dr n. med. Franciszek Hadasik

Chirurg ogólny, Proktolog

Doktor bardzo uprzejmy i rzeczywiscie wzbudzajcy zaufanie. Wykryl u mnie raka odbytu, odbyt musial zostac usuniety, mam stomie. Jednak jak sie okazalo cos poszlo nie tak, kosztowalo mnie to wiele bolu i pieniedzy a niestety na stol trzeba bylo wrocic bardzo szybko. kiedy zdawalo sie ze juz wszystko w porzadku i minelo sporo czasu bo grupo ponad rok okazalo sie ze potrzebuje jeszcze trzeciego zabiegu a obecnie po owym trzecim zabiegu pojawilo sie krwawienie z rany. ogarnia mnie juz tylko przerazenie i z pelna swiaodmoscia chche zmienic lekarza zalujac tylko zmarnowanego czasu i zdrowia.

Wizyta u dr Hadasika i diagnoza..cyt" Nie ma cienia wątpliwości, że to nowotwór jelita grubego..." Skierowanie do szpitala z wyraźnym rozpoznaniem. Po wyjściu z gabinetu zasłabłam na schodach....dzielimy się tą straszną wiadomością z rodziną, dramat! W dwa dni później odbieramy wyniki hist-pat. NIE MA ŚLADU NOWOTWORU!!! Do dzisiaj nie możemy dojść do siebie...czujemy się szczęśliwi ale jednocześnie strasznie poranieni..Czy postawienie takiej diagnozy bez potwierdzenia hist-pat. powinno się przytrafić takiemu specjaliście jak dr Hadasik? Pozostawiam do oceny na forum...

FAJNY KOMPETENTNY LEKARZ TŁUMACZY WSZYSTKO BARDZO DOBRZE.LEKARSTWA OD RAZU ZADZIAŁAŁY.MOŻNA DZWONIĆ JAK MA SIĘ JAKIEŚ PYTANIE .SUPER LEKARZ.GODNY ZAUFANIA.POLECAM.

Po tygodniu męki w końcu odważyłem się pojechać do lekarza. Z polecenia znajomych pojechałem do Dr. Hadasika. Lekarz przyjemny oraz miły. Przebadał, podał znieczulenie i wszystko cacy. Jezu jaka ulga że już można siedzieć. Polecam go wszystkim ze swoimi wstydliwymi doległościami.

Wspaniały lekarz. Ciepły człowiek. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz. Ciepły człowiek.
Gorąco polecam.

jestem po operacji jelita grubego.diagnoza była wyrokiem dla mnie.dzisiaj mam drugie zycie i je bardziej cenie. to ze sie "udało" to misterna praca Pana Doktora Hadasika. nie umiem sie rozpisywac ale moge podziekowac za to ze zycie znowu ma sens a niebo jest niebieskie. anna s.

Moim zdaniem doktor Hadasik jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory napotkałam na swojej "drodze ku zdrowiu". Owszem wizyta kosztuje dość dużo, ale moim zdaniem naprawdę warto (jak mawia mój mąż - sam brałby dwa razy więcej, gdyby musiał zaglądać komuś do "4-ech liter"). Osobiście bardzo cenię dr za przesympatyczny stosunek do pacjenta i humorystyczne podejście do nieprzyjemnego badania. Przy każdej wizycie podkreśla aby się nie denerwować - i to jest jego najcenniejsza rada, bo przecież wszystkie choroby jelitowe spowodowane są właśnie naszym niedbałym życiem. Leki zapisuje (w moim przypadku) w normalnych cenach - całościowo kosztują dość dużo, ale po prostu mam ich sporo. Leczę się już u dr 3 lata i naprawdę baardzo mi pomógł. Jeżeli o mnie chodzi to naprawdę warto zapłacić taką kwotę za zadrowie - wolę naprawdę nie jechać na wakacje czy urlop w zamian za pozbycie się paraliżującego bólu.
magda

zdrowie odzyskalem dzieki PANU DOKTOROWI HADASIKOWI. walczyl tak dlugo z moja choroba ze ja zrezygnowalem a On nie.dzisiaj moge powiedziec ze najwiekszym darem losu w mojej chorobie bylo spotkanie takieko Lekarza. polecam wszystkim z pelna odpowiedzialnoscia. te niekorzystne opinie to jakas wielka pomylka! i krzwdzenie doswiadczonego,kompetetnego,zetelnego czlowieka.Wiedza i umiejetnosci DR. Hadasika zasluguja na najwyzsze uznanie. pacjent Eugeniusz S.

Nie wyleczył..i naciągnął ...proktolog naciągacz. Unikajcie tego pana. Magda

Nie wyleczył..i naciągnął ...proktolog naciągacz. Unikajcie tego pana. Magda

Wyleczył i uratował przed proktologiem naciągaczem.

Wyleczył i uratował przed proktologiem naciągaczem.