Lekarze Opole

lekarz Zbigniew Polak

Szpial Wojewódzki
Kosnego 52
45-071 Opole

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!
Opinia dodana przez: arla

lek. dent. Camilla Trinczek

PROMED
Okrzei 7/1a
48-713 Opole

Zgadzam się zupełnie z dobrą opinią o Pani doktor. Uprzejma, solidna, punktualna, profesjonalna, życzliwa i sympatyczna. Chciałabym mieć innych lekarzy równie dobrych. Anna
Pani doktor bardzo kompetentna, sympatyczna, perfekcyjna.Wszystko dokladnie pokaze i wytlumaczy...polecam...dziekuje Pani Doktor
Opinia dodana przez: Antonina

lekarz Bożena Paluch-Paks

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Wspaniała ginekolog! Najlepsza do prowadzenia ciąży. Klimacik w gabinecie luźny,sympatyczny. Przede wszystkim bardzo dobra specjalistka .
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Wojdyła-Hordyńska

ulica Pl. Kopernika Mikołaja 6/6
45-040 Opole

Byłam z mamą u Pani Doktor. Wspaniała osoba, prawdziwy, kompetentny Specjalista. Polecam serdecznie. Niestety nie mogę ostatnio umówić się na wizytę. Czy ktoś wie czy nadal Pani Doktor przyjmuje prywatnie w Opolu na 1 Maja? Jeżeli tak to w które dni i w jakich godzinach? Dziękuję serdecznie za odpowiedź:)
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Jadwiga Kirejczyk

pl. Teatralny 6-7 lok. 32
45-056 Opole

Bardzo sympatyczna Pani doktor, stwarza przyjemną atmosferę, bardzo polecam!

mgr Bogumiła Konieczna

Seksuolog, Psycholog

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro
Opole

Dzięki pomocy Pani Koniecznej udało mi się przezwyciężyć swoje problemy seksualne. Gorąco polecam dla osób, par, które ze względu na problemy seksualne i osobiste nie mogą współżyć. Poznanie przyczyny problemu oraz własna ciężka praca przy wsparciu i zaangażowaniu Pani Koniecznej spowodowała, że dzisiaj ciesze się razem z mężem swoim życiem seksualnym no i planujemy dziecko. Gorąco polecam!!!!
Opinia dodana przez: kat_por

Agnieszka Jędraszko

Niemodlińska 19 lok. 26
45-710 Opole

lekarz naprawdę godny polecenia - rozpocząłem u Pani Agnieszki leczenie stosunkowo niedawno,ale w ciągu około dziesięciu wizyt mogę tylko potwierdzić profesjonalność, uprzejmość i wysokie kompetencje lekarza. Jeszcze do niedawna myśl o wizycie u stomatologa przyprawiała mnie o gęsią skórkę, obecnie nie mam żadnych oporów przed taką wizytą - oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce.

dr n. med. Ireneusz Pawełczak

praktyka prywatna
1 maja
Opole

Dr bardzo miły, przesympatyczny i bardzo pomocny w kuracji odchudzającej chcącej być szczupłą i piękną, naprawdę dr godny polecenia!!! Pozdrawiam!!

lekarz Marek Żabczuk

Ratownictwo Medyczne w Opolu
Adama Mickiewicza 2-4
45-369 Opole

Potwierdzam, że Pan Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy.Zapewnił szybką i fachową opiekę. Bardzo polecam. Bardzo polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: DANUTA

dr n. med. Mirosław Małowski

SONOMAX - Internistyczny Gabinet Lekarski
Batalionu "Parasol" 11/701
45-290 Opole

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Duże doświadczenie. Jasne objaśnienia schorzeń i trafne diagnozy. Godny polecenia.
Świetny lekarz. Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo ale jestem bardzo zadowolona.Pan Doktor prowadził moją ciążę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Zawsze miły, uprzejmy. Podczas badania delikatny. Zawsze miałam dużo pytań na które Pan Doktor rzetelnie i bez pośpiechu odpowiadał . uważam że na lepszego lekarza ginekologa nie mogłam trafic.
Opinia dodana przez: jaa
Byłem u Pani Doktor 2x raz w szpitalu i raz prywatnie i dwa razy podeszła jak na lekarza przystało. W przychodni w szpitalu nie patrzyła na zegarek tylko udzieliła pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: irek

lekarz Ewa Kwiatek-Gniazdowska

Dermatolog

Kościuszki 7/14
45-062 Opole

Jedyna lekarka,która pomogła mi z trądzikiem kiedy inni rozkładali ręce i wyczerpali wszystkie metody i środki. Godna polecenia w 100%
Super lekarz super fachowiec. Nie odmówi nikomu kto nie jest zapisany a chce się dostać na wizytę.Wyjaśnia szczegółowo na temat schorzenia. Mówi o wszystkich badaniach i ewentualnościach jeśli takowe mogą wystapić. Nie jestem zdziwiona,że ludzie zapisują się tylko do dr Maurera. Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam. Niech nikogo nie odstraszają długie terminy oczekiwania bo warto poczekać.
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Stomatolog
                                       lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

LASERDENT
Skromna 1
45-351 Opole

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz ...
Opinia dodana przez: Alicja

Michał Wdowczyk

Medicus
Opole

Do tego lekarza trafiłam, bo poprzednia Pani lekarz przestała pracować w Medicusie w Opolu. Lekarz małomówny, nie tłumaczy co robi i po co. Problemem jest zmierzenie ciśnienia, odsyła do gabinetu zabiegowego. Z wielkim problemem zapisywał zwolnienie lekarskie,choć do 34 tygodnia o nie nie prosiłam i nie chciałam siedzieć na zwolnieniu. Na moją prośbę, że jest mi już ciężko i brzuch przeszkadza w pracy, odpowiedział z uśmiechem że on też ma ...

lekarz Sebastian Ciszewski

Urolog

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo dobry lekarz, dokładny, rzetelny. Dba o pacjenta. Jest bardzo uczciwy, nie naciąga na niepotrzebne badania. Spokojnie wszystko tłumaczy i przedstawia możliwe sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Marzena Pawłowska

lekarz Bogusław Maj

Neurochirurg

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości związane z czekającą mnie operacją kręgosłupa. Szczerze polecam!
Przez lata "leczyłem się" u dr Stolarczyk. Zmieniłem na dr Urbańczyk - okazało się, że to jedna z lepszych decyzji medycznych w moim życiu. Podejście pani doktor jest niezwykłe! Autentycznie przejmuje się losem pacjenta, stara się pomóc, wizyta jest kompleksowa. Nawet dzwoniła telefonicznie by "przypomnieć", że mam przyjść. Gdybym wcześniej na nią trafił...
Opinia dodana przez: D