Lekarze Opole

Marek Mączka

Damrota 10A/12
45-064 Opole

Bardzo dobry lekarz byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych wszystko powiedział co i gdzie u dziecka widać nawet 14 zdjęć dał. Naprawdę wporzadku polecam.
Opinia dodana przez: Lidia

lek. dent. Waldemar Hajduk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

dr n. med. Paweł Mielczarek

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i ...
Opinia dodana przez: Tatokuby

lekarz Antoni Kosiba

Młyn Prokopa
Opole

Dr Kosiba wspaniałym fachowcem , konkretny,uprzejmy,dba o pacjenta.Uratował mi nogi , ręce , serce.Polecam w 100%

lekarz Krzysztof Tomsza

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Grota Roweckiego 11E/6
45-256 Opole

Wyjątkowo kompetenty lekarz. Pełen empatii i zrozumienia. Potraktował mojego dziadka z pełnym szacunkiem i poświęcił nam na wyjaśnienia sporo swojego czasu!!!! Szczerze polecam i serdecznie dziękuję!!!

lekarz Marcin Kalus

Prywatna Praktyka Lekarska
Opole , ul. Wrocławska 286 /2
45-716 Opole

Pan doktor ze wspaniałym podejściem do pacjenta- co rzadko się zdarza- ułatwia badanie przez poczucie humoru. Postanowiłam zacząć leczyć się u niego, mimo iż moja pani doktor jest osobą doświadczoną.
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Nidal Abolfadel

Chirurg stomatolog

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem. Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy). Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie. ...

lek. dent. Maciej Bystry

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiejska 114
45-303 Opole

Pełen profesjonalizm, leczę zęby od dziecka u tego lekarza i zawsze jestem zadowolony, polecam innym
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Krystyna Augustyn

Laryngolog, Foniatra

Chabrów 20 lok. 10
45-221 Opole

Uważam, że Pani doktor jest naprawdę znakomita. Bardzo uprzejma, tłumaczy dolegliwosci i co najważniejsze wyleczyla mnie. Z pewnością gdy bede miał problemy z gardłem znów zwróce sie do Pani Augustyn. Polecam.

lekarz Jadwiga Czarny

Dermatolog, Wenerolog

Opole

Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

lekarz Robert Janiszewski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Onkologiczny
Opole

bardzo dobry lekarz. Poszłam do niego prywatnie z guzami na węzłach chłonnych, które okazały się nieszkodliwe. Wybadał, że mam powiekszoną tarczycę. Badanie było długie i dokładne. Polecił mi dobrego radiologa w Opolu, który ma dobry sprzęt.

lekarz Łucja Skowron

ulica Krakowska 12
45-067 Opole

Serdeczna Pani doktor z dużą wiedzą. Wizyta w przyjaznej atmosferze, wszystko wytlumaczy i poswięci odpowiednią ilosc czasu.

lekarz Anna Bieniasiewicz

Neurolog

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

Pani dr Anna Bieniasiewicz. Jest lekarzem kompetentnym i kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych. Jest dobrym specjalistą neurolog i godna polecenia. Mnie pomogła
Opinia dodana przez: matrix007

lek. dent. Maciej Knuth

ulica Mickiewicza 4/213-201
45-369 Opole

Pełen szacun dla duetu Macieja Knuth z małżonką Katarzyną. Po raz pierwszy spotkałam się z leczeniem na podstawie przeswietlenia. poprzedni dentysta leczył na pseudo wyczucie którego nie miał. Dwie wizyty I leczenie kanałowe zakończone. Po wielkiej traumie jaka mnie spotkała włącznie ze znieczuleniem które prawie wyslalo mnie na tamten świat, gdzieś musiałam się udać. I tu szok. Doktor Maciej po pierwsze zapewnia swoją osobą komfort psychiczny. Strach znika. Sympatyczny i ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Andrzej Kucharski

Chirurg naczyniowy

Opole

kompetentny, uprzejmy. Jestem zadowolony z wizyt.

lekarz Grzegorz Zasański

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.

lekarz Krzysztof Womperski

Kardiolog

MEDREM-POLIKLINIKA
KATOWICKA 55
Opole

Bardzo miły,zainteresowany stanem zdrowia pacjenta.

lekarz Konrad Gliński

w trakcie remontu
Katowicka 19 lok. 7
Opole

jest bardzo dobrym lekarzem, który mimo tego że wiele lat pełnił stanowisko ordynatora oddziału, miał zawsze czas dla pacjentów i przeprowadzał wiele operacji.

lekarz Marcin Pasternok

Szpital Ginekologiczno-Położniczy
Opole

Pan doktor robi bardzo dobre wrażenie, wzbudza zaufanie. Zajął się moim przypadkiem bez chwili zwłoki. Polecam

lek. dent. Beata Kuczera-Michalska

Groszowicka 31A
45-317 Opole

Najwspanialszy stomatolog. Tyle i aż tyle. Kobieta petarda,doradzi,odradzi, ale zawsze jest zetelna i prawdziwa. Moja cala Rodzinka, Panią uwielbiam.
Opinia dodana przez: Iwona