Lekarze Opole

lekarz Marzena Zasańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Marzenka! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nie wiedziałam jak się z Tobą skontaktować więc próbuje tu:) Mój tel +46705417606 Napisz koniecznie! Aśka, koleżanka z akademika
Opinia dodana przez: Joanna Żelaznowska Woźniak

lekarz Krystyna Lewicka-Szymków

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Kocham! Wspaniała dr pozdrawiam 5/5 najlepsza w nzoz malinka Opole pozdrawiam...................................................................................................................
Opinia dodana przez: szymon

lekarz Iwona Sikorska-Żurawel

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Długo czekałam na takiego lekarza z powołania! Moj rodzinny lekarz to porazka ,lekcewazyl wszystkie dolegliwości, ktore Pani doktor w pore zdiagnozowala i zaczela leczyc. Nie wiem co by bylo,gdybym do Pani doktor nie trafiła... Bardzo polecam profesjonalna ,uprzejma i konkretna osoba. Takich lekarzy nam trzeba w Polsce ! Z sercem pasja i powołaniem !
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Urszula Dolińska-Żółtaszek

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Doświadczyłam przebywania z wnuczką na oddziale dziennym w WCM Opole. Podejście Pani doktor do dziecka było wspaniałe-ciepła, serdeczna. Wyjaśniała nam każdy kolejny etap leczenia. Jako opiekunowie dziecka byliśmy przekonani, że nasz wnusia jest w dobrych rękach. Dziękujemy i polecamy Panią doktor wszystkim potrzebującym maluszkom.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Wioleta Sekula

ulica Kościuszki Tadeusza 21/16
45-062 Opole

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa... wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy. Indywidualne podejście do pacjenta,troska,oraz przyjazne usposobienie zasługują na najwyższą ocenę...
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Katarzyna Burtna

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Katarzyna Burtna
ul. Kołłątaja 11
Opole

Pełen profesjonalizm. Pani psycholog kompetentna, dzięki niej udało mi się nawiązać na nowo dobrą relacje z moim dzieckiem.
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo dobra Pani doktor, wykazuje dużo empatii, tłumaczy każde badania, nigdy nie zostawia bez pomocy . Dla mnie jest lekarzem z powołania . Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Łabuda

Rehabilitant

Ozimska 22
45-057 Opole

Miła a zarazem kompetentna Pani dr, nie straszy a uspakaja rodziców, super podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aneta Mostowy

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Bardzo miła Pani doktor. Goraco polecam.

dr Dariusz Podgórski

Neurochirurg

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

wykazal sie wiedza iprofesjonalizmem , wykonal zabieg przezskornej nukloplastyki po zabiegu zdolnosc ruchowa wraca w 95 procentach . jestesmy mu bardzo wdzieczni i goraco dr. polecamy .mrm

dr Bogusław Lorenc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Renata Jasonek-Zaryczańska

Internista, Diabetolog

1 Maja 9/45A
45068 Opole

Bardzo kompetentna i zaangażowana. Szeroka wiedza, wyciaganie wnioskow bardzo dobra analiza. Wszystko to charakteryzuje Panią doktor. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Cezary

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM" w Opolu
ul. Budowlanych 4
45-062 Opole

Polecam bardzo miły i uprzejmy lekarz :) uśmiechnięty przyjął mnie bardzo ciepło na NFZ naprawdę polecam jestem zadowolona z wizyty :)zlecił badania sam od siebie dziękuję :)
Opinia dodana przez: Adriana

dr Beata Stempniewicz

Anestezjolog

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Pani Doktor miała okazję znieczulać mnie dwukrotnie. Pierwszy raz w szpitalu w Opolu, drugi - w "Ortopedii" w Głuchołazach. Zawsze znieczulenie było takie, jakiego oczekiwałem - nie bolało nic w czasie zabiegu, ale również i po zabiegu, nie miałem żadnych nieprzyjemnych doznań po zabiegach. Przed znieczuleniami wyczerpująco i kompetentnie opowiedzała mi, co będzie się ze mną działo, odpowiedziała na wszystkie, również i głupie pytania. Podtrzymywała mnie na duchu, gdy bałem ...

lekarz Beata Mainka

Anestezjolog

wcm opolu
Opole

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką.Zależy jej na pacjencie.

lekarz Bogna Doroba

ulica Tatrzańska 36/7
45-217 Opole

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor trafnie wysłała mnie na dalsze badania. Takich lekarzy powinno być jak najwięcej.

lekarz Przemysław Lipski

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Określiłam Pana Doktora mianem Anioł - niezwykle uprzejmy, ciepły, dba o pacjenta w czasie zabiegu koronarografii - z poświęceniem wykonując skomplikowane zabiegi.
Opinia dodana przez: Celina

lek. dent. Mariola Wawrzkiewicz

ulica Kościuszki Tadeusza 21/16
45-062 Opole

Wspaniały stomatolog. Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym, profesjonalnym, cierpliwym i empatycznym lekarzem. Jest przy tym bardzo miła, otwarta i utrzymuje bardzo dobry kontakt z pacjentem przy każdej wizycie. Ma również doskonale podejście do dzieci. Moja córka chętnie leczy się u Pani doktor od najmłodszych lat i nigdy dzięki temu nie miała złych doświadczeń ani wspomnień związanych z wizytą u dentysty. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Danuta Brzóskiewicz-Sabat

LUX MED sp. z.o.o Centrym Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Fieldorfa 21c
45-276 Opole

Wspaniały lekarz, drugiego takiego nie spotkałam. Pani doktor zawsze przeznaczy odpowiednią ilość czasu dla pacjenta, wszystko wyjaśni. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze docieka skąd problem chorobowy. Polecam każdemu z czystym sercem.