Lekarze Opole

lekarz Zbigniew Leszczyński

Laryngolog

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Bardzo polecam pana Doktora. Byłam u doktora Leszczyńskiego pierwszy raz i muszę przezywane że bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Super podejście naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty widać lekarz z powołania. Oby więcej takich fachowców jak pan doktor polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne
Opole

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Marzena Dmowska-Zielińska

Polident
ul. Armii Krajowej 7
Opole

Pani Doktor Marzenka to cudowny stomatolog!!! Moja Córka siada u Pani Doktor na fotelu i otwiera szeroko buzie. Radośnie wychodzi od Pani Doktor. Dziękujemy !!!!!!!!
Opinia dodana przez: Emilia

Andrzej Mróz

Urolog

Reymonta 37 lok. 9
45-072 Opole

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie. Empatyczny, miły i uprzejmy. Jak najbardziej godny polecenia.

dr n. med. Marek Czerner

Ortopeda, Rehabilitant

Małopolska 18
45-301 Opole

Prawdziwy fachowiec z olbrzymią wiedzą. Byłam wieloletnią pacjentką dr. Marka Czernera i polecam. Oddany ludziom i pracy którą wykonuje dla pacjentów. Polecam. Maria. Gdyby było więcej gwiazdek to bym dała bo na to zasługuje.
Opinia dodana przez: MARIA

Przemysław Masny

ulica Sienkiewicza 4
45-037 Opole

Polecam gorąco, absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Wszystko profesjonalnie wykonane i wyjaśnione.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Teresa Szymczyk

Alergolog, Pediatra

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Opole

Zanim trafiliśmy do Pani doktor wydeptaliśmy mnóstwo ścieżek z synem chorym na AZS. Tylko dzięki wsparciu dr Szymczyk udało nam się wyjść na prostą. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, współpracuje z rodzicami, nie neguje wypracowanych metod leczenia ( również tych naturalnych). W razie pogorszenia możemy liczyć na kontakt telefoniczny i wsparcie. Czujemy się bezpieczni i zaopiekowani. Wszystko to na NFZ. Bardzo dziękujemy. Rodzice Miłoszka.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Nina Dzierżan

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Pani Doktor Nina jest najlepszym stomatologiem w Opolu. Dokładnie i profesjonalnie leczy zęby. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Robiłam już zęby u wielu opolskich stomatologów, ale nigdy nie byłam zadowolona, plomby się niszczyły, a kanały były źle zrobione. Pani Nina dba o pacjenta, wszystkie zęby robi dokładnie, a plomby wyglądają jak część naturalnych zębów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Kasia
Cudowny Pani doktor, kompetentna, empatyczna i pełna ciepła. Dawno nie spotkaliśmy tak oddanej pacjentom osoby. Kto trafi do Pani dr. to będzie szczęściarzem. Zdrowia życzymy, oby Pani mogła jeszcze długo pomagać pacjentkom.
Opinia dodana przez: Hanka i Zdzisław

lekarz Sławomir Marciniak

ulica Mickiewicza 4/213-201
45-369 Opole

Bardzo kompetentny, miły oraz mający dużą wiedzę wiedzę lekarz. Ma doskonałe podejście do pacjenta oraz umie się z nim doskonale komunikować. Przekazuje wszystkie informacje o chorobie fachowo i przejrzyście. Jakby było więcej takich lekarzy byłoby super.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne
Opole

Bardzo empatyczny, troskliwy, profesjonalny. Czuję się zaopiekowana :-). Bardzo polecam. Już po pierwszej wizycie mamy plan leczenia, kompleksowe badania USG i MRI.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jarosław Smela

Psychiatra

Gabinet Prywatny
ul. Książąt Opolskich 48-50
Opole

Rewelacyjny lekarz. Kompetenty, przyjazny i mily. Szczerze zainteresowany stanem leczonego pacjenta. Zawsze pomocny, sluzacy rada i wsparciem. Jestem z polecenia i sama polecam.
Opinia dodana przez: jp

dr n. med. Edward Chorążka

Szpital MSW
Opole

Pan Dr Edward Chorążka pomógł mi wielokrotnie.W związku z moją skłonnością do pękających naczynek włosowatych - od dawna stosuje skleroterapię , likwidując regularnie pajączki na obydwóch nogach.Miałam równieź dwa razy usunięte żylaki , dzięki czemu moje nogi ponownie wyglądają bardzo dobrze.Pierwszą operację Pan Doktor przeprowadził 12 lat temu, drugą miesiąc temu.Obydwie przebiegły pomyślnie, nie było jakichkolwiek komplikacji. Lekarz otoczył mnie odpowiednią opieką i wykazywał duże zaangażowanie . Myślę, że nie ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Małgorzata Domańska

Lekarz rodzinny

Reymonta 3
99-150 Opole

Pano doktor Domańska jest w 100% godna polecenia. Ja ze swoim synek jeżdżę do niej już kilka lat. Obecnie mój syn alergik wogóle nie choruje choć w szkole styka się z chorymi dziećmi. Nawet gdy chorował to antybiotyki były podawane w ostateczności. Oczywiście koszt leczenia u pani doktor jest dość wysoki ale na dziecku nie warto oszczędzać.

lekarz Dorota Bartosz-Gbalewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRESTIGE"
Gustawa Morcinka 43
45-531 Opole

Leczę się z całą rodziną i zaskoczyło mnie to że zaproponowano nam prace protetyczną która mogła być wykonana z metalu albo z cyrkonu który jest o kilkaset zł. droższy ale wiele lepszy. Niestety w danym momencie nie było nas na to stać bo 1800zł a 3300 to jednak różnica.Wtedy pani doktor zaproponowała że różnice czyli 1500zł możemy rozłożyć sobie na raty , nieoprocentowane i wysokość rat ustalaliśmy sami. Pierwszy raz ...
Opinia dodana przez: Robert1000

lek. dent. Oksana Jędryszczak

Ozimska 22
45-057 Opole

Super Pani doktor, godna polecenia. Sympatyczna, wszystko powoli wytłumaczy i przedstawi plan działania. Dzięki niej nie boję się chodzić do stomatologa, każdemu polecam!
Opinia dodana przez: Pacjent

Ligia Suskiewicz-Świerc

Ozimska 9/11
45-057 Opole

właściwa osoba na właściwym miejscu.Ma dobre podejście zarówno do starszych jak i dzieci.Stara się dla pecjenta zrobić wszystko co możliwe, nawet kosztem swego wolnego czasu, jest wrażliwa ,kompetentna, stanowcza , moja córka ją bardzo ,polubiła, choć nie znosi lekarzy,uważam, że dużo zrobiła dla moich dzieci.

dr n. med. Aleksander Szlachta

USG, Ginekolog

telemik
Bytnara Rudego 12c lok. 4
45-265 Opole

Uprzejmy, empatyczny, kompetentny, dokładnie wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny. Nie utrudnia lecz ułatwia procedury. Polecam zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Opole

Zaufałam bardzo Pani doktor i powierzyłam swoje usta które chciałam podkreślić i nawilżyć kwasem hialuronowym, niestety jestem efektem powiększania załamana moje usta wyglądały tak jakby cały kwas został podany w środek górnej wargi ,kwas był widoczny prześwitywal nawet po masażu na wizycie kontrolnej nic się nie zmieniło ,brakiem zaufanie do pani doktor postanowiłam pójść to osoby która ma bardzo pozytywne opinie jeżeli chodzi o powiększanie ust ,pani która poprawiła usta ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Mialam NIE przyjemnosc Poznac Pana Dr. Mama w roku 2022 miala pieciokrotnie zapalenie pluc i poprosilam o diagnoze dlaczego sie tak dzieje. Pan Dr. nie zrobil zadnych badan poza przylozeniem trzy razy sluchawki do plecow. Byl arogancki , zimny i malo zainteresowany. Wizyta trwala pare minut, szybka zaplata i dluga lista lekarstw. Po wyjsciu z gabinetu nadal nie mamy diagnozy. Bardzo przykre.
Opinia dodana przez: Elisabeth