Lekarze Opole

lekarz Marek Tomala

GMW
1 Maja 9 lok. 72
45-068 Opole

Trafiłam do dr Tomali po poronieniu pierwszej ciąży. Fachowo i w sposób delikatny podszedł do całej sprawy. Potrafił pocieszyć i zrozumieć zranioną kobiecą psychikę po traumatycznych przeżyciach i oschłych kontaktach z innymi lekarzami. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się, aby właśnie on poprowadził nas przez starania się o drugą ciążę. Trwało to kilka miesięcy i jest to głównie nasza zasługa, a nie lekarza, ale liczy się efekt końcowy:) Za kilka miesięcy ...

Joanna Ciszewska-Tabora

Endokrynolog, Internista

Pl. Teatralny 4/35
45-056 Opole

Chciałbym podzielić się moim bardzo pozytywnym doświadczeniem z wizyt u Pani Doktor Joanny. Jako pacjent z problemami hormonalnymi, zawsze czułem się zrozumiany i odpowiednio zatroskany o moje zdrowie. Pani Doktor Joanna jest nie tylko wyjątkowo kompetentna w swojej dziedzinie, ale także potrafi tłumaczyć trudne kwestie medyczne w sposób zrozumiały dla pacjenta. Jej podejście jest empatyczne, a każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Co mnie szczególnie zaskoczyło, to zaangażowanie Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Anna Bilska

Pulmonolog, Internista

1 Maja 9 (4 p.) lok. 73
45-068 Opole

Najlepszy pulmonolog z jakim mialam do czynienia,polecam wszystkim!!!do dzisiaj korzystam prywatnie ,gdyz na nfz w Opolu juz nie podpisano z p.doktor umowy,chodzilam na wizyty z luxmedu.
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Grażyna Bystry

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiejska 114
45-303 Opole

Ceny dużo wyższe niz u innych renomowanych opolskich dentystów. Np zaproponowano mi wyrwanie ósemki za 400 zł, więc znalazlem chirurga szczękowego za 150 zł, który bardzo sprawnie to zrobił. Mam wrażenie że Państwo Bystrzy mimo sporej ceny, trochę też naciaga klientów. Zawsze wychodziło mi tutaj sporo więcej zębow do leczenia niz u innych dentystów, a po 2 latach od założenia 2 plomb, usunięto mi je i zalożyli na nowo, bo ...

lek. dent. Stanisław Chruszczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Oleska 3
45-052 Opole

Nie polecam , oczywiście prywatnie to może podejście mają do pacjentów ale na NFZ traktują ludzi jak nie z tej ziemi. Lekarz Ch Stanisław twierdzi ,że usuwanie ósemki jest nieopłacalne bo dopłaca do interesu . A ja mi się coś nie podoba to mam pisać do NFZ, oprócz tego termin za rok mimo bolącej ósemki 😱Hamstwo jednym słowem .
Opinia dodana przez: Daniela

lekarz Barbara Precel

Reumatolog

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

bardzo dobra lekarka, wysłuchała wszystkiego,dociekliwa, przebadała mnie na wszystkie sposoby czego nawet mój lekarz rodzinny tego nigdy nie zrobił i niech ce mi się wierzyć w opinię opisaną przez p.Asię ja się u tej lekarki leczę ponad rok i nigdy nie zostałam tak potraktowana.
Opinia dodana przez: tessa

Piotr Grzesiak

Przychodnia Stomatologiczna
Niemodlińska 63
45-864 Opole

Korzystam z usług lekarza od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona. To także pierwszy stomatolog mojego dziecka. Pierwsza wizyta dziecka jest najważniejsza. W przypadku Tego lekarza, okazała się ona bardzo udana. Moje dziecko leczy ząbki już 4 rok i nie wyobraża sobie mieć innego stomatologa. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Piskorowska-Pliś

Pulmonolog, Internista

"MEDICUS w Opolu" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Piłsudskiego 5
45-714 Opole

Bardzo miłe zaskoczenie. Pomimo szalejącej grypy i kolejek w przychodniach zostałem przyjęty w dniu, kiedy przedzwoniłem do przychodni. Fakt nie było miejsc (takie kontrakty z NFZ), ale pani doktor zgodziła się na przyjęcie z powodu gorączki. W innej przychodni zawsze miałem odpowiedź, że brak miejsc - proszę po 18.00 na dyżur świąteczny itp. Pani doktor bardzo miła, sympatyczna i z ogromna wiedzą medyczną. Ból gardła jak i wysoka temperatura zostały ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Jan Goździuk

Seksuolog, Ginekolog

Batalionu Zośka 6 lok. 204
45-283 Opole

Od 32 lat jestem jego pacjentką i nigdy sie nie zawiodłam. Gdyby wszyscy lekarze poświęcali pacjentowi tyle czasu świat byłby piękny.

lekarz Halina Jakobi-Róż

Laryngolog

Tatarkiewicza 1
45-832 Opole

Bardzo polecam Panią dr. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia zabiegu usunięcia 3 migdałka . Żadnych komplikacji . Wszystko odbyło się bezpiecznie i szybko, bez narażenia dziecka na jakikolwiek stres. Pani dr jest przemiłą, ciepłą osobą z bardzo dużym doświadczeniem . Byliśmy u wielu laryngologów , ale pierwszy raz spotkaliśmy lekarza , który ma tak dobre podejście do dzieci .
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Grzegorz Tokarek

Centrum Medyczne
Opole

Zdecydowanie odradzam tego lekarza wszystkim! Traktuje pacjenta wyjątkowo nieuprzejmie. Czułam się jakbym mówiła sama do siebie, lekarz nawet nie spojrzał w moją stronę. Zapytał tylko, czy potrzebuję leków....i do widzenia. Czekałam na tę wizytę 3 miesiące. Stracony czas. Trzeba iść prywatnie, ale nie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Bielec-Michałowska

Oleska 13 lok. 1
Opole

Polecam z czystym sumieniem. Kompetentna, rzeczowa i konkretną osoba. Świetny specjalista a nie jakiś tam czaruś czarodziej.

lekarz Aldona Michalak

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

Jak dla mnie najlepsza Pani Doktor, nie zamieniłabym jej na żadną inną, zawsze miła i uprzejma, po prostu ludzka. Nigdy mnie nie zawiodła. :)

lekarz Katarzyna Pałuchowska

Dermatolog

Piotrkowska 9/25
45-334 Opole

Świetny ekspert, przemiły człowiek. Od lat moja córka i ja jesteśmy pod opieką dermatologiczną Pani doktor. Polecam

lek. dent. Anna Michalska-Benno

krzemieniecka 31/4
Opole

Do pani Anny Benno na Krzemienieckiej chodzę od wielu lat i jestem baardzo zadowolony. Trochę plomb mi zrobiła przez bodajże dziewięć lat i trzymają się jak powinny. Do tego nie przegina z cenami, nawet jak chciałem zostawić resztę, żeby nie musiała szukać do wydawania, to pani stomatolog delikatnie podsumowała, że wystarczy to co za usługę. Uważam to za bardzo uczciwy gest
Opinia dodana przez: Andrzej Ordyński

lekarz Dariusz Iwanusa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

Kompetentny ,godny polecenia lekarz.Zawsze z dużą uwaga i cierpliwością wysłucha pacjenta zanim podejmie diagnozę. Cechuje doktora wyjątkowa uprzejmość.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lek. stom. Mirosław Olchowski

Praktyka prywatna
Rzeszowska 14
Opole

Najlepszy dentysta w Opolu . Cała moja rodzina tam leczy zęby . Jesteśmy w 100% zadowoleni . Polecam ;)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jan Iżykowski

Anestezjolog

Panaceum
Opole

Personel wraz z lekarzami nie jest wart złamanego grosza oraz sekundy spędzonej w tej klinice! Panuje udawana troskliwość o pacjentów! Lekarze oraz asystentki traktują dzieci jak przedmioty trzymając je przy zabiegu za ręce i nogi aby się nie wyrywały.Zabiegi pod znieczuleniem ogólnym prowadzone są bez obecności rodziców przy zamkniętych drzwiach ! Personel oraz lekarz anestezjolog Iżykowski mają odrębne zdania i zalecenia na dany zabieg stomatologiczny ! (więcej informacji udzielę na ...
Opinia dodana przez: ola

lek. dent. Małgorzata Szymoszek - Majgier

Ks. Czaploka 1A
45-055 Opole

bardzo profesjonalne podejście, zawsze doradzi kiedy tylko trzeba. Bardzo zaangażowana w pracę osoba, polecam.
Opinia dodana przez: E.K

dr Maria Iwońska

Okulista, Okulista dziecięcy

Opole

JA OSOBIŚCIE ZŁEGO SŁOWA NIE POWIEM NA DOKTOR IWOŃSKĄ!!!Trafiłam do niej z moją córeczką jak miała 4 latka i stwierdzono u niej potężna wadę wzroku(genetyczną).Przepisano i dobrano okularki i powiedziano mi że wada może dalej rosnąć co konsultowałam jeszcze z innym okulistą który też to samo potwierdził.Ileż ja nocy przepłakałam.Wiary i nadziei nie straciłam.Dzisiaj moja córeczka ma 12 lat a wada postępuje i myślę sobie że to właśnie dzięki dobrze ...