretny i wyrozumiały lekarz :)